Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu naj bo Valentinovo…

naj bo Valentinovo…

LOL

:)))))))))))

Nisem ravno za filme. Rajši kakšen tak ples odplešem svojemu izbrancu.

Domnevam zakaj ga imam ljubči! In skrbim zanj, če že druge pomoči ni, si ga vržem na roke, čeprav moja roka ni tvoja in še manj tvoja zlata pi*čkica!

Ah, seveda ne, princ moj zlati!

ja Mojčka, kot Zadnji tango v Parizu…hahaha

Potem pomagaj ženkica zlata, daj mi jo! Daj mi jo da se jo nažrem, da se napijem njenih sokov, da se nagledam njene lepote

Ha ha!

holja valentinčki!…enga cmoka vsem…prav da ste uživali, sem tudi jaz, hehehe…
pa saj se že poznamo, doooooooooobro!!! je pa danes en tko lušn dan in mene, čist iskreno, mal muči tale valentin, pa je nastalo kar pač je…

danes Vaša Valentina…

Ma smo uživali, seveda, boh ti bo poplačal, sem skorej zihr. A vseen ti ni uspel priklicat in navlažit kake lulčke, kva rečeš?

Pozdravljena, valentinčica! Danes si naša valentina, včerej si bila…….? jutri boš……?

Kako lepo se smejčkaš!¨Sam od tega se še vedno ne potešim!

Bo povedala sama, upam

Ne, seveda ne, srček. Ne gre tako, ne de? Je pa dobro, da se tudi smejiš, paše pa še kako….

Najraje bi se smejal po doživetem orgazmu, ljubica:-))))))))

hehe, ta pravi me zmeraj zavoha, tko da, nč bat…

če mi zapaše tale Valentina, hja, mogoče pa je bil že celo čas za spremembo…pustimo valentinu čar…

bom…

Saj, tega me je strah. Ker ne bi ostal samo v mojih rokah. Če pa zaide kam drugam, v druge luknjice mojega telesa, pol je pa to – enostavno to

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

hehe, tud prav!

Naj jaz? Ne bom

Saj to bi! V tvojo luliko!

New Report

Close