Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na Borisa Kobala zdaj ljudje očitno gledajo malo drugače.

Na Borisa Kobala zdaj ljudje očitno gledajo malo drugače.

Da sem na mestu Kobala, bi stopila v kontakt s tem italijanskim dramaturgom.
Da dovoljenje, da se igra….. in si deliva dobiček. On 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, Kobal 10.
Nekaj v tem smislu, ker so se že vsi tooooook namatrali.

Čez ene 17 let bo sojenje………. in faše par mesecev pogojne. Med tem časom Kobal prikaže osebni stečaj in je oproščen vseh stroškov. ADIJO!

Samo ne zdaj lajat, ker vam ni nič naredil. Pač je goljufal kot vsi politiki, vsak delouc in vsak privatnik. In dohtarji. In komplet banda pri koritu.
In JAZ sem ista. Samo gledam, kje lahko kaj maznem, kako čim lažje skoz pridet. Kako okol prinest ‘državo’!! Tako vzdušje je. In če mi rata, sem zadovoljna, vaauuu!!
Vem, da me bodo nekoč dobili, ker prej ne znaš nehat. 🙁 Takrat bom v dreku kot zdaj Kobal.. samo vse se preživi. Nč se bat!
[/quote]
Tako si nepoštena baraba, da bi te takoj zdajle steral v kakšen strogi arest, globoko v kleti, brez dnevne svetlobe in ob pičli hrani.
In take barabe volijo primitivnega cigana iz Saraorcev!!!

Da sem na mestu Kobala, bi stopila v kontakt s tem italijanskim dramaturgom.
Da dovoljenje, da se igra….. in si deliva dobiček. On 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, Kobal 10.
Nekaj v tem smislu, ker so se že vsi tooooook namatrali.

Čez ene 17 let bo sojenje………. in faše par mesecev pogojne. Med tem časom Kobal prikaže osebni stečaj in je oproščen vseh stroškov. ADIJO!

Samo ne zdaj lajat, ker vam ni nič naredil. Pač je goljufal kot vsi politiki, vsak delouc in vsak privatnik. In dohtarji. In komplet banda pri koritu.
In JAZ sem ista. Samo gledam, kje lahko kaj maznem, kako čim lažje skoz pridet. Kako okol prinest ‘državo’!! Tako vzdušje je. In če mi rata, sem zadovoljna, vaauuu!!
Vem, da me bodo nekoč dobili, ker prej ne znaš nehat. 🙁 Takrat bom v dreku kot zdaj Kobal.. samo vse se preživi. Nč se bat!
[/quote]

To bi Kobal moral narediti, PREDEN je dramo prevedel in prodal kot svojo. To je normalen potek, da prvo vprašaš imetnika avtorskih pravic, kako in kaj. In potem sledijo pogajanja in dogovor.

In potem dramo prevedeš, zapišeš kdo je avtor in kdo prevajalec in jo postaviš na oder.

Ne pa, da prvo prevedeš, navedeš sebe kot avtorja, pokasiraš denar, igra gre na odre … potem pa: “Ma smo se hecali!”


Tako si nepoštena baraba, da bi te takoj zdajle steral v kakšen strogi arest, globoko v kleti, brez dnevne svetlobe in ob pičli hrani.
In take barabe volijo primitivnega cigana iz Saraorcev!!!
[/quote]

Prav ane. Jaz tako razmišljam in živim v tem kaosu. Nepravičnem!
Jaz obdelujem vrtiček in ne upam si sodit nikomur. Niti ne volim Zokuna. Kaj pa zdaj?

Sploh se pa ne spuščam v debate.levi desni. Vsi so isti. Včasih si vzamem svojo drobtinico.
Ti pa tavmiraj in ločuj in obsojaj in grozi. Upam, da imaš vsaj dober jogi in udobno spiš. Mirno ziher ne, haha ha ha!

To bi Kobal moral narediti, PREDEN je dramo prevedel in prodal kot svojo. To je normalen potek, da prvo vprašaš imetnika avtorskih pravic, kako in kaj. In potem sledijo pogajanja in dogovor.

In potem dramo prevedeš, zapišeš kdo je avtor in kdo prevajalec in jo postaviš na oder.

Ne pa, da prvo prevedeš, navedeš sebe kot avtorja, pokasiraš denar, igra gre na odre … potem pa: “Ma smo se hecali!”
[/quote]

Mogoče se je pa res samo hecal?
In jasno da tega pri nas nihče ne šteka!

