Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NADNARAVNO,NENAVADNO

NADNARAVNO,NENAVADNO

Nekaj taksnega da bi odprli?Taksne zanimive strani o NLP-jih,duhov,itd.Nekateri-vem-tega ne boste jemali resno,ampak mislim,da bi bil to lahko zelo zanimiv forum.In jaz bi ga vodila(joke) 😉
Hvala,da ste prebrali,Lepe pozdrave od Pupe stalne gostje vseh forumov na http://www.med.over.net(KER SO NAJBOLJSI)
Pa-Pa

To bi bilo pa res zanimivo. Malo za šalo, malo zares! ;- ))))))

Ja,saj bi bilo super.Kot sem, nekje prebrala:
“Milijoni ljudi verjamejo v Boga, kljub temu, da ga ni še nihče videl!
Nobeden ne verjame v NLP, kljub temu, da jih milijoni ljudi vidijo vsak dan!”
Saj malo fore more bit,se posebno taksne stvari o duhovih,pa tisti ouiji tabli,pa take stvari.Fajn se mejte.

Da še jaz dodam svoje utrinke :)))

Bomo imeli tudi taka področja, samo malo potrpite.

kar se tiče pa v obstoj Boga, je popolnoma enostavno dokazati:

Verjamete v Boga?? NE Zakaj? KER GA ŠE NISTE VIDELI

Imate doma mikrovalovno pečico? DA
Ste si že kdaj skuhali, pogreli, pripravili z njo? DA
Verjamete, da mikrovalovi pripravijo to vašo hrano? DA
Ste že kdaj videli mikrovalove? NE

Zakaj potem verjameta?

🙂

primož

dobro demonstrirano 🙂

Kdaj pa bo?

Ja,to sem sam od interneta nekje pobrala,drugace sem jaz tudi verna

A to pomeni, da verjameš tudi v NLP, duhove itn. ;)?

Na ta način se da namreč “dokazati” karkoli.

Sej v to ti ni treba verjeti,ce pa lahko vidis,ce le malo bolje poglkedas!!!

A kdo verjame v vzporedni svet ali duše…Pupa je pisal/pisala:
>
> Nekaj taksnega da bi odprli?Taksne zanimive strani o
> NLP-jih,duhov,itd.Nekateri-vem-tega ne boste jemali
> resno,ampak mislim,da bi bil to lahko zelo zanimiv forum.In
> jaz bi ga vodila(joke) 😉
> Hvala,da ste prebrali,Lepe pozdrave od Pupe stalne gostje
> vseh forumov na http://www.med.over.net(KER SO NAJBOLJSI)
> Pa-Pa

mene take stvari ful zanimajo

Bila je sobota ko smo js pa moj brat pa moj bratranc pa moja najbolša prjatlca smo šli u fitnes..no potem smo šli u garderobo da smo si obuli športne copate..pol pa tk začne moj bratranc si pet tisto pesem papapapa americano pol pa kr naenkrat se pa tista vrata od garderobe zaprejo tak so zaloputnila da smo se usi ustrašli..čudili smo se kk so se lahk kr tk zaprla če pa ni blo nobenga pred vrati..potem so se še pa ta vrata zaklenila vsi smo bili panični :S potem pa u garderobi so se še luči ugasnile temno je bilo zelo :SSS moj brat ko je star kumi 11 let je začel jokat na ves glas čist bled je postal pa še skor ga je začelo dušit..usi 4 smo bili čist prestrašeni tresli smo se od strahu..potem pa kar naenkrat smo slišali neke stopinje po garderobi ko je moja kolegica rekla kdo je tam?? je potem kar naenkrat postalo zelo hladno u garderobi :SS tresli smo se od strahu..potem pa je moj bratranc reku dej bomo šli kr čez okno vn..ko smo glih okno odprli so se vrata odklenla in odprla luči so se tudi prižgale hitro smo stekli vn..ko smo leteli se je moja kolegica spotaknila hitro smo jo pobrali potem smo pogledali na kaj se je spotaknila ampak ničesar ni bilo..hitro smo stekli proti domu. ko smo prišli domov smo povedli staršem kaj se je zgodilo..nato pa mi je stric povedu da je u fitnesu baje umrla žena od tega lastnika ko ma fitnes ker ko je šla kolo gonit da jo je baje kr naenkrat kap ruknila..takoj smo pomislili zakaj se je šlo :SSSSSS nikol več ne grem u tt fitneeess!!!

