Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Najbolj bizarna covid pravila

Najbolj bizarna covid pravila

Kdo se lahko spomni najbolj bizarnih covid pravil.

zaprti v občine, prepovedana prodaja štumfov pa gat, ure, ko imajo penzionisti prednost v trgovinah, policijska ura, maske v hosti, obvezne rokavice v trgovini, potrdilo da lahko greš v službo.

 

še kaj?

Wi-fi dohtar. (Beri : na daljavo)

Odgovor na objavo uporabnika
Covid 2021LE, 07.03.2023 ob 13:28

Wi-fi dohtar. (Beri : na daljavo)

 

 

To je še vedno, saj ne moreš priti do srečanja v živo

Ni bilo pravilo, ampak meni so bili še vedno daleč najbolj bizarni osebki, ki so se sami vozili v avtu z masko gor :)))

pct za povsod, medtem ko so se lahko cepljeni, ki so ravno tako lahko zboleli, neovirano sprehajali povsod…

potem veljava testov – za zaposlene je veljal home made test in je veljal več dni, medtem, ko ostali smo morali vsakič na tiste točke na 24 ur… pa je v bistvu zaposleni v štacuni v veliko večjem stiku z množico obiskovalcev vsak dan bil – a mu je test veljal dalj, kot nekomu, ki je lahko sam doma živi in je moral vsakih 24 ur na test in to še uraden ni veljal doma naret…

če pa gremo še eksta je pa pct za benz tankat, ko je petrol zaklenil ročke zunaj  in zahteval pct za tankanje zunaj … wtf?

pa še prepoved poiskušanja čevljev v trgovini – pa ga je človek kupil, pred štacuno ali v avtu poskusil in potem odnesel nazaj, če ni bil ok…

no štumfe in vse podobne kozlarije do policijske ure in kazanja potrdil policajem z občinami si pa itak že omenil…

 

sploh se ne smem spomniti na to obdobje – ker mi je bilo grozno – ta negotovost, kaj si bo oblast čez noč namislila in nam odvzela od osnovne svobode kar preko twitterja…  in to kako dolgo nas bodo tako držali v negotovoosti, kaj vse si bodo še izmislili… vam povem – če ne bi bilo volitev in nove oblasti, bi še danes terali te zadeve… še danes in celo zimo bi bil teror

 

 

Med najbolj bizarnimi je ta, da so fizične osebe imele prepoved iti iz občine med tem ko pravne osebe ne.

 

Greš v službo s potrdilom čez tri občine,  popoldne pa ne smeš v drugo občino.

Testiranje durh na durh, če nisi cepljen.

 

Prepoved prodaje v tehničnih trgovinah. So me ustavljali v Merkurju že na vratih, jaz pa “sem sp”, oni nato “alora izvolite”. Bedno in brez veze.

Prepoved v druge občine. Sem si pač napisala delovni nalog. Ampak ej, total brez veze. Pri nas so kontrolirali celo sprehajalce na muletieri s Svete gore na spomenik Vodice (enih 100 m v drugi občini). Bedno. Ponoči sem peljala sorodnika na urgenco, ki je (seveda) v drugi občini. Sem se bala, da bom komu odšraufala glavo, če bo kaj težil. Seveda sem peljala, ker rešilca ni bilo, ker je lahko covid.

Obvezne maske v avtu, če nisi bil iz skupnega gospodinjstva. A to da s temi delaš skupaj ali si v stiku (npr. s starši), ki niso v istem gospodinjstvu, ni igralo vloge.

Najbolj pa testiranje necepljenih, medtem ko so cepljeni hodili povsod in širili bolezen. Pri nas v familji smo trije zboleli, ker so nas okužili cepljeni, oni seveda sveto prepričani, da njih se ne prime in da se ni treba testirat, tudi če gremo za 1 teden se stiskat na 20 m2. In za tako obnašanje je najbolj kriva propaganda naše “stroke”. Ki se je kar naprej oklicevala za edino strokovno. Budale, kot da povprečen dohtar kaj ve o novih virusih in mrna tehnologiji.

Odgovor na objavo uporabnika
to ni covid pravilo, 07.03.2023 ob 13:29

 

 

To je še vedno, saj ne moreš priti do srečanja v živo

Pri nas prideš do osebnega zdravnika normalno, na telefone odgovarjajo normalno, enako na maile, celo v dveh ordinacijah sprejemajo še nove paciente.

veliko ste že našteli, dodajam pa še eno bizarno…

Več vhodov v trgovine zaprli in pustili samo enega, da se tam vsi v gužvi in koloni lahko do mile volje stiskamo 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
bizarno, 07.03.2023 ob 13:45

Greš v službo s potrdilom čez tri občine,  popoldne pa ne smeš v drugo občino.

Testiranje durh na durh, če nisi cepljen.

 

Potrdilo o samotestiranju ti velja za službo, tudi če delaš v nakupovalnem centru.

V sosednjo trgovino v tem istem nakupovalnem centru ali pa popoldan pa ne smeš, ker nisi uradno testiran.

se mi zdi da ta nateg ne bo nikoli izkoreninjen in bodo ljudje do konca življenja napsihirani in prestrašeni

Odgovor na objavo uporabnika
Covid19, 07.03.2023 ob 13:26

Kdo se lahko spomni najbolj bizarnih covid pravil.

zaprti v občine, prepovedana prodaja štumfov pa gat, ure, ko imajo penzionisti prednost v trgovinah, policijska ura, maske v hosti, obvezne rokavice v trgovini, potrdilo da lahko greš v službo.

 

še kaj?

