Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu naj bo Valentinovo…

naj bo Valentinovo…

Kot vedno me je tudi danes presenetil tvoj iskriv nasmeh in gibkost tvojega prihajajočega telesa… že naslednji trenutek so me tvoje roke močno objele čez pas in poljub tvojih ustnic je ujel moj dih…prepustila sem se popolnosti trenutka in brezsramno uživala…ustnice, mehko našobljene, rahlo razprte, tesno ovite roke okoli tvojega vratu – daj dragi, privošči si!!!zagrabi mojo rito – in dotikanje dveh jezikov…
najlepše mi je, ko me sprejemaš zaprtih oči, z rahlimi stoki, napol razprtih ustnic…ko mi tvoj jezik liže ustnice in se tvoj trdi k**ac ponosno dotika mojega trebuha…z boki se naslonim na tvojo trdoto in nagajih nasmeh mi uide…z ustnicami se se na hitro spustiš do mojega ušesa in medtem, ko tvoje roke oblastno zagrabijo in stisnejo mojo rit, slišim tvoj glas „lubči, vroča si“… pomenljiv pogled, hiter stisk rok in greva…
ejj, čist odkrito, še vedno trepetam ko mi stiskaš dlan in mmmmmmm, nesramna vlažnost moje muce zvablja v moje boke valujoče, po sexu vpijočem gibe…nasloniš me na vrata, se zalizeš v moje ustnice, z enim gibom noge razširiš moje bedre in se odločno pritisneš v moje osramje…noro mi pašeš, ko začneš globoko dihat, ko se vlažnih ustnic zariješ v moj vrat in ko začutim tvojo dlan, kako mi seže pod majčko in ukrivi hrbet v položaj, kjer razpeta v tvoja bedra in močno objeta s tvojo roko samo sprejemam tvoja divja ljubkovanja…
ja, sladek moj, še hočem…z rokami objameš moje joške, jih dvigneš kvišku in vlažnih ustnic drsiš po mojem vratu navzdol, dokler ne začutim dotika tvojega jezika in objema ustnic na mojih joških…ohhh, šeee…vzameš jih globoko v usta, posesaš, z jezikom krožiš in rahlo grizljaš…mene pa odnaša…noro…z boki sunem vate, dvignem nogo in jo naslonim na tvoj bok…razprta in mokra muca, skoraj dobesedno na tvojem kurcu, povzroča sunke tvojih bokov vame…“greva, do konca“…dvigneš me in neseš proti postelji…oblačila letijo z naju in končno, stik najinih golih teles naju za trenutek umiri…kako uživam, ko te gledam v oči, ki so od strasti temne in v našobljene ustnice, mokre od mojih poljubov…nežen nasmeh ti uide, dlani upreš v moje in čelo nasloniš na moje čelo…men pa se noro dogaja – muca, vlažna in cmokajoča se željno odpira proti tvojemu trdemu in utripajočemu k**cu, boki silijo navzgor in bedra se prožno širijo… zarij se vame, zdajle sem vsa vroča in potrebna, tvoja sem!!!…tvoji boki se visoko dvignejo, v roko vzamem mogočnega k**ca in si ga nastavim na vlažno muco…samo bežno te pogledam in se priprtih oči prepustim tvojemu sunku…ki me vzame in odnese s sabo, ki rije globoko po meni, ki dviguje moje boke visoko vate in ki mi daje božansko svobodo…tale ritem je najin, kajne?!…vedno hitreje in globje suvaš vame, čutim te, kako si me jemlješ tam, kjer me zate vedno ščemi…jaa, šeee…vzdihi, tvoji, moji, glasno sopenje, drhtenje…še močneje te stisnem z nogami in se prepustim tvojemu divjanju…“še daj, šee, jaaa..“…vročih oči suvaš vame, vedno hitreje in močneje in sladka bolečina začenja počasi prebadat moje boke…muca, vsa podivjana od pričakovanega užitka glasno cmoka…vse to te znori…čutiš mojo naraščajočo vlažnost, čutiš moje drhtenje in zdaj, sladek moj, krči moje muce zadanejo tvojo trdoto…z nazaj zvrnjeno glavo in močno dvignjena proti tebi te posrkam vase…moj krik je tvoja zmaga in še bolj ponosno riješ po meni in sprejemaš moje drhtenje in moj orgazem…in kot pravi zmagovalec se močno oprt vame z glasnim vzdihom prepustiš vsem sladkobam najine igre…paše, kajne?!…do nebes in nazaj…mmmmmm….

Vaša Valentina.

UUUUUUUUU, kako vroče in kako realistično!! Le kje si se vzela draga Valentinca, zakaj si šele zdaj prišla? Kakšna vroča mačka!!

Ko sem pa tole brala, sem pa čist notr padla. Mislm, da rabim kozarec vode, da pridem k sebi!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Kozarec vode pikčasta???? Ne enga deca da bi te nabrisal?

,jaz pa hladen špricar…..
:)))

Ufff, tole je pa pasal. Že pošiljam kandidatu, da me zadovolji točno tako kot si napisala, da ga razvname in ko pridem tja, samo še akcija. Danes bo pa še vroče!!!

na pi*čkico?

Aha, se segreva! Jaz sem se že zdavnaj…

.ja, če bi ga ti nah polizal………..hahahahah

Zdaj moram ogreti drugega, ker si ti očitno izgubil zanimanje.

Lisička, točno si ugotovila kaj mislim..

Ni res Maja, spet mi stoji, najbrž zaradi “nezanimanja”!

Trenutno je blo že tole dovolj. Po temle branju sem postala žejna,
po konkretnem dejanju (pride na vrsto kasneje) pa potrebujem pljusk vode v obraz, da me “zbrihta”

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

.stoji.stoji en beli grad…………..
:))

Jaz bi ti raje mojga k**** v roke dal :-))))

Ni ravno grad, tudi beli ne Štajerka moja

hahahahahahahah……………nebotičnik…………belkast pa je na koncu…hahahahahahah

Ko mu pride, ha ha! Prej?

belkast? Čak da pogledam..haha

upam, da ne prej……………je lahko nevarno………..hahahah

Ha, ha, ha, Kaj bi dala, da bi ta tvoj korenjak zdaj stal poleg mene, da bi se lahko s svojo mokro muco nasadila in odplesala en divji ples strasti!!

Po moje je skrb odveč, fant ve zakaj ga ma, ha ha!
In skrbi zanj, saj vidiš…..

Uf, kako rajcaš! Točno veš kaj paše…

.kao…………”Zadnji tango v Parizu”…………..mater rada gledam ta film…….., še bolš pa je” 9 tednov in pol.”…………

ha ha!

New Report

Close