Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na Šmarni gori našminkane, naparfumirane napol nage v pajkicah nastavljačke

Na Šmarni gori našminkane, naparfumirane napol nage v pajkicah nastavljačke

a obstoji kakšen “bonton” za kateri (L/D) krajec se bejbo prime (npr. barva ličila, debelina pudra, količina maskare …)


Škoda, ker se še ti nisi česa naučil in si ostal totalen debil.


Škoda, ker se še ti nisi česa naučil in si ostal totalen debil.[/quote]No, doprinos zadnjega vala feminizacije in emancipacije je res viden, ženske po večini izpostavljajo rit in joške ob seveda črednem “športanju”, ker so tako fit in in, spet telesno seveda :-), tako da ne vem kaj te bodejo lastne bodice.:-) Morda nimaš sama kaj pokazat? In ja, je mnogo huj kot je bilo včasih, ko so na svete gore hodile, pa ne zato da bi molile, takrat so bile vsaj oblečene in malo bolj diskretne in zadržane, danes pa kar smrdi od sporočila, “poglej me kaj imam za pokazat”. 🙂

No, svaka čast, da prideš gor/ dol v KREPKO manj kot 1 uro. Torej od parkinga, pa nazaj do parkinga…. 98{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jih porabi precej več kot 1 uro, verjemi.
Jaz sem gor prav vsak dan, pa za 1 uro kar lovim minutažo. Kar pomeni samo čez vrh in okrog obzidja in špric nazaj dol….
Najbolj so mi pa hecne izjave pišočih, o našminkanih/naparfumanih bejbah…. Imam občutek, da ti pišoči obiščejo Goro 2x/letno; pa še to le, ko so optimalni vremenski pogoji; torej sončno, ravno prav toplo, med vikendom. Ko se dejansko tare naroda….
Sicer pa mi lahko verjamete, da je takšne populacije (našminkane ipd) zgolj za vzorec….[/quote]

Nisem imela namena biti žaljiva, in upam da nisi dojela tako. Nama res ni vzelo več kot sem napisala. Na uro sem pogledala pred začetkom vzpona in na vrhu. Za gor je bilo 30 minut. Dol sva bili v 15 minutah. Se pravi vse skupaj 45 minut – krepko manj kot ena ura 🙂 Kave in občudovanja razgleda na vrhu v ta čas seveda nisem štela, ker je to stvar vsakega posameznika. 🙂

pa lep dan, morda se kdaj srečamo, čeprav osebno nisem preveč pogosto gori.


Škoda, ker se še ti nisi česa naučil in si ostal totalen debil.[/quote]No, doprinos zadnjega vala feminizacije in emancipacije je res viden, ženske po večini izpostavljajo rit in joške ob seveda črednem “športanju”, ker so tako fit in in, spet telesno seveda :-), tako da ne vem kaj te bodejo lastne bodice.:-) Morda nimaš sama kaj pokazat? In ja, je mnogo huj kot je bilo včasih, ko so na svete gore hodile, pa ne zato da bi molile, takrat so bile vsaj oblečene in malo bolj diskretne in zadržane, danes pa kar smrdi od sporočila, “poglej me kaj imam za pokazat”. :-)[/quote]
Š čim bi se pa morale ženske ukvarjat? Kaj po tvoje ni čredno?

No, doprinos zadnjega vala feminizacije in emancipacije je res viden, ženske po večini izpostavljajo rit in joške ob seveda črednem “športanju”, ker so tako fit in in, spet telesno seveda :-), tako da ne vem kaj te bodejo lastne bodice.:-) Morda nimaš sama kaj pokazat? In ja, je mnogo huj kot je bilo včasih, ko so na svete gore hodile, pa ne zato da bi molile, takrat so bile vsaj oblečene in malo bolj diskretne in zadržane, danes pa kar smrdi od sporočila, “poglej me kaj imam za pokazat”. :-)[/quote]
Š čim bi se pa morale ženske ukvarjat? Kaj po tvoje ni čredno?[/quote]Kako s čim, saj povem, da mi je normalno, da izpostavijo edino kar še premorejo, to je pač to, poglej moje seksulane atribute, kaka sem za po-fukat. :-)To je pač očitno najvišja stopnja razvoja, ko je rauvoj šel v obratno smer namreč. 🙂 Čredno športanje pa tako paše zraven in kako po tvoje ni čredno, če vsaka, ki premore dovoljšen nivo prfliknjenosti športa in potem rabijo še vse sorte maratonov, da se zdijo blazno pomembne same sebi. 🙂