Pri nas je vse smrtno resno.!

Mogoče se je pa res samo hecal?
In jasno da tega pri nas nihče ne šteka!

Pri nas je vse smrtno resno.!
[/quote]

Tako nekako. Prav čakam, kaj bo Kobal imel o vsem tem za povedat. Stavim na, sem delal en tak družbeni eksperiment, me je zanimalo, če me bodo našli in koliko časa bodo potrebovali.

Tako nekako. Prav čakam, kaj bo Kobal imel o vsem tem za povedat. Stavim na, sem delal en tak družbeni eksperiment, me je zanimalo, če me bodo našli in koliko časa bodo potrebovali.
[/quote]

Top fora!
Evo, še me Monklje bi ga rešile iz godlje. Kaj šele rudeči odvetniki. :-))

Prav ane. Jaz tako razmišljam in živim v tem kaosu. Nepravičnem!
Jaz obdelujem vrtiček in ne upam si sodit nikomur. Niti ne volim Zokuna. Kaj pa zdaj?

Sploh se pa ne spuščam v debate.levi desni. Vsi so isti. Včasih si vzamem svojo drobtinico.
Ti pa tavmiraj in ločuj in obsojaj in grozi. Upam, da imaš vsaj dober jogi in udobno spiš. Mirno ziher ne, haha ha ha!
[/quote]
Takimle dostikrat prileti bumerang naravnost v glavo. Trdo!
Tako kot je priletel Kobalu, ko je nekoč rekel, da je “Koalicija Slovenija” pička.
Danes je velika PIČKA on sam!
Bumerang čaka nate. V nedoločni prihodnosti. Takrat se spomni nekih besed o bumerangu.

Jaz sem trdno preprican, da B. Kobal ni tako butast, da bi pocel take porkarije. Jaz mislim da so to mafijska posla. Ker v tej drzavi je vse mogoce.

Ma kaksna fora.
Tip je od nekdaj brezveze naduvan antipaticen poln samega sebe. Cisto prava mona je. No, zdaj pa se taticek. Nic presenetljivega. Upam da tupi bajsek koncno dobi svoje!

Prav ane. Jaz tako razmišljam in živim v tem kaosu. Nepravičnem!
Jaz obdelujem vrtiček in ne upam si sodit nikomur. Niti ne volim Zokuna. Kaj pa zdaj?

Sploh se pa ne spuščam v debate.levi desni. Vsi so isti. Včasih si vzamem svojo drobtinico.
Ti pa tavmiraj in ločuj in obsojaj in grozi. Upam, da imaš vsaj dober jogi in udobno spiš. Mirno ziher ne, haha ha ha!
[/quote]

Ti se ne upaš sodit nikomur? Še več, ti posplošuješ, da so vsi barabe:

Samo ne zdaj lajat, ker vam ni nič naredil. Pač je goljufal kot vsi politiki, vsak delouc in vsak privatnik. In dohtarji. In komplet banda pri koritu.

Odvraten človek si. Mirno pa lahko spiš, ker nimaš vesti.
S takim sem zdaj spregovoril zadnjo besedo. Več, je greh.

Da sem na mestu Kobala, bi stopila v kontakt s tem italijanskim dramaturgom.
Da dovoljenje, da se igra….. in si deliva dobiček. On 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, Kobal 10.
Nekaj v tem smislu, ker so se že vsi tooooook namatrali.

Čez ene 17 let bo sojenje………. in faše par mesecev pogojne. Med tem časom Kobal prikaže osebni stečaj in je oproščen vseh stroškov. ADIJO!

Samo ne zdaj lajat, ker vam ni nič naredil. Pač je goljufal kot vsi politiki, vsak delouc in vsak privatnik. In dohtarji. In komplet banda pri koritu.
In JAZ sem ista. Samo gledam, kje lahko kaj maznem, kako čim lažje skoz pridet. Kako okol prinest ‘državo’!! Tako vzdušje je. In če mi rata, sem zadovoljna, vaauuu!!
Vem, da me bodo nekoč dobili, ker prej ne znaš nehat. 🙁 Takrat bom v dreku kot zdaj Kobal.. samo vse se preživi. Nč se bat!
[/quote]
Avtor tega dela je že pokojni.
Špeckahla se je potrudil obvestiti njegove dediče…

Gre za navaden dogodek v mestu Gogi. Vsi so komaj čakali, da se nekaj zgodi, da imajo o čem pametovati. Komedijant, je komedijant. Naredil je komedijo.

New Report

Close