Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu NA DAN…

NA DAN…

kot je tale bi bilo najlepše ostati doma med rjuhami in se z ljubljeno osebo mečkati do onemoglost?Spuščene rolete, tako da pronica samo del dnevne svetlobem velika francoska postelja, sveža kava in zajtrk v postelji…akcija

opa ;))

Dobro jutro,
….poslušati dežne kapljice, ki padajo na strešna okna, čutiti toplino,mehke roke, poslušati bitje srca….,ahhh
…bi tudi brez kave in zajtrka.

do onemoglosti ni šlo, eno urco pa. še brez dnevne svetlobe : )

ja ni lepšega kot poslušat škrabljanje dežja po oknu in se stiskat pod odejo in na radio ki najino melodijo zdaj igra in gre od srca do srca, daj mi prsi za poljube, pusti rokam prek pasu, saj v ljubezni ni poraza ne sramu…

srečnica

srečnica jaz, in srečen on : )

lepo da imata everybody wins varianto

…..mižati, poslušati, se popolnoma predati….

sva usklajena , tudi časovno zgleda. kako pr vas doma?

trenutno sem še v prostovoljnem pregnanstvu v otroški sobi-hehe-včasih pa , ja še ne tako dolgo nazaj je bilo tudi na našem naslovu obojestransko zadovoljstvo

zakaj pa si v otroški sobi?

Jea.

sem na prevzgoji

hahahha. pa bo kaj efekta?

kaj pa vem, se mi zdi da sem se že počasi navadil in zdaj nekeko lažje razumem zakaj so imeli v viktorijanski angliji ločene zakonske postelje, kar naenkrat se zjutraj zbujam čil, spočit in poln energije, ne pada me nekdo zbuja sred noči zaradi tako postranske zadeve kot je seks-hahaha

: ) si pa posrečen

Ja , ti si v otroški sobi, jaz pa mam mojega v tujini, sva si na istem, na tak dan :))

Dobro jutro! :))))))))))

na tak dan bi se jaz kar stiskal-me grabi neka melanholija in romantičnost-še mal pa se bom šel butnat z glavo v zid,

no ja , moji se ne zdim

no, meni pa si. eden redkih ki ga še lahko berem : )

jutro, kako kaj, kaj novega? ;))

ti se vsaj lahko zašvinglaš k tvoji, kaj pa jaz, naj grem na avion?
glavo pa le čuvaj 😉

hvala, mi že špeh raste, še malo pa me bo sama prevzetnost in pristranost-a si brala to, al ti je ljubši Viharni vrh

New Report

Close