Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naj povem ali ne?

Naj povem ali ne?

Imam očima skoraj celo moje življenje. Z bratom sta sicer bistveno bolj povezana kot midva, a tudi midva imava neko vez in vzajemno spoštovanje, pa tudi rada ga imam. Vedno je bil korekten do mene in brata in vedno sva se lahko zanesla nanj, tudi pri marsikateri lumpariji naju je kril in bil vedno najin zaveznik, ki naju je zagovarjal pred mamo. Omogočal nam je lepo življenje in nam nudil stvari, ki nam jih oče ni nikoli. Meni je celo pomagal pri nakupu svojega stanovanja. Veliko je odsoten, ker dela v tujini, moje mame to ni nikoli motilo. Sedaj se mi zdi, da vem zakaj. Ker ima ljubimca. Srečali smo se v hotelu, kjer sem bila na oddihu s prijatelji. Najhuje mi je, ker ji ni bilo niti kaj dosti ni bilo nerodno. Po moje je bilo meni bolj pred prijatelji, ki poznajo mojega očima. Ob prihodu domov sem se poskušala pogovoriti prvo z bratom, ki informaciji ne verjame in nato še z mamo, ki mi prepoveduje, da se vtikam v njeno življenje. Jaz mislim, da bi očim moral izvedeti resnico, ker je to edino pošteno do njega, potem naj se naprej pa sam odloči.

Torej se ne vtikaj, povedala si, bodo že med sabo rešili zadeve.

Mate pa res dobre. A jih jemljete iz kakšnih erotičnih romanov?

Odgovor na objavo uporabnika
Kar tako, 09.11.2022 ob 16:51

Torej se ne vtikaj, povedala si, bodo že med sabo rešili zadeve.

Mate pa res dobre. A jih jemljete iz kakšnih erotičnih romanov?

Povej mami, naj pove očimi, sicer mu boš ti. Kako bi se ti počutila, če bi očim vedel, da te fant vara, pa ti ne bi povedal?

 

Kaj pa, če ima tudi očim katero v tujini?

Lej, jaz bi mamo prisilila, da očimu pove sama. Če mu natika rogove naj nosi še posledice.

Ti bom jaz postregel s svojo zgodbo, da ti bo jasno iz enega stališča, kaj je tvoja dolžnost da narediš.
Pred točno 16 leti je moja mama imela ljubimca. Sestra je za to vedela in tako je trajalo kake pol leta. Hvala bogu je mama bila tako zatrapana da je na starega leta dan povedala to očetu. In kakšna je bila reakcija ko je bila tiho moja sestra iz strani mojega očeta. Na mojo sestro je tudi bil jezen, ker je bila tiho in skrivala! In to dolgo! Jaz sem jih takrat imel komaj okoli deset tako, da itak nisem vedel zakaj sem cele popoldneve sam.

Zatorej staro kokoš predstavi pred dejstvo ali mu naj sama pove ali mu boš pa ti. Ker v nasprotnem primeru bo še na tebe na smrt jezen, ne samo na tvojo mamo. Pa nima veze če je samo očim! Verjetno si zasluži resnico. Vam je dovolj pomagal! Razmisli če bi rada živela z občutkom krivde, samo zato ker je to tvoja mama, pa ker se te kao ne tiče. Vam ga je ona domov pripeljala. On je bil tisti, ki je vaju dva sprejel ko svoja iz ljubezni do nje. Vidva sta ga sprejela delno tudi zaradi nje. Taka mamani vredna take žrtve. Varalica je varalica moški ali ženska nima veze! Ne nosi tega bremena. Brezveze.

Nikakor ne razlagaj nikomur. Zdaj so vsi “nekako srečni”, potem pa bodo vsi “nesrečni”. Mogoče ima tudi očim razlog, da je toliko odsoten. Naj živi vsak tako, kot sam želi. Vidva z bratom sta odrasla, torej se vaju mamin ljubimec ne tiče. Ljubimci pridejo z razlogom.

