Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Na zdravje,

Na zdravje,

jazzo01…še en mal pa bo 14 in kar sem rekla naj bo – na zdravje !! .:-))))
…si me pa nasmejal danes…

lep dan…

:-))***

Ja, jaz grem tud z vami na pivo, čeprav nisem čvekala z vami….
Je pa do dveh še glih tolko cajta, da natikače nataknem in vun pridirkam!!!!!!!

ti kar, sam ne se spotaknit!…
se mi zdi, da bi imele o čem čvekat…

:-))

ja hvala, ljubica! ti si pa res “mož-beseda”. Me veseli, da sem vam lahko polepšal dan! Pa upam, da bova kdaj lahko nadaljevala debato o meni in predpasniku, pa o tebi pod njim!Dovolilnico mi je šef že podpisal, tako da – zdaj pa res šibam! Rogeci že čakajo!

Se javim še kaj popoldne!

Lep dan!

LP YAZZO

ti, draga lunica si pa seveda še kako dobrodošla! Le pohiti!

Čeprav naslednjič pričakujem tudi od tebe kakšen konstruktiven prispevek na čveku! Saj veš – za Slovenijo gre in za NAS!

LP YAZZO

Ti bom jaz že pokazala “za Slovenijo gre in za nas”…. mam tolko prečvekane kilometrine tule, da lahko malo spodnjo čeljust relaksiram…. in gobec držim, hihi….
In prav lepo je vedet, da nisi več star 17 let… taki so nam ljubši… ;_)

ah, lunica, jaz sem tudi že zaključil s svojim pivo… za danes.. Je bilo zanimivo – morda napišem kdaj kakšno kolumno na to temo…če mi bo.

Sicer pa – z vsem dolžnim spoštovanje do tvoje kilometrine in tvojega gobca… Hvala.

Lepo bodi.

PS – tistih 17 je pa že davno mimo… saj je blo fajn, ampak – jih nič ne pogrešam.

LP YAZZO

VAU!
Se pa res vidi, da si že ven iz plenic…
Pravo gentlemansko obnašanje…. “Sicer pa – z vsem dolžnim spoštovanje do tvoje kilometrine in tvojega gobca… Hvala.”
Tako spoštljivo in v rokavicah pa še nihče ni komuniciral z mano…. bom morala kdaj še jaz kako kolumno napisat – na TO temo….

New Report

Close