Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Na kavo z bivšim?

Na kavo z bivšim?

Pred nekaj dnevi sva se po dolgem času srečala in, med kratkim klepetom je padlo tudi vabilo na kavo. Takrat sem vprašanje kar preslišala in se na hitro poslovila.

Danes sva se srečala ponovno. Tokrat sem povabilo sprejela. Po začetni zadregi je pogovor nekako stekel in je bilo prav prijetno. Ker sem (očitno) med bolj naivnimi, se mi ni zdelo nič posebnega, ko je predlagal, da si izmenjava telefonske številke in maile (sedaj se sprašujem, če si nisem tega podzavestno celo želela). Da se tu in tam slišiva, si pošljeva kak mail. Vse lepo in prav, če me ne bi, ko sem se vrnila domov, čakalo kar nekaj mailov dvoumne vsebine. Za piko na i pa še sms, kako prijetno je bilo in vprašanje kdaj bova ponovila kako kofetkanje. Nič mu še nisem odgovorila. Ta trenutek še ne upam, ali nočem, ne vem. Precej zmedena sem. Razum mi pravi, da naj takoj izbrišem in blokiram vse maile, tel. št., čustva pa težijo k temu, da ohranim stike z njim, da izživim tisto, kar si pred leti (z njim) nisem dovolila izživeti. Imela sva precej nenavadno zvezo, polno kurjenja a tudi nesporazumov. Edino kar je prvovrstno “klapalo”, je bila kemija med nama. Po današnjem srečanju sem skoraj prepričana, da je kemija po vseh teh letih še vedno enaka, če ne celo še močnejša. In to me plaši, ker ne vem koliko samoobvladovanja bi zmogla tokrat…………

Precej zmedeno napisano, vem. Pa kljub temu: Kako mnenje? Nasvet? Tudi kaka brca v tazadnjo bo dobrodošla, da se prizemljim in ponovno oprem na razum.

Lp

Sama si napisala, da točno veš kaj vaju je vezalo in priznaš, da te to mika še danes!
Praktično si si tudi že sama odgovorila; razen medsebojne sex kemije, je vajina veza brezpredmetna.
Mi ti lahko napišemo marsikaj in ti “pametujemo”; ti boš naredila po svoji presoji!
Kakorkoli…………uživaj; glej le, da ne boš prizadeta ali žalostna! Srečno!

Meni manjka en pomemben podatek in iscer sta oba samska?
Če sta potem moraš to izživeti, če bo uspelo bo super, če ne bo,pa vse skupaj ne bo tako dišalo.

Ja,
že prejšnji odgovor je dal vprašanje: ali sta oba samska…..
Če sta, potem ni noben problem zbližat se, proučit eden drugega…..videt, kako in kaj….
Vsaka drugačna situacija pa je lahko zelo zakompliciranja…..lahko vama zagreni življenje….lahko samo enemu…ali drugemu….
Če so zraven vpletena čustva, velja premislit!

**** kemija je.

Irnan, kdaj drugič, kje drugje. Ampak hvala, vseeno!

Pozdravček

Kemija je eno, čustva so drugo…..če bi vedel, kako in kaj v tem primeru, bi ti lahko primerno svetoval…..

No, v tem primeru gre zgolj za kemijo. Zgolj za to.

Potem pa se zberi, razmisli, kaj želiš, potem pa temu primerno v akcijo….

Če ti je do tega , da je med vama kaj več,……izkoristi…..uživaj…življenje je le eno….

Delujem raztreseno? Morebiti pa res…

Hvala za nasvet!

Raztreseno?

Nisem dobil tega občutka…..boš najbolje sama vedela, kako in kaj je vplivalo nate…..

Prosim!

Sej je ok, ane?

Jebemo sunce simobilovo…:-)

:)))))))))))))))))))))))))))

Smejem se nerazumljivemu postu…..:))))))))

Lahko noč!!!;)

Mya, dej ga.

se bom moral kar strinjati z acjom! Mi ti lahko modrujemo do onemoglosti, a teža odločitve je na tebi.

