Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na Šmarni gori našminkane, naparfumirane napol nage v pajkicah nastavljačke

Na Šmarni gori našminkane, naparfumirane napol nage v pajkicah nastavljačke

Taki so prišli tule k sosedu, pa še neki hudi športniki, družba njegovega sina pač. So šli stavit s fotrom, ki je upokojenec krepko preko 60, kdo bo prej po vinogradu do doline in nazaj, pa so se upehali na pol poti, stric pa brez da bi se preznojil pridirjal nazaj, pa dvomim da je kdaj na kak drug hrib lezel kje ali športal. 🙂

te zrihtane vedno opazite, ker si jih najbolj želite.

Predvidevam da se na bolj zanemarjene, pa moškega videza in precej starejše pališ, morda da te asociirajo na mamo, kaj pa vem, tudi to obstaja.

Kaj pa naj gledam, si vsaj oči spočijem, strašil se še srake bojijo. 😉

Predvidevam da se na bolj zanemarjene, pa moškega videza in precej starejše pališ, morda da te asociirajo na mamo, kaj pa vem, tudi to obstaja.[/quote]

A vidva vesta kak izgledata, ko se kar naprej bockata?
…kot ježa, brez bodic :)))

Nič si vi ne želite enostavnih bab. Bi take že imeli. Ali pa vas nočejo ne zrihtane , ne nezrihtane. Ta polarni sij mora biti res en revež, vsakemu, še tako zagamanemu teslu rata babo dobit, če jo hoče imet. Morš bit res poseben primerek, da kr naprej babe išlčeš, pa te nobena noče.

Predvidevam da se na bolj zanemarjene, pa moškega videza in precej starejše pališ, morda da te asociirajo na mamo, kaj pa vem, tudi to obstaja.[/quote]

A vidva vesta kak izgledata, ko se kar naprej bockata?
…kot ježa, brez bodic :)))[/quote]Bosa noga, ne razumeš ti moških debat. 🙂

Če greš na desetke je mal težje, sam tud nisem zadovoljen z devetko in je potem treba več časa in zavrnitev si v zakup vzet.
Z malim se nikol ne smeš zadovoljit.

A vidva vesta kak izgledata, ko se kar naprej bockata?
…kot ježa, brez bodic :)))[/quote][/quote]Bosa noga, ne razumeš ti moških debat. 🙂

:))) a je odpadla tekma?

A vidva vesta kak izgledata, ko se kar naprej bockata?
…kot ježa, brez bodic :)))[/quote]Bosa noga, ne razumeš ti moških debat. :-)[/quote]
Ti si moški? Pa ti nisi “M” od moškega.

Bosa noga, ne razumeš ti moških debat. :-)[/quote]
Ti si moški? Pa ti nisi “M” od moškega.[/quote]

Najverjetneje je desetkar kot sm jaz.

Bosa noga, ne razumeš ti moških debat. :-)[/quote]
Ti si moški? Pa ti nisi “M” od moškega.[/quote]Pa kdaj se boš že pomirila s tem, da imam svoje kriterije glede bab, ki jim ne zadoščaš? Pa Generalu resci, mu ne bo treba dvakrt rečt. 🙂


Ti si moški? Pa ti nisi “M” od moškega.[/quote]Pa kdaj se boš že pomirila s tem, da imam svoje kriterije glede bab, ki jim ne zadoščaš? Pa Generalu resci, mu ne bo treba dvakrt rečt. :-)[/quote]

Medva bi se mogla dobit, pa mal uč vržt na taprave, k vidim da mawa kar podobn okus. 🙂

Pa kdaj se boš že pomirila s tem, da imam svoje kriterije glede bab, ki jim ne zadoščaš? Pa Generalu resci, mu ne bo treba dvakrt rečt. :-)[/quote]

Medva bi se mogla dobit, pa mal uč vržt na taprave, k vidim da mawa kar podobn okus. :)[/quote]Ma, tu na forumu so itak grozne. Evo če je ta, katera mislim da je, ki napada intenzivno že dav tedna, prišlo nekaj mesecev za njo, ko sem jo skenslal, potem ji dam možnost, če ima kaj povedat. V soboto bom na državnem prvenstvu v borbah s pobom v Šempetru, to je blizu nje.


Ti si moški? Pa ti nisi “M” od moškega.[/quote]Pa kdaj se boš že pomirila s tem, da imam svoje kriterije glede bab, ki jim ne zadoščaš? Pa Generalu resci, mu ne bo treba dvakrt rečt. :-)[/quote]
Kriterije? A zato visiš cele dneve tukaj in v vsaki temi komentiraš? Koga ti lažeš ?

