Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na Šmarni gori našminkane, naparfumirane napol nage v pajkicah nastavljačke

Na Šmarni gori našminkane, naparfumirane napol nage v pajkicah nastavljačke

Zaradi obeh stvari hkrati, pa še zato, da se kažejo na socialnih omrežjih!
Šmarka je postala kraj za pederiranje slovenceljskih kvazi zvezdnic in drugih wannabe snobov. 😉

Mene pa zanima, a se lahko na Šmarno goro pride v 10 cm salonarjih?
Jutri imam randi na vrhu, pa bi rada bila seksi …
Kaj menite?

Te lohka zanesem gor, lej jst bom mal potreniral, ti boš pa na svoj randi pršla, razen če se bova kr midva zmenla za enga, kaj pravš?


Jp, danes je bilo ravno primerno, si ne bi petk zmočila ko bi hodila gor. 🙂

Ampak, ko si mlad pa marsikakšno neumnost probaš, vsaj jaz se jo.:-) Sem nekaj časa stanoval točno pod šmarno goro in smo ga eno popolddne s prijatelji ki so tudi bili podnajemniki v tisti bajti, mahnili kar počez gor direkt od bajte, sam sem bil v nekih mokasinah s čisto gladkimi podplati, sem šel dva metra naprej in drsel meter nazaj. Na vrhu smo pa poštudirali, da celo obstaja pot za nazaj, po kateri ljudje hodijo. 🙂

Drugače pa, zakaj pa ne v visokih petkah v hrib, le primerno moraš izmerit višino petk glede na naklon. Po ravnem namreč hodite popičene na prste v visokih petkah in noga trpi, počnete pa to najbrš iz čiste navade, ker ste navajene počepavat ko kure in takoj izpostavit rit. 🙂 Ko greš pa v hrib pa če imaš dovolj visoke pete glede na naklon, bo pa noga vedno ravno in ne bo trpela zaradi popičenja na prste. 🙂

Babe najbrž prvo, čudi me pa, da ti drugo. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Si ga pa kr fajn mim poknu prjatu.
Se z rozlogom reče kmečki logiki kmečka, dobr, da je anonimen forum, da se ti ne bodo ljudje smejal v faco 😉

Si ga pa kr fajn mim poknu prjatu.
Se z rozlogom reče kmečki logiki kmečka, dobr, da je anonimen forum, da se ti ne bodo ljudje smejal v faco ;)[/quote]Čemu bi se pa ti smejalo, svoji zabitosti, ko ne razumeš niti zajebancije in heca? 🙂 Ja lahk se smejiš ja, čeprav je bolj žalostno to, da ste ljudje vse bolj tumasti v današnjem času ob vsejeh možnostih, ki jih imate na razpolago.:-)

Si ga pa kr fajn mim poknu prjatu.
Se z rozlogom reče kmečki logiki kmečka, dobr, da je anonimen forum, da se ti ne bodo ljudje smejal v faco ;)[/quote]Čemu bi se pa ti smejalo, svoji zabitosti, ko ne razumeš niti zajebancije in heca? 🙂 Ja lahk se smejiš ja, čeprav je bolj žalostno to, da ste ljudje vse bolj tumasti v današnjem času ob vsejeh možnostih, ki jih imate na razpolago.:-)[/quote]

Dej ga, dej ga… :)))

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Si ga pa kr fajn mim poknu prjatu.
Se z rozlogom reče kmečki logiki kmečka, dobr, da je anonimen forum, da se ti ne bodo ljudje smejal v faco ;)[/quote]Čemu bi se pa ti smejalo, svoji zabitosti, ko ne razumeš niti zajebancije in heca? 🙂 Ja lahk se smejiš ja, čeprav je bolj žalostno to, da ste ljudje vse bolj tumasti v današnjem času ob vsejeh možnostih, ki jih imate na razpolago.:-)[/quote]

Pr dečkih tvojga kalibra nikol ne veš al so resni al ne, to da si se prec zatehel k obrambnemu mehnizmu tj. žaljenju pa tudi velik pove v teb.

***********I’m out**********

😉

Čemu bi se pa ti smejalo, svoji zabitosti, ko ne razumeš niti zajebancije in heca? 🙂 Ja lahk se smejiš ja, čeprav je bolj žalostno to, da ste ljudje vse bolj tumasti v današnjem času ob vsejeh možnostih, ki jih imate na razpolago.:-)[/quote]

Pr dečkih tvojga kalibra nikol ne veš al so resni al ne, to da si se prec zatehel k obrambnemu mehnizmu tj. žaljenju pa tudi velik pove v teb.

***********I’m out**********

;)[/quote]

Jp, zanimivo je to, da vedno isti ne veste, kdaj se zajebavam. 🙂

Ti z oklepom pa pridna bit. 🙂

Pr dečkih tvojga kalibra nikol ne veš al so resni al ne, to da si se prec zatehel k obrambnemu mehnizmu tj. žaljenju pa tudi velik pove v teb.

***********I’m out**********

;)[/quote]

Jp, zanimivo je to, da vedno isti ne veste, kdaj se zajebavam. 🙂

Ti z oklepom pa pridna bit. :-)[/quote]

:p

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Pr dečkih tvojga kalibra nikol ne veš al so resni al ne, to da si se prec zatehel k obrambnemu mehnizmu tj. žaljenju pa tudi velik pove v teb.

