Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na Borisa Kobala zdaj ljudje očitno gledajo malo drugače.

Na Borisa Kobala zdaj ljudje očitno gledajo malo drugače.


Samo še en politik ima toliko ovadb, kot Požar! Toliko o relevantnosti podatkov!


Samo še en politik ima toliko ovadb, kot Požar! Toliko o relevantnosti podatkov!
[/quote]
Požar piše brezkompromisno. Zato ga tudi tožijo! Napiši kolikokrat je tožbe izgubil! In katere. Bo šlo?


Požar piše brezkompromisno. Zato ga tudi tožijo! Napiši kolikokrat je tožbe izgubil! In katere. Bo šlo?
[/quote]

6X!

6X!
[/quote]
Ne! 8,5X


Ne! 8,5X
[/quote]
Zmenjeno, sem pač slabo štel!


Zmenjeno, sem pač slabo štel!
[/quote]

Ti že cel dan masturbiraš? Ves zanikrn in smrdljiv. In uživancija, da je kdo še večja gnida od tebe. Eni stvori se hranite s tem, govno.

Lutkovno gledališče, leto 200X, Boris Kobal: ”Koalicija Slovenija je pička!”
Celjsko gledališče, leto 2019, Koalicija Slovenija: ”Who’s your mommy now?”

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ti že cel dan masturbiraš? Ves zanikrn in smrdljiv. In uživancija, da je kdo še večja gnida od tebe. Eni stvori se hranite s tem, govno.
[/quote]
Grapar, a si že popucal bambus v kobariškem svetišču starovercev????


Zmenjeno, sem pač slabo štel!
[/quote]
Če si štel, je bilo zraven tudi precej črk. O izgubljenih tožbah. Katere so? Bo šlo?
Med drugim je Požar tudi prvi pisal o samomoru na Prešičkovem ministrstvu za kulturo. Zaradi prašičjega obnašanja! In še o marsičem je prvi pisal. Ker pa tako pisanje VAM ne ustreza (pa je resnično!!!!), razglasite Požarjev portal za rumenega.
O pranju iranske milijarde $ v NLB se je najhujši plaz nesramnosti zgrnil na predsednika parlamentarne komisije, ki je po službeni dolžnosti raziskovala to lopovščino. On ni nič kriv. Krivi so VAŠI. To pa ne zmorete priznati. In zaradi teh primitivnih lopovov (tudi Kobal je med njimi) Slovenija izgublja ugled in integriteto v svetu. VAŠI vladajo ogromno večino obstoja RS in po logiki so tudi krivi za največ lopovščin, posebno še, ker je EU izdala poročilo, v katerem piše, da Slovenija letno zagoni 3,5 milijarde evrov za korupcijo!


In mu je te dni priletel v glavo pravcati bumerang. Kdo je danes PIČKA????


Če si štel, je bilo zraven tudi precej črk. O izgubljenih tožbah. Katere so? Bo šlo?
Med drugim je Požar tudi prvi pisal o samomoru na Prešičkovem ministrstvu za kulturo. Zaradi prašičjega obnašanja! In še o marsičem je prvi pisal. Ker pa tako pisanje VAM ne ustreza (pa je resnično!!!!), razglasite Požarjev portal za rumenega.
O pranju iranske milijarde $ v NLB se je najhujši plaz nesramnosti zgrnil na predsednika parlamentarne komisije, ki je po službeni dolžnosti raziskovala to lopovščino. On ni nič kriv. Krivi so VAŠI. To pa ne zmorete priznati. In zaradi teh primitivnih lopovov (tudi Kobal je med njimi) Slovenija izgublja ugled in integriteto v svetu. VAŠI vladajo ogromno večino obstoja RS in po logiki so tudi krivi za največ lopovščin, posebno še, ker je EU izdala poročilo, v katerem piše, da Slovenija letno zagoni 3,5 milijarde evrov za korupcijo!
[/quote]
Tistih iranskih milijard “ne bi bilo”, če ne bi bilo Anuške in kompanije! To da ?ljubiš? ognjeno stihijo ni tvoj plus! Kobala sem komentiral na neki drugi strani, kar mi popolnoma zadošča!

Da se ne bo na koncu izkazalo, da njegovo delo ni plagiat! Ne blatite, dokler ne veste, kaj je res in kaj ne.


Požar piše brezkompromisno. Zato ga tudi tožijo! Napiši kolikokrat je tožbe izgubil! In katere. Bo šlo?
[/quote]
Preberi si knjigo Ane Jud, sploh ni vse res, kar piše. Določene zadeve tudi sam sproducira in je…prodana duša. (če se mu splača)

komedijant, njegov “humor” je meni čisto mimo. Nobene oddaje v kateri on nastopa ne gledam že dolga leta ne. Tudi nesimpatičen mi je. Da je še goljuf povrhu vsega je pa najbolj grdo.

Kobal ni narodu povrečil nobene škode. Naj se zmenijo umetniki med sabo.

Nobene milijardne škode ni, nobene dokapitalicije ne bo! Od kje vam takšen gnev, za bankirje in politične barabe pa nič.

Še kužata si ne upa več pelat, še smeti ne odvržt v kanto. A to je vaš namen, da popolnoma uničite človeka?


