Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Na danšnji dan so ta rdeči udejanili globok razdor v slovenskemu narodu

Na danšnji dan so ta rdeči udejanili globok razdor v slovenskemu narodu

Na današnji dan leta 41 so slovenski komunisti po končani ljubezni z nacisti, ki je trajala od avgusta 1939 in v času katere je bila Slovenija okupirana aprila 41, udejanili sklep, da je vsak izdajalec naroda, ki se ne bojuje proti nacifašistom pod okriljem KP. Komunistični “upor” ni bil zaradi bojazni pred iztrebljenjem naroda kot ga nasledniki KP razglašajo, pač pa zaradi užaljenosti rusov, ker jih je dolfi napadel kljub paktu. To je pomenilo, da je bil izdajalec naroda vsak, tudi če se je boril proti nacistom, vendar ni bil član KP. Sadovi tega sklepa so bili 100.000-či mrtvih in zaprtih Slovencev popolnitev naroda z uvozom iz juga. Žal ta razdor današnje naslednice KP vdržujejo še danes.

Že kar nekaj pred tem, tud leta 41 je Rožman poslal zahvalo Mussoliniju da nas je okupiral in mu ponudil vso pomoč in sodelovanje.
Rožmanova ljubezen z nacisti je pa trajala še dolgo po tem, ko so nacisti ob pomoči narodnih izdajalcev začeli z iztrebljanjem slovenskega naroda.

Mi partizani smo se borili za svobodo slovenskega naroda.Da premagamo okupatorje ter domače izdajalce domobrance.Da zopet zaživimo v svobodni domovini in ne kot sužnji,kot so hoteli in želeli domači izdajalci.

Ja, s paktom z nacifašističnimi okupatorji. Res krasno ste se borili.

NOB je bil edino v letih 1990-1991, ko je naša vojska res pregnala jugo agresorje. šele takrat smo zaživeli svobodno. Med tem pravim slovenskim NOB so se pokazali pravi kolaboratorji – prebarvani komunisti, potomci nemško-rusko-srbskih kolaboratorjev iz WWII.

O škofu Rožmanu je mnogo starih partijskih izmišljotin, komunistični pakt s stalinovim podpisom z nacisti pa je res obstajal od leta 1939 do 1941 in med katerim je bila Slovenija okupirana.


pakt komunistov s Hitlerjem je izmišljotina.

Domobranska prisega Hitlerju je pa bila kruta realnost.

Pakt nazi-soviet alliance je resnica:
http://en.wikipedia.org/wiki/Molotov-Ribbentrop_Pact

Domobranska prisega ni bila nikoli dana dolfiju, pač pa Bogu in domovini v boju proti komunističnim banditom. V domobranski prisegi ni besede Hitler.

Je pa v partizanski stavek: … ob boku slavne Delavske-Kmečke-Rdeče Armade Sovjetske Zveze …, kakor so bili komiči vedno podrejeni rusko srbskemu centru in so mu prebarvani še danes.

Tudi na terenu ni bilo v domobranskih četah nemškega oficirja, v partizanskih pa so bili srbski partijski komisarji. Domobranci so rabili nemce zgolj zaradi orožja proti komunističnemu terorju.

Podpora rimokatoliške cerkve okupatorju pa je še večja resnica in cerkev na vse načine poiskuša preprečiti dostop do Vatikanskih arhivov takratnega papeža !!! Le zakaj ????
Domobranci in belogardisti so imeli vso podporo lokalnih župnikov pri preganjanju in pobijanju vseh ki se z okupacijo niso strinjali in bilo je čisto vseeno ali si bil komunist ali ne dovolj je bilo da si bil v hosti in se boril proti okupatorju , domači župnik je točno vedel kdo je pri partizanih in je tako družino takoj zatožil domobrancem in največkrat so tako družino z župnikovim blagoslovom odstranili ( pobili ).
Lahko da v domobranskih četah ni bilo Nemškega oficirja , ampak bil je pa sigurno prisoten župnik ki jih je takoj blagoslovil in jim dajal odpustke zaradi pobojev civilnega prebivalstva .

