Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naj ji preprečiva največjo neumnost v življenju?

Naj ji preprečiva največjo neumnost v življenju?

Vse to zgoraj vama mora obljubiti pred hčerko.Pa mu ne bo nerodno, da je on že pri petdesetih in da bi bil lahko že skoraj dedek, njej se pa življenje komaj odpira? Smo imeli v našem koncu tudi en tak par.On mojster Debevec, ona pa njegova mlada manekenka….Sta bila skupaj do konca njegovega življenja.

Pisal se je Debevc in bil je znan modni kreator.

Tudi če je to izmišljena zgodbica.

Zagotovo se kje kakšna mama ta hip to sprašuje.

Jaz bi jo pustila. Naj gre. Mogoče se bo tam naučila delovnih navad, ko bo morala kuhati, pospravljati, skrbeti za gospodinjstvo, njene kolegice bodo pa žurale.  Bi ji pa dala vedeti, da je moja hčerka, da jo imam rada, da ji želim vse dobro in če je to to, kar želi, potem naj kar izvoli. Vrata pri meni pa ji bodo vedno odprta. za pogovor, kavo ali tudi, če bo ugotovila, da hoče nazaj.

Jaz sem iz lastnih izkušenj spomnim, da so bile prepovedane stvari vedno najslajše. 🙂

Bi šla direkt do tipa in mu razbila vse zobe.

Glede na to, da se postelje ne zna postlati, bo kmalu doma. Kak teden bo malo

tezje hodila, pol pa bo vse ok

ON VIDI V NJEJ LE MLADO KOZO ZA SEX.

zanj je otrok

nimata nič skupnega.

in moški pri teh letih točno ve kaj more reči da deklata padejo…

jaz bi ji postavija pogoj.on ali jaz….

da bi mi 50 lretnik takole izkoriščal hčerko..

 

Odgovor na objavo uporabnika
Mandolina398, 27.03.2023 ob 15:11

Vse to zgoraj vama mora obljubiti pred hčerko.Pa mu ne bo nerodno, da je on že pri petdesetih in da bi bil lahko že skoraj dedek, njej se pa življenje komaj odpira? Smo imeli v našem koncu tudi en tak par.On mojster Debevec, ona pa njegova mlada manekenka….Sta bila skupaj do konca njegovega življenja.

Najprej naj se model pride predstaviti staršem in družini, tako kot se to dela. Potem za mizo pri kosilu se ga pa lotite tako, da jo bo popihal in se udrl v zemljo od sramote.

47 let star ded in si ni zmožen najt ženske svojih let? Kakšno življenje sploh živi? Ima urejeno življenje? Ločen, ok, a je prejšnja žena tudi bila barely legal in se je je znebil, ker je postala prestara in ima isti namen z vašo deklico? Ali se zaveda, da nismo v Pakistanu, kjer bi mu deklico prodali in se ne bi smela več šolati dalje, ampak bi lahko bila samo doma in rojevala otroke? Kaj pa, ko bo punca šla žurat kot vse normalne 18 letnice? Mu ne bo nič nerodno in poleg? Bo njej nerodno? Je sploh zmožen jo dohajat? Ali ji bo kar prepovedal? Kako to mislita, da se bo kar preselila k njemu? No go. Ma stari ni sans. Ko gledam sebe nazaj, da bi zamudila to lepo obdobje 18-30, ko imaš svobodo, nekaj denarja in časa na pretek, zato da bi enemu starcu jajca zibala…res bi bla to največja napaka v življenju.

….kakoooo ji lahko preprečiš da je z njim…punca je polnoletna…največjo uslugo ji boš naredila, da ji daš občutek da jo podpiraš…da se lahko obrne nate, na mamo ko te bo potrebovala.

Da ji prepoveš to “ljubezen”  pa…ne bo še odmaknila od njega, ampak od tebe…pišem iz lastnih izkušenj…sicer tip ni bil toliko starejši, je bil pa totalni luzer…itak da je mama to videla takoooj, jaz sem bila slepo zaljubljena in sem videla samo njega…ogenj v strehi, kreganje…mama je naredila vse da me spravi stran od njega…ampak bolj kot me je vlekla stran, bolj sem se jaz vlekla k njemu….

