Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na FB objavil posnetek na katerem nekoga skoraj do smrti pretepe

Na FB objavil posnetek na katerem nekoga skoraj do smrti pretepe

Ponavadi ne pogledam teh stvari, je pa prijatelj delil in sem pogledala, ne vem zakaj in kaj mi je bilo. Imam dober želodec, tako da videt kri mi ni problem, ampak bolj občutljivi ste res lahko srečni, da niste tega videli. Jaz sem se ob posnetku bolj spraševala, kako je mogoče da to nek človek naredi, tip je bil skoraj mrtev na posnetku in njima ni kapnilo, da je dost. Kak psihopat moraš bit, da narediš to in da ko narediš, pa je človek tam v nezavesti, skoraj mrtev in da ti je lahko tako vseeno. In še ena stvar, da taki ljudje med nami hodijo. Pa nekaterih psihopatov niti ne prepoznaš na prvi pogled, eni jih nekaj let ne, poznam primere, ne tako ekstremne, so pa. In to lazi po svetu… Ti, ki jaz vem za njih, še niso kaj tako hudega naredili, so pa tud kake stvari, iz katerih veš, da so še več sposobni, pa še te so kake kriminalno dejanje, če si ne bi ljudje zatiskali oči. Ljudje pa nekatere kar tolerirajo, ma to verjet ne moreš.

Martin Kovač..čakaj, da prideta v zapor..ju že čakajo.

Alešev oče je zelo v redu, si je ustvaril novo družino. Mama pa živi od socialne, v “podarjenem” stanovanju, sam alkohol in ku*……ija…[/quote]
Dober oče? Resno? Definitivno pri vzgoji ni sodeloval ali pa je sodeloval napačno! Ustvaril si je novo družino, to pa pustil, ker se pač ni posrečila. Ah, brez veze

Alešev oče je zelo v redu, si je ustvaril novo družino. Mama pa živi od socialne, v “podarjenem” stanovanju, sam alkohol in ku*……ija…[/quote]
Dober oče? Resno? Definitivno pri vzgoji ni sodeloval ali pa je sodeloval napačno! Ustvaril si je novo družino, to pa pustil, ker se pač ni posrečila. Ah, brez veze[/quote]

To pa pustil, ker je partnerka imela (še ima) težave z alkoholom..

Morilca sta stara 20 -Aleš in 29 – Martin. Kam smo prišli? Grozljivo 🙁

Alešev oče je zelo v redu, si je ustvaril novo družino. Mama pa živi od socialne, v “podarjenem” stanovanju, sam alkohol in ku*……ija…[/quote]
Plodil se je pač z napačno. To je rezultat tega razploda. Dobro seme ne daje sociopatov pika in konec. Ampak ne zdaj bojo delal na njemu razne dok. Des.razni psihiatri, spremenili pa nikoli niso in tud ne bojo pokvarjenega semena, takim je samo smrt rešitev in nič drugega.

Prvi so poskusili z evgeniko Angleži, sledili so jim Skandinavci in Nemci…kljub temu so v SLO še vedno cigani ….


Dober oče? Resno? Definitivno pri vzgoji ni sodeloval ali pa je sodeloval napačno! Ustvaril si je novo družino, to pa pustil, ker se pač ni posrečila. Ah, brez veze[/quote]

To pa pustil, ker je partnerka imela (še ima) težave z alkoholom..[/quote]
Ne razumeš – to tukaj je MON in moškim se ne odpušča, iz nobenih razlogov:
Če ženska zapusti moškega (zaradi kakršnega koli razloga že) je močna, samostojna Ženska. Če nato živi sama z otroci je Mati Samohranilka, ima praktično status boginje…
Če seveda naredi moški kaj podobnega je seveda pokveka, izmeček (nevreden zapisa z veliko začetnico!), zapustil je DRUŽINO !. V kolikor po kakšnem naključju dobi skrbništvo nad otroci pa je zahrbten izkoriščevalec vez in poznanstev na sodiščih – Materi je ukradel otroke !!

Sem brala, da je leta 2013 ta Aleš preživel požar. Naj bi imel opekline in ga je mama rešila iz goreče hiše.
Torej evo spet neke okoliščine, da morilec ne bo za zapahi….
Morilec je morilec in pika !!

Pa taka panika pred begunci…. potem te pa aleš in martin spravita pod rušo. Tragikomično.