Obstoja še bolj znamenit stavek !!!!!
Za pet kristusovih ran naj crkne partizan !!!!
Ta stavek je prišel iz prižnice in izrekel ga je človek kateremu bi življenje moralo biti vrednota ne pa da je še spodbujal poboje .
Očitno se cerkvi še vedno kolca po oblasti ki jo je včasih imela .
benaflek !!!! za časa WWII je bilo pobitih umorjenih ali drugače umrlih zaradi vojne na miljone ljudi ampak vse to ni niti 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kolikor jih je umrlo v imenu vere ko je cerkev širila svojo oblast.


Haha Benaflek.
“ob boku” ne pomeni podrejenost, ampak enakopravnost.

V domobranski prisegi ” Pod poveljstvom vodje velike nemčije” pa pravgotovo pomeni, da so bili domobranci Nemcem podrejeni. Kot bereš, je Hitler v domobranski prisegi omenjen.

Zakaj že se domobranci &co. niso nikoli borili proti okupatorjem, ki so sklenili izbrisati slovenski narod??? In okupatorjem ovajali zavedne slovence in jih ubijali?

Benaflek ima zopet popadke,potrebna bo urgenca vsak dan tabletko v obliki peterokrake,mora pa biti rdeča ne bela!

za vse komunistfane….
danes ob cca 23h na SLO1…

no za vse zainteresirane o žrtvah cerkve…
dejte mi povedat od kdaj to štejemo.. od l.0..
al od križarskih vojna..
al po l45.

naj vas potolažim..
v imenu vere..krščanske je umrlo zelo malo ljudi…
v primerjavi npr. z raznimi kuminističnimi režimi..
a la stalim, pol pot, idr..

sploh ni primerjave..
tako da ne budalaštite, a ste vsi manjkali pri zgodovini..

ker vsi obvladate net u nulo.. malo si preberite wikipedio..al pa tud kej druzga..

Kaj je banda domobranska ali bi radi spreminjali zgodovino. Obstajajo posnetki in slike kako ste zaprisegli okupatorju izmečki.

Prisegli so okupatorju,ter cerkvi in bogatašem ki so se bali za svoje imetje.tako je cerkev je izkoristila naivno slovensko ljudstvo ki je svoje zablode drago plaćalo!žalostno za obe strani,tisti ki so se znali skriti znova rovarijo in delijo Slovenijo-naj jih hudič vzame!

Vodja velike Nemčije vsi dobro vemo kdo je bil. Nehajte se mazat iz zgodovinskega dejstva, ki ga je obsodil cel svet. Vi ste prisegli vodji, moji stari starši so pa vedno prisegali Bogu, do zadnjega daha, pa so se borili proti vašemu vodji velike Nemčije, kateremu ste prisegali. Ne izkoriščajte boga v te namene, ker imamo takih, ki danes v imenu boga v zrak spuščajo nedolžne ljudi čisto preveč.
Komunizem in dejanja po vojni pa obsojam tudi jaz, prav tako je komunizem, kot totalitarni sistem obsojen povsod v demokratičnem svetu, zato tudi tega ne izkoriščajte kot krinko, da se operete vašim prisegam velikemu vodji Nemčije.
In tiste neonacistične podatke, kako je Tito, Stalin in ne vem kdo še pobil več ljudi kot Hitler pozabite. Hitler je v 6-ih letih vojne pobil samo Židov 6 milijonov, kje so še vsi ostali. V 6-ih letih, pa si samo izračunajte, koliko bi jih šele bilo, če ga ne bi porazili.

In da se sploh greste igračkat z takšnimi grozotami kot so vojne, in da greste posploševati v stilu vsi Arabsi so teroristi ali še bolje vsi muslimani, vsi Hrvati so nacionalisti, vsi Srbi so agresorji, itd.,itd., mi že dovolj pove o nekaterih od vas. Brigajte se raje, da do česa takega, kot je bil nacizem, komunizem in podobni sistemi več ne pride, predvsem pa v takem duhu vzgajate svoje otroke. Če boste proizvajali vse sorte nestrpnežev se ne čudite.