Š čim bi se pa morale ženske ukvarjat? Kaj po tvoje ni čredno?[/quote]Kako s čim, saj povem, da mi je normalno, da izpostavijo edino kar še premorejo, to je pač to, poglej moje seksulane atribute, kaka sem za po-fukat. :-)To je pač očitno najvišja stopnja razvoja, ko je rauvoj šel v obratno smer namreč. 🙂 Čredno športanje pa tako paše zraven in kako po tvoje ni čredno, če vsaka, ki premore dovoljšen nivo prfliknjenosti športa in potem rabijo še vse sorte maratonov, da se zdijo blazno pomembne same sebi. :-)[/quote]

Kaj mi kot Ž predlagaš, naj začnem njive in jarke kopat, drva žagat. Al kaj bi, da bom ponosna in ne čreda. Predlagaj.

Ni problema, dfdgdfzhrfcdvg!
Ti pa iskreno čestitam (da ne rečem zavidam 😉 ), ker imaš timing super! Jaz žal ne zmorem dol tako šibat. Kolena. 🙁
Morda se kdaj srečamo in kakšno rečemo!
Lep, sončen ponedeljek ti želim!

No, doprinos zadnjega vala feminizacije in emancipacije je res viden, ženske po večini izpostavljajo rit in joške ob seveda črednem “športanju”, ker so tako fit in in, spet telesno seveda :-), tako da ne vem kaj te bodejo lastne bodice.:-) Morda nimaš sama kaj pokazat? In ja, je mnogo huj kot je bilo včasih, ko so na svete gore hodile, pa ne zato da bi molile, takrat so bile vsaj oblečene in malo bolj diskretne in zadržane, danes pa kar smrdi od sporočila, “poglej me kaj imam za pokazat”. :-)[/quote]
Š čim bi se pa morale ženske ukvarjat? Kaj po tvoje ni čredno?[/quote]

Hja, ženska mora se najprej poročiti, roditi otroke, kuhati za otroke, dedca, čistiti dan za dnem.
To so športi za ženske.
Ne pa, da pri 30ih, 40ih samka okrog vandra in športa. Da ne govorimo, da so ene celo mamice in vseeno športajo. Kako si sploh drznejo. One samske so pa itak suhe veje.

Mene ne motijo našminkane bejbe na Šmarni. Motijo me smeti, ki ostanejo za obiskovalci ob cesti, po gozdu….

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

Saj če ne dobiš številke za svojo rit lahk greš tud naga če si jim fovš.


Š čim bi se pa morale ženske ukvarjat? Kaj po tvoje ni čredno?[/quote]

Hja, ženska mora se najprej poročiti, roditi otroke, kuhati za otroke, dedca, čistiti dan za dnem.
To so športi za ženske.
Ne pa, da pri 30ih, 40ih samka okrog vandra in športa. Da ne govorimo, da so ene celo mamice in vseeno športajo. Kako si sploh drznejo. One samske so pa itak suhe veje.[/quote]No, kakorkoli že, če ste ponosne na to da ste zgolj šusi, potem pač bodite, ne moreš pa zahtevat, da moški vidimo drugače današnjo žensko kot nekaj najbolj prismojenega kar lahko v naravi obstaja.:-) Saj ne pokažete nič drugega , kot da se ne morete opravit ali pokazat toliko neumne, da ne bi bile lahko še bolj. Tako pač je. 🙂

Šmarna gora itak ni nek pojem za hribolazenje, ampak je bolj rekreativne narave v smislu šminkiranja neaktivnih ljudi.

