Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Na kateri strani ste, Palestine ali Izraela

Na kateri strani ste, Palestine ali Izraela

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 14.10.2023 ob 14:48

Odgovor na objavo uporabnika
Idiots all around us, 14.10.2023 ob 08:31

Boste videli svoje uboge Palestinčke, ko bodo trumoma drli v Evropo. Me zanima, če se vam bodo še vedno tako smilili, ko bodo nadlegovali, posiljevali in klali. Pedre, kot je naša forumska Kokoš, pa javno kamenjali in metali s streh.

V tem sporu je ena stran civilizirana država, druga stran pa za odtenek boljša in milejša od afganistanskih talibanov! Glejte na vso zadevo MALO ŠIRŠE, opice kretenske. In zavedajte se, da bi vas, kot kristjana ali ateista, z veseljem zaklal že vsak 10-letni mali bosi Palestinček.

Idiots all around us“,

Si pokazal, da si neizobražen in nerazgledan človek. Preprost človek, katerega meje obzorja so meje njegovega kraja. Verjetno angleški vzdevek, ker rad gledaš ameriške filme na POP tv tako kot vsi preprosti kmetavzarji.Ni skrbi, da bi me kamenjali, ker sem peder. Na Zahodnem bregu so Palestinci legalizirali homoseksualnost že leta 1951, torej prej kot Američani ali Jugoslovani.

Nisi tega pričakoval nerazgledani?

Kaj čakaš, kar hitro spakiraj in leti tja. Komaj te čakajo! https://www.jpost.com/opinion/article-709930

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9433, 14.10.2023 ob 16:24

Kaj čakaš, kar hitro spakiraj in leti tja. Komaj te čakajo! https://www.jpost.com/opinion/article-709930

V članku piše, da je, očitno mislijo Zahodni Breg homoseksualnost kaznovana z 10 leti zapora, v GAZI pa z usmrtitvijo.

Pa je resnica, da je v GAZI kaznovana z 10 leti zapora medtem, ko na Zahodnem Bregu je legalizirana od leta 1951.

 

Vidiš kako prav imam, da si IDIOT! 😉

Bereš neke propagandne Izraelske strani, ker si pač zabita kot noč. Taprava, da se nad njo propagando izvaja.

Seveda prasica zabita, nisi še znala razložiti zakaj v Palestini muslimanke tudi v kratkih rokavih hodijo in tetovirane.

To da so muslimani so svetniki proti tvojim katoliškim svinjam pa smo že dokazali ti trapa.

Netanjahu je ukazal izraelski vojski, naj se umakne med napadom Hamasa!

Netanjahu je uporabil pokol Hamasa nad Izraelci kot pretvezo, da je naredil to, kar je želel narediti že dolgo časa, iztrebiti palestinsko ljudstvo v Gazi. Zahod, ki ga nadzirajo cionisti, sodeluje pri prelivanju krvi. Sionisti so med holokavstom uporabljali isto strategijo: žrtvovanje Judov za distopijo novega svetovnega reda.

Izraelski predsednik namiguje, da so civilisti v Gazi legitimne tarče.
Ustavimo hazarsko mafijo. ustavimo kabalistične vojne zločince!
 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 14.10.2023 ob 06:55

Odgovor na objavo uporabnika
O ja smo, 14.10.2023 ob 04:54

Sem vedno na strani napadene žrtve torej Izraela in Ukrajine! Kaj sploh imate tu kje bit, a me razumete, kdo koga napada? Upajmo na konec vseh vojn čimprej!

Hej KURBA SMRDLJIVA, povej a prasica kdaj pogledaš Dnevnik in 24 ur, da vidiš trupla Palestinskih otrok in da jih vidiš krvave otroke, ki ležijo na tleh?

Ali rabiš eno na gobec kuzlo neumna?

Kokoši tema je, kure morajo spati…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9433, 14.10.2023 ob 08:38

Zaradi takih, kot je ta kokoš, sem nepreklicno na strani Izraela. Naj že iztrebijo vse take kot si ti, golazen primitivna in napadalna. Če ti ne ustreza ta država in njeni prebivalci, odfrči v Gazo, pa naj tam štimajo tebe in tvoja nagnjenja.

Kokoši bo šel za prostovoljca v Gazo, ko se takole petelini.

Sem na strani Palestine. In na strani Ukrajine.

Ti si Debil

New Report

Close