G. Primož, vesel sm vašega nazornega prikaza o obstoju Boga. Sam sem prepričanj v njegov obstoj. Prosim vas, če lahko podelite, kakšen je ta Bog, v katerega verjamete.
Lepo pozdravljeni.
D.P.

Človek, spomni se kdo v svojem bistvu si, da bi lahko živel sebe. ČLOVEK, LEPO JE, DA OBSTAJAŠ!

test 2

test

testz

eswgb

Bila je sobota ko smo js pa moj brat pa moj bratranc pa moja najbolša prjatlca smo šli u fitnes..no potem smo šli u garderobo da smo si obuli športne copate..pol pa tk začne moj bratranc si pet tisto pesem papapapa americano pol pa kr naenkrat se pa tista vrata od garderobe zaprejo tak so zaloputnila da smo se usi ustrašli..čudili smo se kk so se lahk kr tk zaprla če pa ni blo nobenga pred vrati..potem so se še pa ta vrata zaklenila vsi smo bili panični :S potem pa u garderobi so se še luči ugasnile temno je bilo zelo :SSS moj brat ko je star kumi 11 let je začel jokat na ves glas čist bled je postal pa še skor ga je začelo dušit..usi 4 smo bili čist prestrašeni tresli smo se od strahu..potem pa kar naenkrat smo slišali neke stopinje po garderobi ko je moja kolegica rekla kdo je tam?? je potem kar naenkrat postalo zelo hladno u garderobi :SS tresli smo se od strahu..potem pa je moj bratranc reku dej bomo šli kr čez okno vn..ko smo glih okno odprli so se vrata odklenla in odprla luči so se tudi prižgale hitro smo stekli vn..ko smo leteli se je moja kolegica spotaknila hitro smo jo pobrali potem smo pogledali na kaj se je spotaknila ampak ničesar ni bilo..hitro smo stekli proti domu. ko smo prišli domov smo povedli staršem kaj se je zgodilo..nato pa mi je stric povedu da je u fitnesu baje umrla žena od tega lastnika ko ma fitnes ker ko je šla kolo gonit da jo je baje kr naenkrat kap ruknila..takoj smo pomislili zakaj se je šlo :SSSSSS nikol več ne grem u tt fitneeess!!!

ne verjamem

Oh, tole retorično vprašanje je zastavljeno zelo laično in bi zanj težko trdili, da ima zvezo z naslovom teme. Nekaj so eksplicitno dognane stvari, drugo je pa nadnaravnost.

http://sl.wikipedia.org/wiki/Mikrovalovi

NLP-ji gotovo obstajajo, kdo jih pa pilotira je drugo vprašanje. Nobena religija ne more dokazati tistega v kar verjame oziroma ne more dokazati, da njena filozofija vzdrži proti realnosti. V kakšnem NLP-ju pa se vsak dan kdo nehote znajde. Ful sem proti, da bi dali NLP-je v katerogirjo, kamor spadajo duhovi in velike noge, pa satanske obsedenosti in podobni hoku-pokus. Večina tega namreč izhaja iz folklore in napačnih interpretacij. Obstaja kvečjemu RSPK, ki je mentalni pojav poltergeist kot duh pa gotovo ne. Edini bog v katerega jaz verjamem je Brahman, ampak ono je nad bogovi, če me kdo razume kaj govorim.

Stran o nadnaravnem

http://nadnaravno.si

This is very useful information shared here. I am really thankful for this.
http://www.99th.co.in

New Report

Close