Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na pogreb očeta je prišla njegova ljubica

Na pogreb očeta je prišla njegova ljubica

Pogreb je bil v ožjem družinskem krogu. Ta lisica si je pa drznila priti na pogreb. Mati je bila že tako vsa iz sebe, da se ji ni dalo ukvarjati še z njo. Kljub varanju je očeta še vedno ljubila. Jaz sem pa šla do nje in ji zabrusila, da naj se pobere in da tu ni dobrodošla, saj je pogreb v družinskem krogu, ona pa ni družinski član. Ona pa meni nazaj, da se je nameraval ločiti in z njo poročiti. Celo zaročena sta bila. Mi je pokazala prstan. Priznam, bila sem v šoku. Sem ji pa rekla, da kljub zaroki še ni njegova žena in da naj se že pobere. Vsaj zaradi spoštljivosti do mame. Ampak ona je ostala.

Da je ni sram! Že to je sramotno, da se je dol dajala s poročenim, nato si pa drzne še na pogreb priti. Pfuj! Ko se bo situacija umirila, naj se me pazi.

Lisica, če slučajno bereš ta forum in si se prepoznala v tej temi, ti svetujem, da se umakneš, dokler imaš še čas!

Razumem, da ste custveno pretreseni, a tvoj oce je bil tudi od svoje ljubice in tudi ona mu je nekaj pomenila v zivljenju.

Glede na to, da je bil vezan na ljubico na tak ali drugacen nacin, bi si verjetno zelel, da je tudi ona na njegovem pogrebu.

 

In se nekaj, za varanje ni kriva ljubica! Kriv je tisti, ki vara!

Kako boste šele presenečeni na zapuščinski. Mati tako ni lastnica ničesar, ti pa se pripravi na nujni delež.

Vikenda je pa že itak prepisal name….navsezadnje je bil v zemljiški knjigi vpisan kot edini lastnik.

Zakaj pa ji praviš lisica? A je tvojega očeta prisilila ali pretentala v razmerje? Jaz mislim, da ne in da je z veseljem namakal.

Odgovor na objavo uporabnika
Da je ni sram, 20.01.2022 ob 12:50

Pogreb je bil v ožjem družinskem krogu. Ta lisica si je pa drznila priti na pogreb. Mati je bila že tako vsa iz sebe, da se ji ni dalo ukvarjati še z njo. Kljub varanju je očeta še vedno ljubila. Jaz sem pa šla do nje in ji zabrusila, da naj se pobere in da tu ni dobrodošla, saj je pogreb v družinskem krogu, ona pa ni družinski član. Ona pa meni nazaj, da se je nameraval ločiti in z njo poročiti. Celo zaročena sta bila. Mi je pokazala prstan. Priznam, bila sem v šoku. Sem ji pa rekla, da kljub zaroki še ni njegova žena in da naj se že pobere. Vsaj zaradi spoštljivosti do mame. Ampak ona je ostala.

Da je ni sram! Že to je sramotno, da se je dol dajala s poročenim, nato si pa drzne še na pogreb priti. Pfuj! Ko se bo situacija umirila, naj se me pazi.

Lisica, če slučajno bereš ta forum in si se prepoznala v tej temi, ti svetujem, da se umakneš, dokler imaš še čas!

 

Bolj slovenske zgodbe pa še ne! Naj ljubica vam pobere vse! Tristo kosmatih!

 

Odgovor na objavo uporabnika
ljubica112, 20.01.2022 ob 13:04

Kako boste šele presenečeni na zapuščinski. Mati tako ni lastnica ničesar, ti pa se pripravi na nujni delež.

nekako tako ja … če je poskrbel za oporoko, če sta živela skupaj pa sploh ji pripada amrsikaj ..

Odgovor na objavo uporabnika
ahmm, 20.01.2022 ob 13:06

nekako tako ja … če je poskrbel za oporoko, če sta živela skupaj pa sploh ji pripada amrsikaj ..

ja če bo dokazala na sodišču, da je več seksal z njo kot z ženo,lahko še izpodbija veljavnost zakonske zveze….

Kar pripravi se na zapuščinsko obravnavo, ko boš imela priložnost spoznati tudi svoje nove polbrate in polsestre.

Muahahaha.

jaz pa bi te vprašala:

zakaj se TI vtikaš in se še misliš vtikati v njune zadeve?

ali je tvoja mama petletni otrok, da moraš TI po-skrbeti za njena čustva?

tvoja mama je odrasla ženska in se lahko sama sooča z ljubico, če bo to potrebno.

 

kar si ti naredila in kakor razmišljaš

kaže,

da si žrtev čustvenega incesta.

preberi knjigo Po tihem zapeljani in potem naprej, terapija, da si razčistiš pojme…

in tudi, da prekineš sekundarno travmo, drugače te čaka ista usoda kot mamico.

 

 

 

to sem že večkrat videl v kakšnem ameriškem filmu. Mislim da je bilo celo v tv seriji The Sopranos.

Itak, da je prišla na pogreb, ker bo na zapuščinski lažje dokazovala, da sta bila v zvezi.

Nima smisla, da se vtikuješ v to, kajti največji krivec pri vsem tem, je žal tvoj oče. On je pustil družino in si našel drugo. Sedaj je mrtev, zato nima več smisla, da bi se še ukvarjali s tem. Pusti vse kot je in živite naprej v miru, kot si zaslužite.

