Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na živce mi gre

Na živce mi gre

Od poroda naprej mi gre blazno na živce moj partner.

Moti me vse kar naredi, reče… Najraj mi mu rekla naj gre na dopust za 14dni pa še to nevem če bi blo dost.

Večina dneva se kregava ker mi gre na živce že njegova prisotnost.

Tudi privlači me več ne….

So to hormoni Al kaj je z mano narobe?!

Sem pa slaba dva meseca po porosi

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jagode in čokolada, 20.06.2021 ob 22:20

Od poroda naprej mi gre blazno na živce moj partner.

Moti me vse kar naredi, reče… Najraj mi mu rekla naj gre na dopust za 14dni pa še to nevem če bi blo dost.

Večina dneva se kregava ker mi gre na živce že njegova prisotnost.

Tudi privlači me več ne….

So to hormoni Al kaj je z mano narobe?!

Sem pa slaba dva meseca po porosi

 

*slaba dva meseca po porodu

 

zaljubljenost, ljubezen, privlak, erotika, vse je to je le en ubogi kemični proces v možganih. Po porodu se absolutno spremeni kemično ravnovesje v možganih ženske. Nekaterim bolj nekaterim manj. Lep primer so recimo antidepresivi, ki umetno blokirajo določene procese v možganih, na visoki dozi se takrat človek vpraša, kdo so partner je? Kdo je ta človek poleg mene, na živce mi gre.

 

Porod in nosečnost bi lahko bila neka naravna verzija tega. Sedaj pa pomisli. Boš zaupala nagonom, naravi ali tvoji zgodovini in inteligenci? Večina dolgih zakonov namreč temelji na tem, ne na nagonu.

 

Imaš že 4ure spanja naenkrat? Pomoje niso hormoni ampak to, da imata novorojenčka. Dec naj bo še malo oče (malo zaloge mleka si načrpaj) že to, da je 8h spanja se zelo pozna; da ne omenim ostale gospodinjske stvari. kar se seksa tiče – ne vem, če je kateri pretirano do spolnosti ob dojenju in menjavi pleničk na 4h.

Pomoje je bolj krivda na tipu, ki smatra, da je novorojenček “nič takega”. Namesto na morje, ga postavi pred štedilnik in sesalnik pa še kakšno pleničko naj zamenja.

Pa da ne bo pomote – za nove očke je tudi zelo stresno, samo to ne pomeni, da je za mamice na porodniški premalo dela.

Lp in čestitke za 👶🍼 🙂

Njenemu Visočanstvu se opravičujem, ampak malo bom odpotoval v skrivnostno deželo Ninanana. Čez nekaj ur pridem nazaj. Lahko noč

Poslji ga na dopust.Jaz sem se locila,sedaj ga pa pogresam.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4811, 20.06.2021 ob 22:49

Imaš že 4ure spanja naenkrat? Pomoje niso hormoni ampak to, da imata novorojenčka. Dec naj bo še malo oče (malo zaloge mleka si načrpaj) že to, da je 8h spanja se zelo pozna; da ne omenim ostale gospodinjske stvari. kar se seksa tiče – ne vem, če je kateri pretirano do spolnosti ob dojenju in menjavi pleničk na 4h.

Pomoje je bolj krivda na tipu, ki smatra, da je novorojenček “nič takega”. Namesto na morje, ga postavi pred štedilnik in sesalnik pa še kakšno pleničko naj zamenja.

Pa da ne bo pomote – za nove očke je tudi zelo stresno, samo to ne pomeni, da je za mamice na porodniški premalo dela.

Lp in čestitke za 👶🍼 🙂

Hvala za lepe želje ❤️

Ja z dvema(imava dvojčke) je res dela da se ven ne vidim.. Spala pa nisem Pomoje že od 8ga meseca nosečnosti 😰

JA itak da je tip kriv za vse. Kdo pa drug.

 

 

Noben ni kriv stresno je vsak naj stopi korak nazaj in bo.

Preobremenjena si, utrujena, neprespana, dogaja se ti polno sprememb, si pod vplivom hormonov – vse to so razlogi, da se počutiš tako, kot se. Če se da, med enim in drugim dojenjem prepusti dojenčka partnerju ali babici, ti pa si vzemi čas zase, pojdi kam od doma, na sprehod, na kavo, kamorkoli, da si malo oddahneš.

To je popolnoma naravno, narava je poskrbela, da postane samica napadalna do samca, da je le ta ne ponovno prehitro oplodi in s tem ogrozi prvega potomca. Prav tako prvi potomec z izčrpavanjem in stresatorjem samice skrbi za to, da samica ne bo prehitro ponovno dovzetna za naslednjo oploditev.

Poporodna depresija.

Lp

Ko pa si noge narazen dala svojemu partnerju ,je pa bilo v redu? Dovolila, si, da te oplodi, sedaj se pa pritožuješ nad njim.?!

Potrpi še sedaj 18 let in tvoj partner tudi.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2193, 21.06.2021 ob 23:33

Hvala za lepe želje ❤️

Ja z dvema(imava dvojčke) je res dela da se ven ne vidim.. Spala pa nisem Pomoje že od 8ga meseca nosečnosti 😰

Eaj mama, kaj se sedaj pritožuješ ? Hotela si biti mama in predvidevam,da tvoj tudi oče. Sta dobila 2 otroka za ceno enega. Kaj sedaj?

Tako sta si postlala in sedaj imata.

Ni samo tvoj kriv, da si postala mama. Ti je bilo prelepo kot te je obdeloval ,si uživala in sedaj imaš sad ,ali 2 sadeža vajine strasti. Saj te tvoj ni posilil,da sedaj tu jamraš.

Ja ni več neobremenjenih in prespanih dnevov.

Zakaj te živcira, ali je mogoče da po moško nič ne naredi.,…vaju ne vidi, čaka na prvi ali naslednji seks in ne pokaže zanimanja in ljubezni za vaju…

ali je kaj drugega?

Če bo preveč se pomeni z dr in s sabo…

lN LAHKO SO TUDI ŠE HORMONI IN POTREBUJEŠ POZORNOST ON JE PA LE TAM NEKJE POLEG….

New Report

Close