Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na pomoč: misel za rojstni dan!

Na pomoč: misel za rojstni dan!

Sprevržko in ostali z bujno domišljijo!

Prosim za pomoč. Moj bodoči tast ima rojstni dan, želim mu napisat kako sočno (samo ne preveč pokvarjeno), odštekano ipd. misel….

Z domišljijo na plan.
Aja, ima pa 49 let.

Thanks, lupčka

Hej tast!Pust nevesto pr miru!greva skupi pit,saj sva skori glih stara!
Pa kak dober hram probi dobit!
Sp

Čak mal… to nej mu napišem? Kej bo pa moja tašča rekla, če grem z njenim možem po hramih vandrat??? To je še hujš ku unu k je ena na “mladih” šla s stricem….

Hehe, sej vem kej si hotu rečt…
Pa hvala za pomoč, ti bom vrnila na tak način ku boš rabu…

Hely, če je še dobro spolno aktiven bi mu jaz namesto lepe misli kupila cd od Šifrerja “dec ne more” in to je to!!! Ker kmalu ne bo mogel več…., zato je sedaj zadnji cas da mu das ta cd, ker še lahko in bo to vzel kot kompliment…in ne žalitev…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Helči!jaz zdej rabim tisto!In če tega ne dobim,sem siten!In če sem siten,očitno ves forum trpi!
Bi blo pošteno se umaknit,vem,ampak jaz nisem še nič zaspan in bom še moril tukaj

hm, mogoče res… ampak sem mu že kupila drgač eno knjigo… zdej pa ne vem kej bi mu napisala v čestitko oz. poslala po mejlu…

imaš tist cd al si bla na koncertu?

drgač pa mislim, da je še ful ful aktiven… sin gre za njim ;))

To pesem sem poslusala po televiziji…a sin gre za njemu, koliko pa je star ta sin???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dragi podjetnik (sp) ,
kako ti lahko pomagam?
;))

Ti kar hlačke sleci,pa bliže pridi,pol bomo pa vidli:a bo sam ginekološki pregled,al pa bomo klistiral ….

brrrr…
čak, bi ti meni pomagal al jst tebi?? ne štekam… spet… danes imaste čudna izrazoslovja tuki… al mi je udarlu kej u mojo glavico? mislm glavo, glavice nimam…. 😉

klistir? brrrr, jaz ne bi danes gledala grozljivke v kinotu, res ne… ;(

sin od mojga tasta? hihi, 25 ;))
zakaj pa te zanima?

no, jaz sem bla na koncertu od šifrerja in dublinersov – ta ku je bla zdej turneja po slo., če bi imu prej rojstni dan oz. če bi bli še koncerti bi mu takoj kupla karto, ker je bil res fajn koncert…

New Report

Close