Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Na delovnem mestu

Na delovnem mestu

Pred leti sem brala članek o samozadovoljevanju na delovnem mestu, v smislu,da so delavci potem manj napeti in posledično bolj uspešni, sproščeni…Vendar narava dela najbrž tako sproščanje marsikomu onemogoča (težko si predstavljam, da bi to delala tako, da bi vsi videli). Pa vendar, kaj si mislite o tem?

karolina

No, če je nuja, ni problema – vzameš si čas in si pomagaš!

Sicer pa mene ne bi nič motilo če bise zadovoljila pred mano, prav nasprotno, hahaha

neee, tlele je rajc, potešitev pa doma…
lp

Ne ga srat ljubčica! Opraviš pač ko je nuja. Če te lulat tišči tud počakaš da prideš domov?

eh, ne more bit sam rajc … bi blo predolg za trpet 😉

:-))))

hehe, viš kako prav pride, če znam noge dobr ovijat drugo čez drugo – dvakrat ovijem nogo, pa zadržim še tako nujo…
lp

Odpreti je treba mesta za drkače in jih ločiti od ostalih delovnih mest! 😉

ne, samo dostop do vročih internetnih klepetalnic in strani je treba onemogočit (v času službe)…
lp

Noge že, kako pa naj jaz tisto ovijem?

…hehe, je vrag, ko trdi in utripa, kaj? veš kaj, ni bistveno, sladek si in mal zajebancije ne škodi…
lp

ups, sem se s prejšnjim postom mal zmotila – napačno replicirala…
lp

Aha, se mi je zdelo!

Torej ti to meni?

ja KIR, tebi…in dober dan tudi…z zamudo…
lp

Tudi jaz ti takega želim, ljubči!

ja sj ti ni tega treba pocet tko da vsi vidijo…sj mate kksn wc al pa kej podobnega..pa je ;))))

www.studentarija.net

Nekaj vsakdanjega zame.

Zato pac obstjajo taki in drugacni vibrajujoci pripomocki z daljincem 😉

Ja, tako enostavno je – npr. sediva v istem prostoru, za isto mizo…ti si zadevco “naštimaš”, jaz pritisnem na daljinca…… hahaha

🙂

se bolj je, ko smo zbrani na kaksnem zlo dolgocasnem sestanku in ponavadi nimam pojma kaj so se menili :)))

aha, vibrator tako ropota, da se sploh ničesar ne sliši :-)))

ah ne, je cisto tiho 😉

samo moje misli totalno odtavajo :)))

Kako bi takrat sedel zraven tebe ko ti prihaja, tvoja roka bi objela mojega, ohh!

Ti mas tudi ideje :))))

Cisto z nicemer ne pokazem, da mi prihaja :))))

nimam brezveze takih nadimkov kot jih imam 😉

Torej ko se ljubiš in je orgazem na višku, ti tega z ničemer ne pokažeš….

In kakšni so nadimki?

New Report

Close