Vsekakor velja dobro premisliti in oceniti – saj veš kakšne so posledice enega ali drugega dejanje – zate, zanj in za ostale (morebitne) vpletene. Načeloma pa – če ni škode, se ne obremenjuj… Zaživi – saj si očitno tega želiš in ti tega trenutno manjka.
Vse dobro!

LP YAZZO

Samo ti uživaj z njim,a previdno.Mogoče se je pa spemenil in bo kemija vse nesporazume odravila.

ok, pa dajmo čustva na stran in uprabimo mozak…

spomni se ZAKAJ JE BIVŠI!!!!!…če te je, ko sta končala, bolelo, se imej toliko rada in si priznaj, da se zna to zgodit ponovno – in ga pozabi!!!!…če si končala ti (enostavno) premisli kaj že ta dedc ni delal v skladu s tvojimi ženskimi pričakovanji…
če se ti pa samo sexa ga pač daj dol (valjda vama je včasih sex štimal), ker, čist iskreno, ne verjamem, da tud njega žuli kaj drugega – ob predpostavki, da sta oba samska – v nasprotnem še raje enkrat preberi moj prvi odstavek :-)))))….

lp

Nekaj podatkov mi manjka:
– kako in zakaj sta se razšla
– sta v tem trenutku samska ali vezana

To sta ključni vprašanja. Vsekakor moraš sama pri sebi razčistit, kaj pravzaprav hočeš. Sama sem se vrnila v tako vezo in priznam, da je bilo nepozabno in ni mi žal, ampak…oba sva že vnaprej vedela, da nama bo lepo, dokler bo. Veza ni imela prihodnosti.

V vsakem primeru boš naredila tako kot boš sama v tistem trenutku, ko boš z njim čutila in kaj čutiš, veš ti.

Srečno in čim manj bleče.

Točno to sem jaz naredil z bivšo pred mnogimi leti po mnogih letih. Pa me je ruknilo…

🙂

Ja, lubika, pa kje maš pamet?!?!?!?!?!?!?!

Če je BIVŠI, je sigurno bivši z nekim razlogom!!!!!!
Ker če bi ti bil pisan na kožo, ne bi bil bivši, ampak sedanji!
Hja, valjda da so te ruknila neka čustva, ko sta se spet srečala… po nekem času ostanejo samo še lepi spomini… grde hvalabogu pozabimo…

Moj nasvet:
* če si samska in te mika seks z njim – IZVOLI!
* če nisi samska ali pa te samo seks z njim itak ne mika…. mu to JASNO daj vedet – po mailu IN preko mobija IN direktno!!!!
* če te premetava in razmišljaš o obnovitvi veze z njim, BEJŽI STRAN z nadzvočno hitrostjo!!!!!!!

Odločitev je pa ITAK tvoja…..

Nazadnje, ko sem šla na kavo z bivšim, to je bilo kakih 7 let po tem ko sva prekinila, sva se ob 1h zjutraj mečkala na havbi njegovega avta, ko sem vidla, da je dovolj zrajcan sem ga postavila pod hladen tuš in mu povedala, da si za nič na svetu ne želim biti spet z njim.
Bil pa je moja prva velika ljubezen in tisti, ki mi je vzel nedolžnost, trajalo je leto dve, da sem ga prebolela a na koncu sem bila trdna in odločna, da z njim nikoli več.

Am I bitch or what!

Meni pa ni jasno, zakaj ti je tak problem povedati, če si/sta samska ali ne….. ?? Kaj bi sploh rada od nas?

Hvala vsem!

Še vsaka “kava” z mojo bivšo se je končala s seksom. 🙂

Če bi tisti tvoj bivši prebral to tvojo temo bi 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vedel, da ima skoraj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} šanse, da pristane v s tabo v postelji.

Že samo to, da sprašuješ po forumu glede tega, mi pravi, da nisi preveč na trdnih tleh glede tvoje bivšega fanta. 🙂

New Report

Close