Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu NA DAN…

NA DAN…

ne ni v afganistanu, je pa zelo daleč 😉

ma si malo žalostna danes? si vročična pa ni koga da bi te pogasil?

Ukrainke???? Pazi da ne dobiš od nje še kaj drugega.

a je alpinist-osvajalec…nekoristnega sveta?

sem samo čakal , pa niso vse ukrajinke p…( to je sam stereotip) , ona je učiteljica, profesorca

Ha, kakšno-katero grmovje? Po kaj?

Ti pa takoj na grdo pomisliš…
Zakaj že ti je dala vodko?

ja v visoko grmovje se borit za ideale ( če pa vmespade kak seks še toliko bolje)

me je učila igrat na frulico-ne se hecam, sem ji servis zrihtal malo bolj poceni- je tako simpatična, prava slovanska duša

Mene sprašuješ?

ja a si?

Ma, ja za sex je grmovje v redu, za kaj drugega pa….Partizani že dolgo niso več v modi.Zdej sam bombica prileti, pa ni ne tebe ne grmovja….daleč naokrog.
Tole vreme nas pa res spravlja v melanholijo.

No, zdej je že simpatična.Dej, še kej povej.

Kakšna pa naj bom na tak dan? Zmoreš ti kaj drugega?

ja če bi prišla kakšna seksi partizanka ali nemka se bi takoj predal na milost in nemilost? v tvoje se roke predajam , imej milost z mano-da se žival ne muči

nič od tega ha-ha – dela in služi

da je srečno poročena

na naftni ploščadi v delti Nigra? da ti ga ne bojo ugrabili in zlorabili

sem človek mnogih talentov

Pa kje ti živiš?Ni več partizanov in nemcev, ni,ni,
Zdej te sam nekaj zadane, še sam ne veš od kje, no.. še vojna je postala tako brezosebna.

Ha, ti tud.
No, še kej…do konca šihta bova že prišla do tam.

kako da ni več partizanov, še zdaj po 60 letih hodijo ven iz goše? a da je vojna brezosebna, tako kot naša življenja in odnosi včasih, je tako

Se mi kar zdi, zdele se ti najbrž tud gasit ne bi dal.Bi sam ležal in se grel pri ognju.

ja nič, že dolgo cajta študiram da bi šel v tečaj Ruščine in bom šel, sem ugotovil da me vzburja če govori ženska rusko- sam kako naj mojo prepričam?

oh ne boj se ti za njega, je velik fant, zna poskrbeti za sebe :))

New Report

Close