Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na pogreb očeta je prišla njegova ljubica

Na pogreb očeta je prišla njegova ljubica

Avtorica, te popolnoma razumem.

Upam, da ji pošteno zagreniš življenje. Da si ženska upa na pogreb, je že skrajno grozno, da si pa upa še izreči laž, je pa podlo brez primere. Če bi ti imela brata, bi bilo prav, da bi jo odnesel s pogreba.

Zdaj, ko se boste umirili, pa ji le zagrenite življenje.

jaz nevem ce bi se lahko zadrzala.. zobe bi ji na plocniko razbila na mikrodele

Težko je vedeti, kaj je slabše: da ljubico spoznaš že na pogrebu ali šele pri branju oporoke.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9309, 21.01.2022 ob 15:05

jaz nevem ce bi se lahko zadrzala.. zobe bi ji na plocniko razbila na mikrodele

“zobe bi ji na plocniko razbila na mikrodele”

Seveda, če je gospa očitno šibkejša od tebe. V nasprotnem primeru pa bi le gobcala. Takih junakov je Slovenija pač polna.

Je pa baje pregovor: “o mrtvih le dobro”, natančno zato – da se človeku vsaj po smrti odpusti. Zamere nositi tudi čez grob – s tem zgolj škodiš sebi. In tudi ljubica – tudi ona zagotovo ne bo nikdar več “varala”. In priti na pogreb človeka, ki si ga ljubil – naj bi bil nek minimum civiliziranega obnašanja.  Mnogi se udeležijo tudi pogreba nekoga, ki ga sicer niso marali, pa to ni razlog zgražanja.

Odgovor na objavo uporabnika
1973, 20.01.2022 ob 19:38

Bog ve koliko ljubic je bilo na pogrebu mojega deca. Se dober da sem bila zadeta in ugotovila prevare šele po tem.

šit happens, greš preko – važno in edino, da si dobro pojerbala.

Odgovor na objavo uporabnika
eni so res predrzni, 21.01.2022 ob 14:19

Avtorica, te popolnoma razumem.

Upam, da ji pošteno zagreniš življenje. Da si ženska upa na pogreb, je že skrajno grozno, da si pa upa še izreči laž, je pa podlo brez primere. Če bi ti imela brata, bi bilo prav, da bi jo odnesel s pogreba.

Zdaj, ko se boste umirili, pa ji le zagrenite življenje.

A si ti prevaranka mogoče?

 

Vprašaj se, zakaj je šel namakat drugam? Si ga namerno odstavljala od svoje “hule” ?

KO se boš odlepila od penisa bivšega oz si našla nov penis, ne boš več tako maščevalno nastrojena.

 

Problem prevaranih žensk je samo do takrat, ko se v glavi ne zmorejo odklopit od njihovega očitno dobro pedenajočega penisa.

Jaz sem popolnoma na tvoji strani. Ignoriraj to moraliziranje, da “je kao očetu nekaj pomenila” in bla bla. Nekaj mu je pomenila njena luknja, saj zato pa so ljubice in zato se ni ločil. Tisti prstan ji je pa itak verjetno dal samo zato, ker mu je ženska težila do onemoglosti. Kako jo bi pa zaročil in poročil, če je bil že poročen lepo prosim? Poleg tega je zaroka le nek interni dogovor, ki uradno ne pomeni ničesar, dokler papirji niso podpisani. Že zaradi svojega miru se poskušaj čim manj ukvarjat z njo, želim ti le, da se ne srečate na zapuščinski. Ženska že zveni tako blesavo, da bo še mislila, da ji kaj pripada, tudi če oporoke ni. Edino pazi, da zaradi nje ne storiš česa s čimer boš škodila sebi.

…ampak res, če že nora priti an dan, vsekakor bolje potem…

Odgovor na objavo uporabnika
Ahmm, 21.01.2022 ob 17:59

…ampak res, če že nora priti an dan, vsekakor bolje potem…

Odg.’1973′, še bolje pa bi bilo – verjetnno – da sploh ne zveš …

Podobno kot jaz…

Kakšni so pa občutki?

lp

Odgovor na objavo uporabnika
Da je ni sram, 20.01.2022 ob 12:50

Pogreb je bil v ožjem družinskem krogu. Ta lisica si je pa drznila priti na pogreb. Mati je bila že tako vsa iz sebe, da se ji ni dalo ukvarjati še z njo. Kljub varanju je očeta še vedno ljubila. Jaz sem pa šla do nje in ji zabrusila, da naj se pobere in da tu ni dobrodošla, saj je pogreb v družinskem krogu, ona pa ni družinski član. Ona pa meni nazaj, da se je nameraval ločiti in z njo poročiti. Celo zaročena sta bila. Mi je pokazala prstan. Priznam, bila sem v šoku. Sem ji pa rekla, da kljub zaroki še ni njegova žena in da naj se že pobere. Vsaj zaradi spoštljivosti do mame. Ampak ona je ostala.

Da je ni sram! Že to je sramotno, da se je dol dajala s poročenim, nato si pa drzne še na pogreb priti. Pfuj! Ko se bo situacija umirila, naj se me pazi.

Lisica, če slučajno bereš ta forum in si se prepoznala v tej temi, ti svetujem, da se umakneš, dokler imaš še čas!

sranje bo, ko bo prišla še na zapuščinsko

Kok si nesramna. A foter pa je bil fer do mame??? A si je on zaslužil da dve jokali na pogrebu. Če bi bila sodelovka bi bil pa ok.