Za aktivne ljudi je dovolj če delajo, ne da afne guncajo kot narekuje trenutni trend za uboge na duhu in telesu. 🙂

Jah saj odvisno kdaj greš med vikendom za en sprehod in klepet v naravi je šmarna super tko da sem malo predihaš. Med tednom ko pa ni tolk ljudi pa če malo hitreje stopš pa vmes se mal stečeš lahko narediš kar dober trening odvisno od poti in kolk si sam prpravljen. Lahko si gor v 18minutah ali pa 28 ali pa 38 odvisno.Meni je šmarna dobra ker v kratki razdalji nabereš veliko višinskih metrov

logika, ki velja od pamtiveka

Nekateri boste pa orgazmirali, ko bo Šeriat tule, ane? Mošejo na Šmarno, babe pa v “popolni opravi” gor!

Poštene normalne ženske se ne nastavljajo nikomur. Ne marajo nobenega ekstremizma, ne šeriatskega, ne kurbirskega.

Hja, ženska mora se najprej poročiti, roditi otroke, kuhati za otroke, dedca, čistiti dan za dnem.
To so športi za ženske.
Ne pa, da pri 30ih, 40ih samka okrog vandra in športa. Da ne govorimo, da so ene celo mamice in vseeno športajo. Kako si sploh drznejo. One samske so pa itak suhe veje.[/quote]No, kakorkoli že, če ste ponosne na to da ste zgolj šusi, potem pač bodite, ne moreš pa zahtevat, da moški vidimo drugače današnjo žensko kot nekaj najbolj prismojenega kar lahko v naravi obstaja.:-) Saj ne pokažete nič drugega , kot da se ne morete opravit ali pokazat toliko neumne, da ne bi bile lahko še bolj. Tako pač je. :-)[/quote]

He, he, jaz nisem šus. Ti pa verjamem, da imaš ti vedno opravke s šusi, ker pač iste sorte ptic skupaj letajo.
Pa nič ne zahtevam od tebe. Meni je prav malo mar kako ti mene vidiš. Še raje imam, da me ne vidiš, ker nimam rada takih ljudi, kot si ti, v svoji bližini.
Neumna pa tudi nisem, zato nimam opravkov s modrimi valovi. Razen, da se kdaj pa kdaj nasmehnem ob vreščanju kakega modrega vala na monu.

To jamrate sam zaposleni z minimalci, ki nimate cajta ob normalnih urah gor hodit. Socialci gremo takrat ko ni gužve.

matere, svoje hčere morate vzgajati v častne ženske, ne pa v kurbe. Je pa težko tako vzgajati, če je neka ” mamica” tudi sama kurb.a

Saj se zavedas, da potrebujes psihijatricno pomoc da predelas vse te travme, ki jih imas zaradi svoje matere, kajne?

poglejte mlade ženske, ki napo, gole hodijo naokoli, a je to normalno? NE.


Škoda, ker se še ti nisi česa naučil in si ostal totalen debil.[/quote]No, doprinos zadnjega vala feminizacije in emancipacije je res viden, ženske po večini izpostavljajo rit in joške ob seveda črednem “športanju”, ker so tako fit in in, spet telesno seveda :-), tako da ne vem kaj te bodejo lastne bodice.:-) Morda nimaš sama kaj pokazat? In ja, je mnogo huj kot je bilo včasih, ko so na svete gore hodile, pa ne zato da bi molile, takrat so bile vsaj oblečene in malo bolj diskretne in zadržane, danes pa kar smrdi od sporočila, “poglej me kaj imam za pokazat”. :-)[/quote]

Pa še en debil…k mu vse, kar majo ženske pokazat….smrdi…pa ne ugotovi, da ni v ženskah problem, ampak v njegovem nosu….

kaktus

ženska nima samospoštovanja, v tem je problem.

New Report

Close