Itak da sem potem tudi jaz spregledala da tip ni takšen kot sem si jaz predstavlja, ampak…da bi priznala da je mama imela prav, a to pa ne…vztrajala sem z njim, ker…nisem imela doma nikogar s komer bi se pogovarjala, na koga bi se obrnila, da bi imela podporo. Če bi mama ne NORELA v štartu, bi jaz veliko lažje prišla do nje in ji povedala da tipson ni ravno to kar sem jaz mislila da je.

S prepovedjo boš naredila samo kontra učinek.

Pojma nimate ženske kako to poteka.

Če se ne bi ona resnično zanimala za njega bi jo on figo imel. Takšne mlade znajo biti hudo vztrajne, če si zabijejo v glavo, da bodo koga imele. Imam izkušnje, pol mlajša a vztrajna.

Sam sem bil star 20 let, ko sem spoznal milfico staro 45 let ločeno, katera je imela hčero staro 25 let. In ta milfica je bila negovana, fit kot 30 letnica. In če bi mi kdo to preprečil bi se mi pri 20 letih odpililo. Z to žensko sva delala salte na vse možne načine celih 5 let. Po 5 letih sem nato prišel malo k pameti, ona je pa odšla živeti v Švico zaradi službe…

Poznam enaķ primer.

Po 2 letih je bilo romance konec, punca šole ni naredila, sedaj NK delavka. Sedaj poskuša sanirati škodo.

Stojta ji ob strani, krepko vaju bo rabila. Streznjenje pride kmalu.

Še kako resnične so te zgodbe.

Starostna razlika na koncu dneva ni bistvena. Pač večina parov pri nas ima nekje 3 leta razlike, nekateri približno 5, kar je pa več, pa je mnogim že bogokletno. Marsikje v tujini ljudje niso tako rigidni pri starostni razliki. Samo, če je starostna razlika res tak pogoj za uspeh zveze, čemu potem toliko ločitev? Ni vse tako enoznačno, kot se zdi.

 

Pusti jo … Je boljše, da začne z njim čim prej živeti, da bo padla na realna tla, ko ga bo dejansko spoznala. Kolegica je naredila enako oz. ona je pustila poklicno izobraževanje in je odšla k njemu živet. Pred 30 leti, veš da je bil to še večji “problem”, ampak je mama pustila, da je odšla. Sicer traja kakšni dve, tri leta, ampak brez skrbi, ne bo ostala z njim. Bolj kot ne je pomembno, da ne bo zanosila, sicer pa si moški pri 47 verjetno tudi ne želi več otrok.

Nikoli ne veš kaj te čaka v življenju sto ljudi sto čudi in čas je tisti, ki bo rešil vse probleme in vsak upa na najboljše zato so te pisarije brezvezne….

Drzi, mene kot starsa-oceta pa zmoti tole,: kaj hudica sta nardila oz. Kaj nista pri ozavescanju svoje kcerke, katerem tipu moskega naj se nadalec izogne. Mislim, to pocnemo ze od vrtca naprej. A kao o tipu veste tolk, da je celo starejsi od vas, locen i to je to, starega smrduha osebno sploh ne poznate. Halo, men se vzgejo vsi rdeci alarmi, da mi moja hcerka zafura najlesa mlada leta, a neeee…. Ma jaz ga dobim v roke, ga ni vec. Starsi pamet v glavo.

Odgovor na objavo uporabnika
Bogpomagaj, 24.03.2023 ob 14:39

Izmišljena tema gor ali dol, take stvari se dogajajo… Me pa čudi, da ste tako obremenjeni z leti. Saj ne rečem, je precej nenavadno, razen, če gre očitno za denar. Ampak, da je to največja napaka v njenem življenju pa ne morete trditi, no. Kako pa veste, da bi ji bilo bolje z enim 20+ letnikom, ki bi jo po možnosti varal ali pa tepel?

Moja bivša sošolka se je na podoben način spravila živet k tipu, ona je bila 18, on 36 ali 37, nekaj takega. Skupaj sta bila 10 let, potem je on zbolel (rak) in v nekaj mesecih je bilo vsega konec. Ostalo ji je vse njegovo premoženje, ki ga ni bilo ravno malo, ker drugih sorodnikov ni imel (edinec, starša oba pokojna, brez otrok…). Zdaj je ona 35, že kar nekaj časa srečno poročena, ima majhnega otroka, ok službo… Nič ji ne manjka.