***********I’m out**********

;)[/quote]

Jp, zanimivo je to, da vedno isti ne veste, kdaj se zajebavam. 🙂

Ti z oklepom pa pridna bit. :-)[/quote]

Ni blema. Sam mal več resnosti pa mal man heca, si pa fletn dečko. 😉

Jp, zanimivo je to, da vedno isti ne veste, kdaj se zajebavam. 🙂

Ti z oklepom pa pridna bit. :-)[/quote]

:p[/quote]

A tis pa ta, ko pr pretepu zrave stoji pa namesto, da bi pomagala kriči dej ga, dej ga…
Poznam jaz take, sostorilec je tud kaznovan, tako da nč bt vse pride enkrat za tabo, danes pa kr mirno spančki. 😉

:p[/quote]

A tis pa ta, ko pr pretepu zrave stoji pa namesto, da bi pomagala kriči dej ga, dej ga…
Poznam jaz take, sostorilec je tud kaznovan, tako da nč bt vse pride enkrat za tabo, danes pa kr mirno spančki. ;)[/quote]

Če je aufbiks, normalno da ne bom umes skakala, ampak navijala. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

A tis pa ta, ko pr pretepu zrave stoji pa namesto, da bi pomagala kriči dej ga, dej ga…
Poznam jaz take, sostorilec je tud kaznovan, tako da nč bt vse pride enkrat za tabo, danes pa kr mirno spančki. ;)[/quote]

Če je aufbiks, normalno da ne bom umes skakala, ampak navijala. ;)[/quote]Ne vidim točno kaj imaš na slikci avatarja, me pa firbec matra? 🙂

A tis pa ta, ko pr pretepu zrave stoji pa namesto, da bi pomagala kriči dej ga, dej ga…
Poznam jaz take, sostorilec je tud kaznovan, tako da nč bt vse pride enkrat za tabo, danes pa kr mirno spančki. ;)[/quote]

Če je aufbiks, normalno da ne bom umes skakala, ampak navijala. ;)[/quote]

Take so mi fletne, če bi bil samski bi te za cifro fprašu. 😉

Če je aufbiks, normalno da ne bom umes skakala, ampak navijala. ;)[/quote]Ne vidim točno kaj imaš na slikci avatarja, me pa firbec matra? :-)[/quote]

Eh, saj veš, da je firbec ubil mačka. 😉

Dež pada, je treba imet marelo. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Ne vidim točno kaj imaš na slikci avatarja, me pa firbec matra? :-)[/quote]

Eh, saj veš, da je firbec ubil mačka. 😉

Dež pada, je treba imet marelo. ;)[/quote] Marelo vidim, profila tvojega obraznega sijaja ne vidim v dovolj visoki ločljivosti, sem namreč fotografsko senzitiven, pol me pa kar žuli in ne neham mislit na to. 🙂

Eh, saj veš, da je firbec ubil mačka. 😉

Dež pada, je treba imet marelo. ;)[/quote] Marelo vidim, profila tvojega obraznega sijaja ne vidim v dovolj visoki ločljivosti, sem namreč fotografsko senzitiven, pol me pa kar žuli in ne neham mislit na to. :-)[/quote]

Sem bolj slabo ločljiva. 😉

Zdaj pa pustiva šmarnogorce pametovati, predno naju naženejo iz teme. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Marelo vidim, profila tvojega obraznega sijaja ne vidim v dovolj visoki ločljivosti, sem namreč fotografsko senzitiven, pol me pa kar žuli in ne neham mislit na to. :-)[/quote]

Sem bolj slabo ločljiva. 😉

Zdaj pa pustiva šmarnogorce pametovati, predno naju naženejo iz teme. ;)[/quote]Saj tako nočejo nič napisat, če so ob vstajenju jezusa tudi bile na tričetrt nage na “Šmarki”, kot bi se spodobilo ali jim ni bilo za it, da se jim ne bi našpohtlane fasade dobesedno topile pod kako kapljico dežja . 🙂

Še moja zgodba,
Šmarne gore ne poznam, doma sem iz Maribora in redno hodim peš na Pohorje. Tudi jaz imam vedno oblečene pajkice in tangice spodaj. Lani poleti sem par krat zaporedoma gori srečala dosti mlajšega fanta (on 20 jaz 43). Vedno me je ogovoril, enkrat sva šla tudi skupaj dol, doli me je povabil na kavico in tortico, ker sem imela čas sem sprejela. Začel me je osvajti, jaz sem njegovo igro sprejela in tako sva končala na zadnjih sedežih avtomobila. med seksom je sanjal kako so mu všeč starejše v pajkicah in podobno, meni pa je tudi ugajalo, da kurim enega toliko mlajšega od sebe. Od takrat sem na Pohorju vedno v pajkicah…he he he

Kolega, ki redno hodi gor, je enkrat srečal eno v miniču pa štiklah 🙂 Mogoče je bla una, ki je hotla it na Triglav 🙂

Kje bi se lohka mi2 spoznala?
Jst sm tud mlajs (22) pa bi ful rd starejso spoznau sicer mam mejo do 36 a zate bi tud izjemo naredu. 🙂

Glede na tvoj slog pisanja, mislim da živiva daleč narazen, jaz sem iz Mb, kaj pa ti?

New Report

Close