Pa še nekaj glede razdvajanja naroda. Razdvajate se čisto po lastni želji in volji, nihče vas v to ne sili. Jaz z nikomer nisem razdvojena, še manj pa čutim do koga kakšno sovraštvo. Če želite in ste voljni sovražit, prenašate na sebe največ negativne energije in si grenite življenje. Pa kar izvolite.

Leta 91 je slovenska TO izgnala partizane iz Slovenije, z njihovimi komunističnimi titovkami vredu.Izgubili ste, luzerji ste.

A mi poveš benaflek koliko {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi pred 2.sv. je normalno živelo, tj. da ni živelo iz rok v usta, tj. v veliki revščini. Ta {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je bil okoli 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Za kaj so se borili partizani, proti okopatorju in za boljše življenje, predvsem za boljše življenje. Res so nasedli komunistom o ljudski oblasti, no po vojni so bolje res živeli smo kumonisti pri koritu, partizani pa so bili na istem kot pred njo.
Sicer pa je stvar taka, med 2. sv. vojno ni bilo izbire kaj boš počel, če se bil vojaški obveznik ali si bil mobiliziran v nemško vojsko oz. si po priporočilu ljubljanskega nadškofa pristal med domobranci, ki pa se je na koncu izkazalo še za bolj pogubno kot iti na rusko fronto. Na drugi strani, če ti prejšnji dve varianti nista bili sprejemljivi si šel v hosto in upal da bo vojne čimprej konec.

Kar pa se tiče priklanjanje okupatorju pa tole kar se pred dnevi gledal po TV: “Primorski slovenci so bili zgroženi ob videnj, koko so v vsakem večjem mestu v Ljubljanski provinci prebivalstvo množično pozdravljalo novega gospodarja ob spremstvu škofa oz župnika. Bilo bi razumljivo, če bi pač prišli, ker so pač morali, ampak da so prišli oblečenih v značilnih narodnih nošah, paverjetno ni zrasla v glavah kmetov delavcev, ampak…

In na koncu Benaflek ti si en depresivec, ki pač ne zna prebavit preteklosti, ki ni niti tvoja, živiš v tujih nekih zgodbah, jih podoživljaš, kaj imaš od tega. Razen zagrnjenosti, raje se začni okvarjati s prihodnostjo,preden potoneš.

Ksantipa22, zelo se strinjam s teboj!

Jaz sem tukaj na forumu tri leta in pol. Nisem mogla verjet, kaj se tukaj piše. Nisem bila navajena tega “razdvajanja”, sovraštva.

Živim v miru, med raznimi ljudmi, vernimi in nevernimi in razumemo se med seboj. Imam svojo vero in verujem po svoje. Tukaj, sem pa že marsikaj doživela, tudi k spovedi me naganjajo.:-)))
Ne, k spovedi ne grem, ker nimam grehov, kar sem napisala je vse res.

Kar 64 let je minilo, od zadnje spovedi. V bolnici sem ležala, zelo zelo bolna, prišel me je spovedat znani duhovnik. Ni bila spoved, ampak zasliševanje, z mislijo, morda bo pa mlada “smrkla”, le kaj povedala, predenj …. Ne, nič ni izvedel od mene, končno pa, saj mu nisem imela kaj povedati. Tako sem končala s temi “božjimi namestniki”.

Čas pa kar teče in sem še vedno tukaj. Mogoče se bom naveličala, zvečer pridem včasih tukaj, prebiram čvekanje in tudi sama kaj počvekam.
saj mi je vse že smešno. Nič se ne sekiram, če me zmerjajo s komunajzarjem.
Prav zaradi njihovega pisanja in zaničevanja, še vstrajam.:-)))

“RAZDVAJANJE”, o tem sem že pisala.
Ko se je moja mama vrnila iz tabobišča, je mam otrokom dejala, da ne sme nihče nikomur nič žalega reči, niti otrokom, katerih starši so bili na okupatorjevi strani. Otroci niso krivi za napake stršev, je dejala.
Tega maminega napotka smo se držali, še danes smo si dobri prijatelji, kljub temu, da so bili njihovi starši na nasprotni okupatorjevi strani.