Jaz se č te stvari ne bi vtikovala, ti nisi pri tem nič kriva. Naj se zmenita, ali pa tudi ne. Lahko, da on to celo že ve. Ni pa na otrocih, da bi se ukvarjali so seksualnim življenjem staršev. To ni zdravo. Poglej, če očim ne ve, ali noče vedeti, boš povzročila gorje, ker se je težko pred celo družino soočit z dejstvi, ki bi jih raje ne poznal.

Mami pa le povej, da to kar dela, ni lepo, niti fer. Na štiri oči, brez bratov, očima in cele žlahte.

Dileme so zajebane. Kakorkoli se odločiš ne bo prav. Ne bi bila rada na tvojem mestu.

No pa bo očim odšel in prišel nov očim…, težko bo…

Jst osebno bi mu povedal..

Sploh ce ti je veliko pomagal, tudi pri nakupu stanovanja, torej te je vzel za svojo, res tezko je da te nek X clovek uzane kot svojo hcerko in je dober do tebe in ti pomaga, pomoznosti vec kakor mama..

Jaz osebno imam tudi ocima ki je zelo dober do mene,postenjak, in ce bi kaj takega se zgodilo bi najprej mami povedal da naj mu pove, cene bi mu pa sam. Posledice morajo biti

Ne se mešat.

Se ne strinjam.

Mene zanima ali so to izmisljene zgodbice,da kdo bere ker so sila podobne zadeve…

Pust pri miru.

Ko se bo zvedel

Rec da si vpr mamo ker si jo srecala in je rekla da je soselovc da sta iz zeno sla z njo na pijaco.

Tko da ti ne ves da ima fanta.

Ce poves.

Stepded bo sel. Vas zapustil. Teb bo hvalezen kdaj pa kdaj se bote se vidl a lajf prinese svoje.

 

Zdej pa ostanes ti pa mat.

Mat ti bo zamerila da nisi bla tih oz da si ti vec tujc pomeni. In zamera bo huda. Ti bos trpela sama. Tud brat bo jezen nate da si ti razdrla familijo.a bos tko zivela.

Jz ne bi. Ce pa mat ne prizna da se vuca in da je to sodelovc ji pac moras verjet. Vidla je nisi da se je dol dajala.

Kapis

Odgovor na objavo uporabnika
Lpo, 15.11.2023 ob 07:56

Pust pri miru.

Ko se bo zvedel

Rec da si vpr mamo ker si jo srecala in je rekla da je soselovc da sta iz zeno sla z njo na pijaco.

Tko da ti ne ves da ima fanta.

Ce poves.

Stepded bo sel. Vas zapustil. Teb bo hvalezen kdaj pa kdaj se bote se vidl a lajf prinese svoje.

 

Zdej pa ostanes ti pa mat.

Mat ti bo zamerila da nisi bla tih oz da si ti vec tujc pomeni. In zamera bo huda. Ti bos trpela sama. Tud brat bo jezen nate da si ti razdrla familijo.a bos tko zivela.

Jz ne bi. Ce pa mat ne prizna da se vuca in da je to sodelovc ji pac moras verjet. Vidla je nisi da se je dol dajala.

Kapis

Pusti pri miru, odmisli. Pomisli na mamo, sama je, potrebuje nekaj za zraven. Tudi on ima nekoga v tujini za tolažbo, brez skrbi. Otroci ne razumete sveta odraslih. Vsako varanje še ne pomeni nujno slabo, vzemi iz konteksta.

zapletena situacija. mogoče ima tudi očim v tujini ljubimko in imata tvoja mama in očim dogovor med sabo, ki jima ustreza.

lahko se poskusiš pogovorit z mamo in jo vprašaš, če očim ve, kaj se dogaja. če ne ve, ji reci, da ali naj z ljubimkanjem preneha ali naj se z očimom razide ali pa boš povedala očimu, kaj se dogaja. očimu lahko poveš, kaj se dogaja preko anonimnega pisma.

Ne vtikaj nosa tam kjer te NIČ NE BRIGA!!!

 

New Report

Close