Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Na enem mestu v bajti je huda koncentracija router signala

Na enem mestu v bajti je huda koncentracija router signala

In sicer na moji pojsli.

Vsepovsod drugod vlece router povezavo 3MB… Na moji pojsli je pa iz nekega razloga 40 MB/s. Zato moram to malo bolj natancno zmerit.

Glede na razne teorije zarote usmerjanja signalov na cloveka, za vsak primer narocam dosimer pa še nekaj merilnikov iz Amazona. Mene bo treba Krambergerat malo bolj direktno, ce je to ta plan, jaz namrec vse merim, vodo, atmosfero, signale, vse

Pametno, da meriš, se vsaj lahko zaščitiš.
Tako je, da moramo najprej vedeti za škodljive vplive, potem se jim lahko izognemo.
Jaz imam Lakites, aktivni Lakhowsky oscilator, ki je aktivator naravnih vibracij. Nimam merilcev, samo čutim pa, da mi pomaga.
Niso vsi ljudje enako občutlivi na te razdiralne vibracije. Odvisno od lastnih vibracij, ker človek ni samo telesno, je tudi elektromagnetno bitje. Zato nam pa škodujejo te visoke vibracije, drugače nam ne bi mogle škodovati.

Že Vagnerjeva glasba nam lahko škodi. Vibracije v glasbi.
Kdaj in za koga je on ustvarjal, pa vemo.
Ni pa le njegova glasba smrtonosna, da ne bo pomote.

Najbolj mila in za zdravje je ljudska pesem, dokazano.

Nabavi si orgonit.

Napiši kaj več, prosim. Kaj ni vsa klasična glasba celo zdravilna. Katera oziroma čigava glasba je še škodljiva?

Napiši kaj več, prosim. Kaj ni vsa klasična glasba celo zdravilna. Katera oziroma čigava glasba je še škodljiva?
[/quote]

Solfeggio frekvence

Solfeggio frekvence
[/quote]

Solfeggio frekvence nas vračajo k orginalnim tonom univerzuma in spodbujajo naše telo k ravnovesju in harmoniji. A ni tako?

Solfeggio frekvence nas vračajo k orginalnim tonom univerzuma in spodbujajo naše telo k ravnovesju in harmoniji. A ni tako?
[/quote]

Solfeggio frekvence – teh je več 741, 528, 852……itd…ampak pravijo strokovnjaki, da je za človeka, živali in rastline najprimernejša 432, npr Verdijev “A” li je matematično skladen z vesoljem in oddaja dobrodejne zdravilne energije.
tukja je kar nekaj glasbe za 2 uri na tej frekvenci
https://www.youtube.com/watch?v=C4e8a4nmJC8&list=TLPQMTIwNDIwMjHDHh71nqaXSA&index=2
ali pa tukaj bolj veseljska – univerzum-alna
https://www.youtube.com/watch?v=pUAjb-ndJJk
vse zelo prijetno za poslušanje na slušalke- ne preveč na glas.

Solfeggio frekvence nas vračajo k orginalnim tonom univerzuma in spodbujajo naše telo k ravnovesju in harmoniji. A ni tako?
[/quote]

Tocno tako 🙂
Lahko jih poslusate tudi med spanjem, jogo in meditacijo.

A je bil cez vikend prosti izhod?

Ne, ampak ti Joseph Goebbels, ki si organiziral že leta nazaj (1940) da se predvaja glasba na 440 Hz, da bi bili vsi ovce, ki sledijo velikemu vodji……no to si želi zdaj tudi tvoj veliki vodja, ampak, MALO MORGEN!!!
kompletna glasba po drugi svetovni vojni zveni, kot so jo določili nacisti. Po ukazu Josepha Goebbelsa naj bi se tonu A določila frekvenca 440 hercev ali nihajev na sekundo. In ta frekvenca je za človeka uničujoča oziroma nelagodna.

Ne, ampak ti Joseph Goebbels, ki si organiziral že leta nazaj (1940) da se predvaja glasba na 440 Hz, da bi bili vsi ovce, ki sledijo velikemu vodji……no to si želi zdaj tudi tvoj veliki vodja, ampak, MALO MORGEN!!!
kompletna glasba po drugi svetovni vojni zveni, kot so jo določili nacisti. Po ukazu Josepha Goebbelsa naj bi se tonu A določila frekvenca 440 hercev ali nihajev na sekundo. In ta frekvenca je za človeka uničujoča oziroma nelagodna.
[/quote]

Rock on, baby!

https://www.youtube.com/watch?v=w8KQmps-Sog

Zakaj se vtikas v teme, o katerih ocitno nimas pojma?

Kje pa dobis magisterij iz Neumnosti, in doktorat iz Za Lase Privlecenih Idej?

Fejsbuk, Jutjub ali je kupon v reviji Misteriji?

Hvalabogu da se obstajajo pametni ljudje. Lepo napisano. 🤝

The content you share is really helpful for me. I hope you will provide more great information. run 3

Thank you for providing this interesting and interesting topic information. I will regularly update your next posts. crossword puzzles

Kje je pa router postavljen? Če je v/pred/zelo blizu tvoje sobe, ni čudno, da je tam signal najmočnejši in posledično tudi najboljši.

Kaj pa ti pišeš?? A da si vodilni lobotomisti pa nisi zapisal. Valovanje telefona ti škodi.??

Pol pa na pet pirov v bife.

 

This is an excellent article. This is, in my opinion, one of the best posts ever written. Your work is excellent and inspiring. Thank you for posting this article. I act as a test user of game sites to check the safety of those game sites, I noticed a game that is being played a lot by students and is quite safe for everyone. Lol beans  is a fun game with adorable and emotional snakes. It is a popular game that attracts people of all genders and ages.

This is an excellent article. This is, in my opinion, one of the best posts ever written. Your work is excellent and inspiring. Thank you for posting this article. I act as a test user of game sites to check the safety of those game sites, I noticed a game that is being played a lot by students and is quite safe for everyone. Lol beans  is a fun game with adorable and emotional snakes. It is a popular game that attracts people of all genders and ages. lol beans

New Report

Close