Ne morem dojeti, tukaj na forumu, je že tretja genegacija po drugi svetovni vojni, pa je v njih toliko sovraštva, ki se prenaša iz roda v rod, kar ni v redu. Vsi, ki se ne strinjamo z njimi, smo komunajzarji. Mene pa itak zmerjajo s starim komunajzarjem. Pa nisem nikoli bila, “KOMUNAJZAR”.

Za menoj je tudi tretji rod. Nisem ščuvala nikogar na sovraštvo, ne “razdvajanja”. Ne mojih otrok, ne vnukov, niti pravnukov. Ugotavjam pa, da jim bo potrebno marsikaj povedati, dokler smo še tu, saj se čas izteka.

Vojna je grozna, najbolj pa v vojni trpijo nedolžni, saj sem vse to doživela sama, enako tudi vsa moja 6-članska družina kateri sem pripadala.

V nekaj presledkih poleg drugega dela, sem Ti tole napisala. Kar preveč, ampak ratalo je, zdrdrala sem.:-)
Lepo se imej!

L.p. PRABABI

Calimero, v tem odstavku se ti pridružujem. Dober opis. Ko berem Benaflek se mi zazdi, da smo se vrnili v čas čarovnic….

Calimero, v tem odstavku se ti pridružujem. Dober opis. Ko berem Benaflek se mi zazdi, da smo se vrnili v čas čarovnic….[/quote]

Tudi jaz se s tem strinjam.

Prababi, tudi mene je ta forum šokiral. Sem imela precej drugačno predstavo o ljudeh v naši državi. Sem pa po drugi strani hvaležna, da me obdajajo dobri ljudje, ki ne premorejo take nestrpnosti in vseh negativnih čustev, ki spadajo zraven.

V imenu vere je umrlo malo ljudi ?????????
Očitnoi si preveč hodil k verouku in premalo ali nič prebral zgodovine !!!
Obe svetovni vojni skupaj nista imeli toliko mrtvih kot jih je pobila cerkev zaradi širjenja vere .
Poglej malo spodnji link in se zamisli !!!!!
http://www.zrtve-cerkve.org/new_page_9.htm

V imenu vere je umrlo malo ljudi ?????????
Očitnoi si preveč hodil k verouku in premalo ali nič prebral zgodovine !!!
Obe svetovni vojni skupaj nista imeli toliko mrtvih kot jih je pobila cerkev zaradi širjenja vere .
Poglej malo spodnji link in se zamisli !!!!!
http://www.zrtve-cerkve.org/new_page_9.htm%5B/quote%5D

A ni podatke s te strani tako rad Jelinčič citiral?

Zdaj se pa skupaj z Bajukom ponuja Janši?

Če bo vlada sestavljena iz SDS NSi in SNS bomo pa res imeli pravo burlesko. Samo upam, da ne bo slučajno trajala 4 leta, ker znajo biti posledice hujše kot pri WWII.

Po podtkih (dokumenti o privilegijih pdf) , ki jih lahko dobiš na Ministrstvu za pravosodje, se je v Sloveniji leta 57 bistveno slabše živelo kot leta 39. To so napisali sami komunisti.

Saj najbrž veste kaj pomeni beseda partizan? Partijski vojak. Torej KP je organizirala lastno vojsko. To lahko danes vidimo v Afriki. In poslušamo o “ljudskih milicah” vsake toliko in kaj počnejo. Pri nas pa je to bila uradna policija. Itd. itd. S tem ne čislam domobrancev. Morali pa bi že vedeti kdo so komunisti in partizani.

New Report

Close