Če bi takrat dobila enega študenta svojih let, kdo ve, kako bi ji bilo danes. Lahko lepše, lahko slabše…

Jaz sem na enakem. S tem, da je zgodb obrnjena. Imam 15 let mlajšega moža in kar nekaj nepremičnin in denarja. Ker nimam potomcev in ne sorodnikov bo pač on vse podedoval in lahko po moji smrti spet lepo zaživi. Zakaj pa ne. Aja: raka sem izpustila, leta so mi teta, ampak zdaj sem srečna.

In se ne meniva za okolico. BRIGAJTE SE ZASE.

Hudo za znoret. Ampak, če je možakar bogat in bo skrbel zanjo- tudi kaj prepisal nanjo- ji omogočil študij, luksuzno življenje njej in njenemu otroku, gre razumeti kaj punca pri 18 ih vidi na njem. No ja, mogoče pa je vanj res zaljubljena. Kdo bi vedel in nočem obsojati. Bolje, da to sprejmeta , zeta spoznata in mogoče celo ugotovita, da ne bo tako narobe.

Odgovor na objavo uporabnika
pa ne, 24.03.2023 ob 13:59

Odgovor na objavo uporabnika
ne nakladi, 24.03.2023 ob 13:46

Verjetno ste disfunkcionalna družina. Vidva (starša) delata za minimalca, sta brez izobrazbe, živite na 40 kvadratih. Ker denarja, vzgoje in moralnih vrednot ni … je vajina hči, pač skrenila s poti.
Mene bi bilo sram. Ne zaradi hčere, ampak ker sta vidva taka luzerja.

Ma brezvezna štorija, no.:))

Za 18-letnice so 47-letniki praktično starci pred smrtjo.

Morda bi šlo skozi, če bi si izmislila, da si je našla 35-letnika.:))

Ni nujno izmišljeno. Poznam podoben primer. Malce starejši moški in malce starejša deklica. Deklica je praktično toliko stara kot njegov otrok. Njena prva veza.

Ona je cela zaljubljena. Bojda zelo odrasla.

Ni vprašanje kaj deklice počnejo z dedki, ampak kaj dedki počnejo z otroci. Tu je večji problem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Mama in oče, 24.03.2023 ob 10:37

Hčerka, ki je ravno dopolnila 18 let se seli k svojemu novemu frajarju, ki je star 47 let. Starejši je od mene in njenega očeta. Punca zaključuje srednješolsko izobraževanje. On je ločenec. Tako vsaj sem bila seznanjena. Videla sem ga na daleč, spoznala ga še nisem.

Šolo bo zaključila, to vem, skrbi ma pa, da se bo zaposlila in šolanja ne bo nadaljevala. Čisto je zatrapana. Zdi se nama popolnoma neokusno, da imam tako star moški, tako mlado punco. Ne gre skupaj, no. Kot starša sva nemočna. Poskusila sva vse možno, da bi jo odvrnila od največje neumno v življenju.

Poskušam jo razumeti. Vem kako je če si noro zaljubljen. Od njega pa se mi zdi skrajno neokusno, kar počne. Hčerka še ni zrela, doma si še postelje ne postelje.

Razmišljava, naj jo pustiva, da se opeče, da se nauči iz lastne izkušnje. A po drugi strani jo ta njena neumnost lahko drago stane. Za vse v življenju bo imela še čas, ne vem kam se ji tako mudi.

Ko gledam svojega 22 mulota mi je tvoja zgodba čisto razumljiva. Poglej malo okoli, mularija ? Saj ne vidijo punc. Mi hčer pove da ni tipov, upam da ne bo zgodba kot tvoja. Drugače pa, jaz bi ubral taktiko navdušenja, v smislu, zdaj bomo pa več skupaj, ista generacija itd.

Odgovor na objavo uporabnika
Ma ni šans, 27.03.2023 ob 01:24

Dajte ga nehat srat, ni šans da svoji hčerki pustim da hodi s tipom starejšim od mene.

A bejž no. In kaj bi natedil/a? Jo lahko doma prikleneš k radiatorju ali kaj imaš v mislih? No, povej,  kako bi zadržal/a doma polnoletno hčerko, ki bi si izbrala enega starega dedca?

Naj gre, en strosek za vaju manj. Saj bo prisla nazaj, ko bo ta moski videl, da z njo ni nic. Narazen noge zna dat vsaka, a pri skupnem zivljenju in partnerstvu je potrebno se kaj vec od tega.

Ne glede na to, da je zgodba vrjetno izmisljena. Zakaj pa ne. Jaz in moja imava 11 let razlike, ona 19 jaz 30. Pa sem tudi locen in otroka imam. Ni nobenega problema

New Report

Close