Tudi magistrsko delo Alenke Bratušek je plagiat. Dokazano. Pa je kljub temu ostala premierka. Ker levakarjii lahko! Najboljši zgled za ta “lahko” je janković. Njemu je vse dovoljeno in vse odpuščeno. Tudi Kobalu bo. Ker je njihov. In tvoj prosti spis že namiguje na to.
Z zobmi in nohti si prizadevate, da bi ga rešili. O nekom drugem, ki mu je ustavno sodišče razveljavilo sodbo, pa še vedno udrihate, kot da je res.
Tudi če bi šlo za nekoga, ki ga obrajtam, ne bi napisal tega, kar si ti napisal. Molčal bi!!!

Špeckahle so od vedno bile bolj primitivne in bolj nevarne od krivca.
Prav zanima me, kdo je ovaduh?

No to pa ni res. Celjsko gledališe se financira iz proračuna, se pravi izi denarja davkoplačevalcev, mojega in tvojega.

In to celjsko gledališe je oškodoval za 13.000 € samo s tem, kar so mu izplačali za avtorstvo. Potem je pa tu še poslovna škoda, za vse stroške povezane s predstavo, ki je sedaj ne smejo več igrat. In teh ni malo.

Verjetno je res manj kot je državo oškodoval kakšen tajkun ali pa bankir, ampak ne pisat, da Kobal ni nikogar oškodoval.

Če te prav razumem, se uporaišenost preganjanja začne šele pri miljardni škodi, ali kako? To katerega zneska je po tvoje dovoljeno?

Predstava je imenitna. Igralci so naravnost odlični. To predstavo videti, je prav navdušujoče.
Ne vem, zakaj je ne bi gledali še naprej.
Gledanost bi bila naravnost občudujoča in velika.
Če se je toliko igralcev trudilo in je njihov izdelek ljudem všeč, naj še naprej igrajo.
Raje kot nekatere predstave, ko je v dvorani deset, dvajset ljudi, ker niso zanič.


Jaz verjamem, da je predstava odlična. Ampak pravila so pravila. Predstava je last nekoga drugega, in zato jo ima gledališče prepoved igrati.
S tem pa so zato povezani še toliko višji stroški, ki jih je Kobal povzročil s tem dejanjem. Igralcem je že žal in so razočarani (kot je bilo napisano), ves njihov trud in delo tako je šelo v nič.

No to pa ni res. Celjsko gledališe se financira iz proračuna, se pravi izi denarja davkoplačevalcev, mojega in tvojega.

In to celjsko gledališe je oškodoval za 13.000 € samo s tem, kar so mu izplačali za avtorstvo. Potem je pa tu še poslovna škoda, za vse stroške povezane s predstavo, ki je sedaj ne smejo več igrat. In teh ni malo.

Verjetno je res manj kot je državo oškodoval kakšen tajkun ali pa bankir, ampak ne pisat, da Kobal ni nikogar oškodoval.

Če te prav razumem, se uporaišenost preganjanja začne šele pri miljardni škodi, ali kako? To katerega zneska je po tvoje dovoljeno?
[/quote]

Da sem na mestu Kobala, bi stopila v kontakt s tem italijanskim dramaturgom.
Da dovoljenje, da se igra….. in si deliva dobiček. On 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, Kobal 10.
Nekaj v tem smislu, ker so se že vsi tooooook namatrali.

Čez ene 17 let bo sojenje………. in faše par mesecev pogojne. Med tem časom Kobal prikaže osebni stečaj in je oproščen vseh stroškov. ADIJO!

Samo ne zdaj lajat, ker vam ni nič naredil. Pač je goljufal kot vsi politiki, vsak delouc in vsak privatnik. In dohtarji. In komplet banda pri koritu.
In JAZ sem ista. Samo gledam, kje lahko kaj maznem, kako čim lažje skoz pridet. Kako okol prinest ‘državo’!! Tako vzdušje je. In če mi rata, sem zadovoljna, vaauuu!!
Vem, da me bodo nekoč dobili, ker prej ne znaš nehat. 🙁 Takrat bom v dreku kot zdaj Kobal.. samo vse se preživi. Nč se bat!

Ravno taprav se oglaša, a se ni on predstavljal za kao pravnika, v resnici je pa en navaden faliran študentek s končano srednjo šolo in dvema urama prisotnosti na pravni fakulteti? In tak si upa kazati s prstom na druge? Navaden šalabajzer, ki ga nihče več ne jemlje resno!

Doklet imamo take ljudi kot si ti, ki o kraji intelektualne lastnine dejansko nimajo niti najmanjšega pojma, lahko goljufi vseh vrst v naši državi tudi uspevajo.

Zato, ker obstaja ena zadeva, ki se ji reče avtorske pravice. In ime samo pove, kaj to je, gre za pravice avtorja, ki je dramo napisal. In če jih nima, jih nimaš in nimaš kaj igrati, ne glede na to, kako dobra je predstava.

Temu se drugače tudi reče intelektualna lastnina in za njo veljajo podobna pravila kot za snovno lastnino.

Pri nas je na desetine ali stotine plagiatov, predvsem diplom. Večina plagiatorjev ostane na svojih mestih, le redki odletijo.
Kraja intelektualne lastnine je zavržno dejanje. Človek, ki prijavi tašno dejanje, je časten človek.
Ti pa z očesom ne bi trenil, če bi iz tvoje napisane knjige nekdo prepisal vse, razen nekaj besed (sarkazem).
Skakal bi do neba, tulil na vse pretege in zahteval strogo kazen za takega lumpa (realnost).

New Report

Close