Haha, sicer povzet scenarij iz mehiških nadaljevank za clickbait zgodbico, ampak…

Moški si želijo seksat tudi po 50em oziroma ko ste rojeni potomci – ker vedo, da seks ni samo za otroke naredit, ampak tudi za užvat, ne pa da so kastrirani, ko jih vaše matere odstavijo od sebe intimno. Moški niso bili narejeni za doživljensko monogamijo in kastracijo. Tako kot živalski samci ne.  Če ni še spoštovanja več, potem pa sploh.

 

Glede na tvojo komunikacijo je moč zaključiti , da si “copy paste” svoje matere -če se je ona tako obnašala do njega in ga mentalno in telesno kastrirala, potem ni čudno, da si je omislil še nekaj drugje in užival do smrti.

Am, torej oče je bil poročen s tvojo mamo zgolj še na papirju, z ala t.i. ljubico je pa bil v odnosu Kot partnerko, ki jo je širšemu svetu pokazal, glede na to, da jo je zaročil?

Mislim no, še na zadnji poti nekoga, bi nekateri delali scene. Za vsak odnos sta vedno vsaj dva v zgodbi. Če že moraliziraš avtorica, bi svojo moralo lahko razodela tudi očetu za časa življenja. Saj ga ta ala ljubica ni z ničemer prisilila v odnos in se ga je oče prostovoljno udeležil.

Naj se te pazi? To je neke vrste posredna grožnja. Glej da te ne bo ta ala ljubica potem prijavila, da jo nadleguješ. In še, če si pasja, zakaj nisi potem varnostnika nabavila, bi poleg vahtanja, da so prisotni res samo po seznamu, preveril uspeti še vse glede pct. Ja no kaj? ☺☺☺

Odgovor na objavo uporabnika
tudi njen je bil, 20.01.2022 ob 12:57

Razumem, da ste custveno pretreseni, a tvoj oce je bil tudi od svoje ljubice in tudi ona mu je nekaj pomenila v zivljenju.

Glede na to, da je bil vezan na ljubico na tak ali drugacen nacin, bi si verjetno zelel, da je tudi ona na njegovem pogrebu.

 

In se nekaj, za varanje ni kriva ljubica! Kriv je tisti, ki vara!

Kako mi greste na živce vi, ki trdote, da ljubica ni kriva. Kriva sta OBA. Tisti, ki vara in ljubica, ki ve, da je ta poročen. Ker gre zavestno v to. Kriv je tisti, ki krade in tisti, ki mu vrečo drži. Ljubica ni kriva edino v primeru, da ne ve, da je njen ljubček v zvezi. V tem primeru je tudi ona prevarana. Če pa to ve in vseeno rine v tako zvezo, je pa ista kot varajoči. Skratka, nobena nedolžna revica ni.

Ne ni isto kriva, ker se nima pred kom zagovarjati! “Don Juan” pa se ima, in to pred svojo ženo in otroki.

Ena oseba v tej zgodbi vara, druga pa ne.

In tudi, če bi bila ljubica prav tako vezana in s tem tudi tista, ki nekoga vara, to nima nobene veze z družino “Don Juana”. On mora položiti račune svoji ženi, ona pa svojemu možu (v primeru, da ga ima).

Bog ve koliko ljubic je bilo na pogrebu mojega deca. Se dober da sem bila zadeta in ugotovila prevare šele po tem.

Dokler ne pride na zapuščinsko razpravo, bo vse ok.

Sicer pa res – ali ljubica deduje, če dokaže, da je bila npr. dolgoletna ljubica?!

 

Njo bi morao biti sram, tvojega poročenega očeta pa ne?

Saj ni ona kriva če je tvoj oče varal.zakaj njo napadaš?????koliko let imaš???

Ja jaz poznam tudi tak primer, prišla je na pogreb in ženi celo segla v roke ter ji izrekla sožalje. Žena za njo ni vedela, meni pa je njeno početje šlo na kozlanje.

Odgovor na objavo uporabnika
Bivša, 20.01.2022 ob 19:21

Kako mi greste na živce vi, ki trdote, da ljubica ni kriva. Kriva sta OBA. Tisti, ki vara in ljubica, ki ve, da je ta poročen. Ker gre zavestno v to. Kriv je tisti, ki krade in tisti, ki mu vrečo drži. Ljubica ni kriva edino v primeru, da ne ve, da je njen ljubček v zvezi. V tem primeru je tudi ona prevarana. Če pa to ve in vseeno rine v tako zvezo, je pa ista kot varajoči. Skratka, nobena nedolžna revica ni.

OMG kako si glupa. Plus tega nimas pojma kaj pomeni primerjava. Sramota res.

Tvoj oče je pač bil tak, imel je ljubico, čeprav je s tem prizadel družino. Res sicer, da je pogreb čas za vse oh in sploh govore, ampak dejstva so dejstva in čeptav je težko, boš morala sprejet, da je oče bil kakršen je pač bil.

Evo, nekak tako bi jaz odgovorila, če bi bila zgodba resnična. 😉 Ok v tem primeru še z malo več sočutja.

New Report

Close