Kako majhni ste ljudje. S svojim razmišljanjem ste ostali nekje v prazgodovini. Ta ženska ni kriva, ker se tvoj oče ni držal odgovornosti. On je varal družino ali karkoli že temu rečete. Nimaš niti malo spoštovanja do svojega očeta. Verjetno je on to ljubico imel rad in niti tega ne moreš sprejeti. Tudi nam se je to zgodilo in prav vsak se ima pravico posloviti od ljubljene osebe. Malo napredka v mišljenju ne bi škodilo. Na koncu pa totalno primitiven stavek, ko bo mimo boš ti videla…. vprašaj se raje o sebi in svojem napredku.

Avtorica, takole govorjenje je meni precej mimo. In zmerjanje ipd. In grožnje … kot da je seveda samo ljubica kriva.

Pol pa še to: če je bil oče poročen, se najbrž ni mogel zaročati z drugo, kar koli že to pomeni.

Poglej človeka si ne moreš lastit.  Nekdo, ki ga je ljubil ima pravico, da se poslivi. Kaj pa če je tvoj oče imel dejansko to žensko raje kot tebe. Tega se ne da ne izsilit ne izigrat ne prisilit. Ti si tista, ki je sovražna. Eni ljudje imajo 10 otrok radi. Drugi nikogar. Tvoj oče je imel pač veliko srce. Kaj pa če obstaja duša. In tole moški ženska otrok to je samo na zemlji. V dušnem svetu smo vsi duše in se ne da, ti si moja last. Jaz sem tvoja last. Želim, ti bolj srčno srce. Moč odpusčanja. Tvoj oče si bi sigurno želel, da je ljubica na pigrebu, saj jo je ljubil. Vidve z mamo si raje najdita, kakega ljubimca. In pol vama vo za tole ljubico vseeno.

Če pretepeš ljubico, ne boš bolj srečna. Oče te iz nebes ne bo imel bolj rad, kvečjemu obratno. Še ti se daj dol s kakim fajnim in se raje tko maščuj. Zraven pa uživaj.

Odgovor na objavo uporabnika
ljubica112, 20.01.2022 ob 13:04

Kako boste šele presenečeni na zapuščinski. Mati tako ni lastnica ničesar, ti pa se pripravi na nujni delež.

Kak nujni delez? Da dobis nujni delez moras zivet z osebo, drgace ni nic. Ljubica se lahko pod nosom obrise.

Odgovor na objavo uporabnika
ljubica112, 20.01.2022 ob 13:05

Vikenda je pa že itak prepisal name….navsezadnje je bil v zemljiški knjigi vpisan kot edini lastnik.

Malo morgen 🤣🤣🤣🤣🤣. A to iz psihiatrije pises 😆😆😆😆

Odgovor na objavo uporabnika
xcdf, 20.01.2022 ob 13:05

Zakaj pa ji praviš lisica? A je tvojega očeta prisilila ali pretentala v razmerje? Jaz mislim, da ne in da je z veseljem namakal.

Za pizdarije sta vedno potrebna dva in tale ga je imela samo zaradi premozenja. Da prides na pogreb ljubimca je pa visek.

Odgovor na objavo uporabnika
a n, 20.01.2022 ob 13:36

Itak, da je prišla na pogreb, ker bo na zapuščinski lažje dokazovala, da sta bila v zvezi.

Ce ne zivis skupaj, ne bo nic. Lahko pride desetkrat tja. Obljuba poroke ni nic.

Odgovor na objavo uporabnika
to ni še nič, 21.01.2022 ob 22:42

sranje bo, ko bo prišla še na zapuščinsko

Kdo jo bo pa vabil na zapuscinsko? Sodisce vabi samo uradno znane dedice. Kar pa ona ni.

Odgovor na objavo uporabnika
Majhnost, 22.01.2022 ob 10:34

Kako majhni ste ljudje. S svojim razmišljanjem ste ostali nekje v prazgodovini. Ta ženska ni kriva, ker se tvoj oče ni držal odgovornosti. On je varal družino ali karkoli že temu rečete. Nimaš niti malo spoštovanja do svojega očeta. Verjetno je on to ljubico imel rad in niti tega ne moreš sprejeti. Tudi nam se je to zgodilo in prav vsak se ima pravico posloviti od ljubljene osebe. Malo napredka v mišljenju ne bi škodilo. Na koncu pa totalno primitiven stavek, ko bo mimo boš ti videla…. vprašaj se raje o sebi in svojem napredku.

Zakaj ga torej ni ljubica sama pokopala, ce sta se imela tko rada? Pa ona dala denar za pogreb. Zato, ker ga je imela samo za denar, zato je pa prisla pogledat na pogreb, ce bo lahko kaj iztrzila iz tega. Pa lahko si izmislis, da si zarocen, mrtvi ne morejo govorit.

Odgovor na objavo uporabnika
Zaza, 22.01.2022 ob 13:17

Kdo jo bo pa vabil na zapuscinsko? Sodisce vabi samo uradno znane dedice. Kar pa ona ni.

Pride pa lahko še vedno.

za*Hjcg*

 

Ta  prešuštniški oče, ki ga v hlačah ni znal držati pa že ne bo v nebesa prišel in dol gledal kako je z delom njegove “jerbšne”.

A ste eni premaknjeni v glavo. Tudi jaz poznam kar nekaj takih “dam”, ki so na pogrebe žensk hodile in tolažile uboge “sveže- frišne” vdovce ( v času pred korono). Pa je kar nekaj njim ratalo se malo prislinit k veselemu vdovcu.

 

Če je avtorica zapisal resen dogodek pa glavo gor, skušajte pozabiti in živite svoje življenje dalje, pa ne po vzorcu očeta.

New Report

Close