To pa pustil, ker je partnerka imela (še ima) težave z alkoholom..[/quote]
Ne razumeš – to tukaj je MON in moškim se ne odpušča, iz nobenih razlogov:
Če ženska zapusti moškega (zaradi kakršnega koli razloga že) je močna, samostojna Ženska. Če nato živi sama z otroci je Mati Samohranilka, ima praktično status boginje…
Če seveda naredi moški kaj podobnega je seveda pokveka, izmeček (nevreden zapisa z veliko začetnico!), zapustil je DRUŽINO !. V kolikor po kakšnem naključju dobi skrbništvo nad otroci pa je zahrbten izkoriščevalec vez in poznanstev na sodiščih – Materi je ukradel otroke !![/quote]
Ah, si prebral(a), kot si želela. Jaz pač mislim, da se oče niti trudil ni, da bi tudi po razvezi vzgajal otroke. In ne verjamem, da je mama začela piti en dan po rojstvu tretjega otroka. Za vzgojo morata biti oče in mama in vse, ki tega ne pustijo, ne želijo ali celo ovirajo, preziram. Pa naj bo to oče ali mama. In resnično mi gredo še posebej na jetra jamrajoče samohranilke, ki fotrom onemogočajo normalne stike iz čistega zanalašč. Teh je ogromno!


Ne razumeš – to tukaj je MON in moškim se ne odpušča, iz nobenih razlogov:
Če ženska zapusti moškega (zaradi kakršnega koli razloga že) je močna, samostojna Ženska. Če nato živi sama z otroci je Mati Samohranilka, ima praktično status boginje…
Če seveda naredi moški kaj podobnega je seveda pokveka, izmeček (nevreden zapisa z veliko začetnico!), zapustil je DRUŽINO !. V kolikor po kakšnem naključju dobi skrbništvo nad otroci pa je zahrbten izkoriščevalec vez in poznanstev na sodiščih – Materi je ukradel otroke !![/quote]
Ah, si prebral(a), kot si želela. Jaz pač mislim, da se oče niti trudil ni, da bi tudi po razvezi vzgajal otroke. In ne verjamem, da je mama začela piti en dan po rojstvu tretjega otroka. Za vzgojo morata biti oče in mama in vse, ki tega ne pustijo, ne želijo ali celo ovirajo, preziram. Pa naj bo to oče ali mama. In resnično mi gredo še posebej na jetra jamrajoče samohranilke, ki fotrom onemogočajo normalne stike iz čistega zanalašč. Teh je ogromno![/quote]
Glede splošnega razmišljanja tiče se strinjava, ampak sva v manjšini (vsaj tukaj)…

TI pa nisi “diht” v glavi!

Natančno tako.


Takih psihopatov je med nami še ogromno. Tudi pretepov, kjer kdo potem konča v bolnišnici je veliko.
Tu ste zgroženi samo zato, ker ste tole prvič v življenju tudi videli, skoraj v živo, pa ste šokirani.

Takšnih psihopatov je tudi tu na forumi precej. In kako jih prepoznaš? – ko jim nobena kazen ni dovolj visoka, ki bodo sedaj zahtevali srednjeveške kazni za storilca, ko zagovarjajo lov na mulca brez čelade dokler se ne skanta, ko bi določenim rezali jajca, se izživljali…. iz takšnih se v vojnem času razvijejo vojni zločinci, v mirnem pa, ko se določeni faktorji poklopijo pa sproži sprožilec, in delajo podobno kot ta na posnetku. K sreči pri večini ta nagon ostane skrit nesprožen do smrti.

Največji problem naše družbe so verbalni psihopati,ki provocirajo v službi,družini ali pa v lokalih,ampak njih noben ničesar ne obtožuje.Iz tega potem nastane fizično nasilje.Pretepeni naj bi v tem primeru osumljencu psoval mater,ampak javnost krivi samo pretepača.Malo je treba misliti kaj in kje komu kaj izrečeš ne moreš govoriti vse kar ti pride na pamet.Vsi se samo zanašajo na svobodo govora in svoje pravice in mislijo da lahko govorijo kar hočejo.

Ojoj, veš kakšne stvari so meni že govorili čez družino. Sicer prek spleta ampak vseeno, v afektu človek marsikaj reče in da greš enega ubit zaradi tega moraš bit čist zmešan

TISTI, KI SO DELILI IN CELO VŠEČKALI IN CELO KOMENTIRALI V SMISLU, DA JE POSNETEK ” SUPER”; SO POTENCIALNI MORILCI. Strokovnjaki so pretreseni.

vsak, ki je ” všečkal”, delil, se zabaval ob tem ZLU, ki se je dogajalo nad žrtvijo, je potencialni morilec, zapomnite si to. Med nami torej vsaki dan bivajo potencialni psihopati.

Takšnih tempiranih bomb je pri nas ogromno. Jih poznam kar nekaj. Predvsem prihajajo iz neurejenih družin, ne obvladujejo jeze, so agresivni, ob dodanem alkoholu pa še bolj pokažejo pravi obraz.

Za širšo okolico načeloma niso nevarni in se njimi lahko vsakdanje stvari BP pogovarjaš in ne opaziš česa so sposobni. Bolj kot vstopaš v njihov krog, bolj kot so sproščeni ali pod vplivom alkohola, bolj spoznaš njihovo agresijo.

Kot v tem in večini primerov pri nas ni šlo za naključni napad na neznanca, ampak na “kolega”, znanca. Takšnih primerov je pri nas ogromno, vendar se ne izvejo, saj ostanejo v krogu kolegov in znancev. Tudi družba je načeloma strpna do takšnih zadev, češ pijanci so se stepli. Občasno pa pride do kakšnih težjih poškodb, kot je bila ta.