Meje nisi smel prečkati brez PCT-ja ali cepljenja (ne sapomnim se več katero pravilo je bilo).

Lahko pa si jo če si plačal 400 eur.

Tolk o preventivi.

aja

V gostilni so bile omejitve – zaprte ipd, razen če je šlo za poslovna kosila

WTF

pa maske

so bile obvezne, pol jih je zmanjkalo, pa niso bile obvezne

pol tekstilne niso bile več dobre, pol so bile kirurške dobre

pol so “ugotovili” da okužbe ze preprečujejo, ampak da samo okuženemu verjetno zmanjšajo možnost širjenja. VERJETNO???

 

 

Ja ne vem kako mate pr vas. Jz sm bil pri njem zard noge, pa s tavelko tamalo pri njeni, ker je zadela neko čudno trebušno virozo, celo v laboratoriju so ji kri vzeli, so morš mislit! Lani oktobra se mi zdi.

Farsa s cepljenjem je bila pa takšna:

1. cepljeni se naj ne bi mogli okužit

No pol so se.

2. Pol so menda bili cepljeni LAžjo obliko

Pol tudi to ni bilo možno več dokazat

3. Pol naj bi cepljeni manj umirali

BAAAH….

Pol so bile države z največ cepljenimi tudi z največ obolelimi….

Same laži

Ko so se vse teorije izjalovile tudi podatkov, ki bi dokazovali eno ali drugo ni več . Ker bi najbrž dokazali kako so bile vse samo laži za enormno bogatenje farmacevtskih kapitalistov.

Kritiki z veliko znanja, ali ki so bili udeleženi pri razvoju, so doživeli kako nesrečo, ali pa so skrivnostno izginili

Tocno tako. Jaz sem videla mamo pa hcerko z masko v avtu. Bolano..

Želim si, da bi živela v časih, ko ni bilo vsega tega pa si hodil več ven in se več družil. Imam občutek kot da se je vse spremenilo, oz. ni več nič kar je bilo..Ko pogledam nazaj je bilo vse drugače, bolj sproščeno..Pa tudi teh instagramov ni bilo.Zdaj samo čakam kakšni bodo naslednji pritiski. Imela sem željo, da bi potovala me je pa vse minilo. Nevem no če se še kdo tako počuti..

To mi je bilo najbolj neumno, prodaja tekstila. Ko si šel v diskont in so imeli vse pokrito na oddelku za cunje. A da so zaščitili nelojalno konkurenco v izključno tekstilnih trgovinah? No, drugače mi je pa neumno tudi, da policaji lovijo z radarjem ob 1h ponoči na odseku kjer ni hiš, kjer namesto 50 voziš 65. Ali pa ko se ob 23h pelješ v mrazu, po možnosti v nedeljo, kjer ni nobenega, je pa prehod za šolo in znak za 30, pa spregledaš in voziš 50 in spet radar. Ma daj. Je dosti več butastih stvari, kot so bile med covidom, ki pa očitno nobenega ne motijo.

Najbolj bizarne pa so smrti mladih ljudi in športnikov.

Debilni zagovorniki covid zločina ste sigurno ponosni nase.

https://www.telegraf.rs/vesti/srbija/3640231-mlada-doktorka-iz-lebana-iznenada-preminula

https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudbal/jos-jedna-tuzna-vijest-pogodila-bosnu-i-hercegovinu-preminula-mlada-fudbalerka-841037

Ni je bolj bizarne stvari, ki jih je Janezova in Zdravkova vlada izrekla.

Kurenti morajo tudi pod masko imeti zaščitno masko.

 

najbolj bizarno… pravila so veljala samo za rajo….

najbolj bizarno je to da ste v veliki vecini to podpirali, se bolj bizarno je to da tako imenovano stroko ki jo predstavljajo mateja logar,, krek, beovicka, in cel kup zdravnikov pustite pri miru in se vedni tem debilom verjamete…..stoka ne pa stroka

Zmagovalna nebuloza je bila zame tista, ko so glasbenikom, ki igrajo na pihala, zapovedali, da nosijo masko, si naredijo luknjico za usta, del instrumenta, kjer gre ven izpih/zvok, pa prekrijejo s krpo. To je sicer veljalo le kak teden, a vecje nebuloze ni bilo.

 

Druga je bila s tekstilom, da niti j*benih najlonk nisi mogel kupit v stacuni, je bila tudi huda nebuloza.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 07.03.2023 ob 17:30

Najbolj bizarne pa so smrti mladih ljudi in športnikov.

Debilni zagovorniki covid zločina ste sigurno ponosni nase.

https://www.telegraf.rs/vesti/srbija/3640231-mlada-doktorka-iz-lebana-iznenada-preminula

https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudbal/jos-jedna-tuzna-vijest-pogodila-bosnu-i-hercegovinu-preminula-mlada-fudbalerka-841037

Vse ostalo bi še šlo, čeprav je bilo marsikaj neumno. Pač daš masko gor, tudi palčko v nos, ne kupuješ gat in kosilnic, ne ješ na ulici. Meni je bilo po svoje super: delo od doma, ni bilo treba hoditi na obiske, niti jih sprejemati. Ampak ko so začeli s teženjem s cepljenjem, se mi je pa krepko dvignil pritisk. Ni bilo treba biti strokovnjak, da si sestavil 1 + 1 in ti je bilo jasno ozadje. Veliki zaslužki s cepivi z začasnim(!) dovoljenjem za uporabo. Veliki nateg s širšim ozadjem. Ki žal še vedno ni popolnoma končan.

 

New Report

Close