Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Nacionalni INŠTITUT ZA ZDRAVLJE

Nacionalni INŠTITUT ZA ZDRAVLJE

PubMed Central® (PMC) is a free full-text archive of biomedical and life sciences journal literature at the U.S. National Institutes of Health’s National Library of Medicine (NIH/NLM).

Dokler na Televiziji ne povedo na so maske škodljive ne boste verjeli a ne da?
Te pa vi meni povejte da vam TV ne kontrolira percepcijo..Phahahha

https://gustirnagusti.wordpress.com/2021/02/28/obrazne-maske-v-dobi-covid-19-zdravstvena-hipoteza/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7680614/

Ne bom se vpletala v maske in tvoje linke na blog, ampak za mene postaneš neverodostojen takoj, ko soliš pamet s celim kupom slovničnih napak.

zdravLje?
Kje maš rodilnik v zadnjem stavku?

Da podcenjevalnega odnosa, ki veje iz tvojega posta, niti ne omenjam. Bruh.

Veš da kontrolira. Folk ni sposoben sam ocenit, mislit, razsodit, predvidevat itd…
Vecina ne more verjet da so/je sistem in mediji toliko zatajil oz je toliko skorumpirano do te mere da ze vse skupaj dela proti posamezniku

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Ovca, jaz sploh nisem pomemben, kako pišem in v katerem jeziku niti koliko je napak.
Da si ovca si pravkar dokazala ker linka in raziskave nisem jaz “naredil”, glede pa zdravja in zdravlja so res napake, in verjetno se bodo ponavljale do konca mojih dni,ker nisem pozoren do teh nepomembnih sitnic. Raje masko daj dol in ne brukaj se, ker tu ti je pamet totalno zakazala

😫😬😂
Ehhhh
Necemo pocet odma u jutru.

A ni bolj sporocilo pomembno kot pa slovnicna pravilnost? Pa nedolgo nazaj je bila tema kako v vladi tudi delajo slo. napake… Ehhh

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Dobro te perejo. Se mal te bodo depilirali ofca. Uff bo orgazmicno to cepljenje zate.😂

Politika je skrenula in marsikateri ukrepi so nerazumljivi. Ampak. Zakaj pošiljate otroke v šolo, če pa potem ne verjamete znanstvenikom, ki so produkt te šole, in njihovemu znanju?

Če so ti že všeč linki, si sposoben prebrat in prebavit enega iz druge strani?

https://www.zdravniskazbornica.si/informacije-publikacije-in-analize/obvestila/2020/10/01/epidemija-covid-19-odgovori-na-dileme-zdravni{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1kih-kolegov

Blesavo multinično prizadeto. :)))))))))))

LUDI ni Slovenec, ampak se trudi. Če ti znaš katerikoli tuji jezik v rangu njegove slovenščine, ala ti vera!
Ne žali človeka, ki se trudi nam Slovencem in drugim, ki živijo v naši državi pomagati z informacijami. Reci mu hvala, če pa ne bereš, se pa itak nimaš kaj userat!
Nihče od nas ne piše pravilne slovenščine

LUDI ni Slovenec, ampak se trudi. Če ti znaš katerikoli tuji jezik v rangu njegove slovenščine, ala ti vera!
Ne žali človeka, ki se trudi nam Slovencem in drugim, ki živijo v naši državi pomagati z informacijami. Reci mu hvala, če pa ne bereš, se pa itak nimaš kaj userat!
Nihče od nas ne piše pravilne slovenščine
[/quote]

Ludi predvsem prevec lima snifa. Tele “informacije” so pa bolj smetiscarski izbljuvki, kot kaj drugega.

Ludi predvsem prevec lima snifa. Tele “informacije” so pa bolj smetiscarski izbljuvki, kot kaj drugega.
[/quote]

to kar LUDI lima je vse res, samo ti si tolk zabit, al pa takšen hlapec Janše, da ti niti na misel ne pride da bi videl v tem resnico. To kar LUDI piše in lima, vedo ljudje po celem svetu!

to kar LUDI lima je vse res, samo ti si tolk zabit, al pa takšen hlapec Janše, da ti niti na misel ne pride da bi videl v tem resnico. To kar LUDI piše in lima, vedo ljudje po celem svetu!
[/quote]

Ljudje, hasisarji, budale… Yeah, nekaj takega, ja.

Ljudje, hasisarji, budale… Yeah, nekaj takega, ja.
[/quote]

Alo virtualni junak papak, odabij. Koliko nickov lažnih imaš, kaj se skrivaš vedno, si pa res en ljigavac za bruhat.
bruhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Ludi predvsem prevec lima snifa. Tele “informacije” so pa bolj smetiscarski izbljuvki, kot kaj drugega.
[/quote]
…je pojem, ki ga ne moreš doseči, ker ne ločiš bistva od obrobja, kaj šele resnice od laži. Ostani raje v temi in se ne spuščaj v tematiko, ki ni zate.

New Report

Close