Sam bi se še enkrat vrnil na to, da so bili akterji kolegi oz. znanci, ter da se to pri nas veliko dogaja. Pa če malce pomislimo, takšni odnosi niso samo med kolegi, ampak tudi v družini. Nasilje v družini, še ena velika črna luknja slovenskega naroda, ki pa ji posvečamo premalo pozornosti. Osebno mi je najbolj ironično kako nekateri filozofirajo o posilstvu in nasilju, z sceno “neznanec pretepel/posilil mimojedočo”, sami pa se ne zavedajo tega, da je pri nas v Slovenji največ posilstev in nasilja znotraj krogov ljudi, ki so posameznikom blizu.


Jaz pa sem pretresen nad izjavo strokovnjakov – psihologov, ki trdijo, da napadalec, ki je hkrati snemal ter javno objavil svoj zločin, ni nič razmišljal, saj je tako policiji in sodišču olajšal delo…..S tem se ne strinjam, saj je ta nasilnež, kot stari znanec policije zelo dobro vedel, da živi v mafijski državi, kjer se najhujši kriminalci prosto sprehajajo po državi in kjer sodišča oproščajo morilce zaradi kvazi neprištevnosti. Zato je dobro razmišljal in s svojim snemanjem igral na to karto neprištevnosti. Bolj butast bo izpadel, več možnosti ima, da še naprej ostane svoboden znanec policije.

Največjo krivdo za takšna dejanja zato nosi oblast s svojimi skorumpiranimi represivnimi organi, ki zaradi tega vzpodbuja kriminaliteto in še bodočim kriminalcem daje zgled, da v tej mafijski državi najbolj nastrada le pošten človek.

v bistvu ne… problem ste taki psihopati brez verbalnega in možganskega dometa za kontrirat verbalno, je lažje udarit ali posežt po orožju, ker to zna še orangutan narest.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Jaz pa sem pretresen nad izjavo strokovnjakov – psihologov, ki trdijo, da napadalec, ki je hkrati snemal ter javno objavil svoj zločin, ni nič razmišljal, saj je tako policiji in sodišču olajšal delo…..S tem se ne strinjam, saj je ta nasilnež, kot stari znanec policije zelo dobro vedel, da živi v mafijski državi, kjer se najhujši kriminalci prosto sprehajajo po državi in kjer sodišča oproščajo morilce zaradi kvazi neprištevnosti. Zato je dobro razmišljal in s svojim snemanjem igral na to karto neprištevnosti. Bolj butast bo izpadel, več možnosti ima, da še naprej ostane svoboden znanec policije.

Največjo krivdo za takšna dejanja zato nosi oblast s svojimi skorumpiranimi represivnimi organi, ki zaradi tega vzpodbuja kriminaliteto in še bodočim kriminalcem daje zgled, da v tej mafijski državi najbolj nastrada le pošten človek.[/quote]

bobi, saj veš… bodi tiho dokler si sam na tapeti, v tvoje dobro.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Jaz pa sem pretresen nad izjavo strokovnjakov – psihologov, ki trdijo, da napadalec, ki je hkrati snemal ter javno objavil svoj zločin, ni nič razmišljal, saj je tako policiji in sodišču olajšal delo…..S tem se ne strinjam, saj je ta nasilnež, kot stari znanec policije zelo dobro vedel, da živi v mafijski državi, kjer se najhujši kriminalci prosto sprehajajo po državi in kjer sodišča oproščajo morilce zaradi kvazi neprištevnosti. Zato je dobro razmišljal in s svojim snemanjem igral na to karto neprištevnosti. Bolj butast bo izpadel, več možnosti ima, da še naprej ostane svoboden znanec policije.

.[/quote]

No, to pa ne veš, če je res, razen če ga osebno poznaš oz ti je znano njegovo razmišljanje.

V kolikor pa temu ni tako, pa naše trditve nimajo trdne osnove za točno ta primer.

Meni se izjava, da je delal pod vplivom močnih občutkov ali v afektu ali da je imel blodnje… zdi verjetna.

Za takšno delovanje, torej agresija in “igro” na neprištevnost, pa vseeno potrebuješ neko hladnokrvno osebnost, skorajda brez strahu, če sploh kaj strahu. In seveda brez empatije. Brez občutkov. In če tega ni, zakaj bi se potem sploh izživljal nad človekom…

Za taka dejanja ni opravičila in je naravnost grozljivo. Še bolj grozljivo je to, da so ljudje všečkali in pisali take komentarje, da ti kar slabo postane.
Dejansko se pokaže realno stanje naše družbe, ki je podn od podna.

Mene samo zanima, koliko je bilo takih ljudi, ki so si posnetek ogledali in ga prijavili kot neprimerno vsebino, ali pa ga posredovali kaki inštituciji ali organizaciji, da ukrepajo?

New Report

Close