Pa kdaj se boš že pomirila s tem, da imam svoje kriterije glede bab, ki jim ne zadoščaš? Pa Generalu resci, mu ne bo treba dvakrt rečt. :-)[/quote]
Kriterije? A zato visiš cele dneve tukaj in v vsaki temi komentiraš? Koga ti lažeš ?[/quote]

Če si ne postaviš visokih kriterijev samo izbirek dobiš.

Pa kdaj se boš že pomirila s tem, da imam svoje kriterije glede bab, ki jim ne zadoščaš? Pa Generalu resci, mu ne bo treba dvakrt rečt. :-)[/quote]
Kriterije? A zato visiš cele dneve tukaj in v vsaki temi komentiraš? Koga ti lažeš ?[/quote]No, če me ti vidiš cele dneve, to pomeni le eno, da si ti dejansko cele dneve tu, tebe pa še bolj jezi, ker se pojavim le vsake toliko in običajno med dvema komentarjema naredim en kup stavri ali kilometrov.:-) Če pogledaš uno temo, kjer je tvoje vprašanje o šivanju, sem recimo naredil dobrih 50 kilometrov med obema komentrjema, po sina na trenig tja in nazaj in še en opravek. 🙂 Se moraš sprijaznit , da tako je in da hodim na forum le da vas podžgem in se vam narežim in res ne morem z vami viset, čeprav rabite, da se nekdo odziva, pa magari vas nenehno tolče po tumasti betici. 🙂

Če greš na desetke je mal težje, sam tud nisem zadovoljen z devetko in je potem treba več časa in zavrnitev si v zakup vzet.
Z malim se nikol ne smeš zadovoljit.[/quote]
Ja, drkači imate visoka maerila, na kakšne drkate.


Kriterije? A zato visiš cele dneve tukaj in v vsaki temi komentiraš? Koga ti lažeš ?[/quote]

Če si ne postaviš visokih kriterijev samo izbirek dobiš.[/quote]

To boš že itak dobil, ker si prestar..

A vidva vesta kak izgledata, ko se kar naprej bockata?
…kot ježa, brez bodic :)))[/quote]Bosa noga, ne razumeš ti moških debat. :-)[/quote]

Moška debata z žensko?

Urejene, vitke in nezašpehane!

¨Hudi športniki¨

A razumš medgenerarcijsko vzajemnost in sodelovanje. Ti daješ zdaj, če nič ne daješ ne boš dobila. Sicer je vseeno v končni fazi, lahko bi dobili vsi, lahko bi se recimo tudi spomnili kake druge lestvice, ne glede na dobo plačila ali na višino, da dobijo vsi enako, ampak gre za to, da potem bi bilo veliko izmikanja dajanju zdaj. Tako je pa to neka vrste varovalka, ki so ji jo izmislili, dalj kot boš plačeval ali več kot boš plačeval, več boš dobil, čeprav sistem več ne vzdrži, ravo zaradi dekga, ker je premalo mladih delovno aktivnih, ki plačujejo, ti pa trdiš da so nepotrebni, ker ti i tako vplačala in te čaka. Upam da, če že ne razumeš, da ne mešaš o čem govorim, ker govorim o tem osnovnem pokojniskem sistemu, ne o tistih dodatnih kjer kao varčuješ in tako okradejo, pa ne bo nič iz tega.[/quote]

Torej si končno dojel, da tvoji otroci meni niso mar, ker ne plačujejo zame nič in nikoli ne bodo?
Penzijo bom dobila, ker jaz plačujem.
Veš, to nima veze ali imaš otroke ali ne, ampak ali plačuješ ali ne.

Se nasmiham, ko berem Modrega vala.
Tip mi je pred časom težil za srečanje (s pretvezo je prišel do mojega maila), jasno sem mu povedala, da ne iščem razmerja, da ne iščem seksa, da me tipi z otroci ne zanimajo… ampak ni nehal in ni nehal težit. On je želel srečanje z mano in otroke bi zraven pripeljal. V svoje blodnje je hotel potegniti še otroke.
Ker sem ga večkrat skenslala, me je seveda žalil in zmerjal.
Toliko o tem kako si lahko taki tipi izbirajo. Tečnarijo in tečnarijo za srečanje, potem pa žalijo, ko so zavrnjeni.
Posledično od takrat naprej piše na tisoče postov proti samskim ženskam.
Bolnik, do kraja.

Če si ne postaviš visokih kriterijev samo izbirek dobiš.[/quote]

To boš že itak dobil, ker si prestar..[/quote]

Ti še ne veš kake izpadejo imajo taki tipi, ko nočeš na srečanje z njim in z njegovim otroci :).
Kup žaljenja. Potem pa v ihti gre sem gor in natolčne na tisoče postov kako smo samske grozne in sploh slabe.
Prej pa fehtaril za srečanje.

New Report

Close