Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na službeni zabavi sem se napila kot krava in

Na službeni zabavi sem se napila kot krava in

in na wc-ju skor seksala s sodelavcem.
Danes si želim umreti od sramote.
Kako naj grem v ponedeljek v službo.
Sovražim se do konca.

konzumiral približno toliko kot ti, bodi brez skrbi, se ne bo spomnil.

On me ne skrbi, skrbijo me drugi….

najbolje da greš pijana in dokončaš kar si začela. Sklepam, da si samska in v tem primeru en seks ne sme bit problem. Seveda če je želja obojestranska – kot na zabavi.

Predvidevam da sta to počela v dvoje ? Zakaj bi te drugi skrbeli?

Nisem samska in on tudi ne…

Zato, ker se je pred wc-jem nabrala vrsta in so nama trkali in sva morala it ven…

zato jaz nikoli ne pijem.Z žurke na kateri plešem največ, grem z dvignjeno glavo domov za razliko od drugih.

Ta je močna : zato jaz ne pijem! – pozabila je napisati :ler bi se mi mogoče pijani enako zgodilo. Na pa je pokončna. Kolk smo malenkosten a ne za pokončno držo !

če nista samska potem je debata tudi o varanju. Ja, to pa zna bit problem, ker opravljivka pove drugi opravljivki in počasi pride do partnerjev – moža/žene. Sta poročena?

Tiste pred wc-jem je verjetno preveč tiščalo lulat ali bruhat, da bi sploh registrirali, koga so čakali. Malo se pomiri. Drugič pa počni te stvari vsaj za vogalom.

Mah dej, skor še ni bilo. Kaj češ, drugič se pa prej ustavi s kozarci. Skoraj si, ampak nisi. Če pa v treznem stanju za vogalom nadaljujeta, pol pa še zmeri lohk greš v službo, jasno če ni mož direktor. Kaj vse se dela na teh žurkah, samo tele svetnice delajo to trezno, ti si pač bila nažgana.

Zato, ker se je pred wc-jem nabrala vrsta in so nama trkali in sva morala it ven…[/quote]
ajoooooj, tole pa je sranje, ne bom nič olepšaval, vsi v vrsti so 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepričani, da sta prtisnila, žal, se bo treba sprjaznit s tem .

Nisi ne prva ne zadnja, zato se ne obremenjuj preveč.

tiste pred vrati je tudi tiščalo … seksat

zakaj bi te bilo sram? žurke so za to, da se žura 🙂

v svojem življenju sem veliko opazovala in se smejala pijanim ljudem. Ker ne vem kako bi odreagiralo moje telo ,nočem piti. Kaj tu ni jasno?.Sploh nisem pomislila na njihovo mečkanje v wc.ju ampak nasplošno. Videla sem polulane ženske za mizo,pobruhano okrog nje in da ne naštevam. Ja, pokončno grem domov in v svoji okolici sem zelo spoštovana.Več mi pomeni to,kako napijanje.Malo ali veliko.sploh ni važno.

Ma ti si potem ena dolgočasna opravljivka, ki hodi na zabave zato, da se posmehuje tistim, ki so kaj spili. Brezveze, potem raje ostani doma.

Ti imaš na stežaj odprta vrata v nebesa!

Baba ………opazovala si………se smejala……..OK si en robot! Ena prasi*a – večja od tistih, ki se veselijo in jim (občasno) popustijo zavore. Zakaj sploh hodiš na žure? Aja, da opazuješ!!!

In ti si spoštovana? Kaj pa je to? Da te pozdravijo? Da gredo smrtnoresni mimo tebe? Da utihnejo, ko se pojaviš? Se ti klanjajo?

Ooooooooooo babše prepotentno, kako si v resnici pokvarjena!!!

Kako pa to zgleda, če skor seksaš na WC-ju?

Zakaj bi te bilo sram? Moški imamo točno tako mnenje o ženskah, kot si ga opisala zase.

Mi vemo: Baba pjana, rt prdana!

Že videno.

Evo, če se koga ali kaj bojim v življenju, so pa to taki ljudje. Naprej pa raje nebi…

Ti imaš na stežaj odprta vrata v nebesa!

Baba ………opazovala si………se smejala……..OK si en robot! Ena prasi*a – večja od tistih, ki se veselijo in jim (občasno) popustijo zavore. Zakaj sploh hodiš na žure? Aja, da opazuješ!!!

In ti si spoštovana? Kaj pa je to? Da te pozdravijo? Da gredo smrtnoresni mimo tebe? Da utihnejo, ko se pojaviš? Se ti klanjajo?

Ooooooooooo babše prepotentno, kako si v resnici pokvarjena!!![/quote]

napačno me sodite. Kadar grem s sodelavci ven,grem zato ,da se zabavam.Plešem ,se pogovarjam več kakor drugi. Nisem govorila o mojih sodelavcih ampak o ljudeh,ki sem jih videvala okrog sebe. Smejala sem se tipu,ki ni zadel ključavnico od avta in ne ženski ,ki je bila polulana.Lahko bi me vprašale pa bi vam lepo povedala.Ni treba zgubljat živcev po nepotrebnem.

Ja no, saj veš, peting, šlatanje vsepovsod, oralni,…
Hvala enim, da me probate pomirit, ampak me bo sram v službi pa tudi cvikam, če se razve izven firme.

čaki malo, grem po kokice 🙂

Ja no, saj veš, peting, šlatanje vsepovsod, oralni,…
Hvala enim, da me probate pomirit, ampak me bo sram v službi pa tudi cvikam, če se razve izven firme.[/quote]

če se bo govorilo, ne priznaj, reči, da so bili drugi tako pijani, da so imeli privide 🙂

New Report

Close