Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Najbolj bizarna covid pravila

Najbolj bizarna covid pravila

Odgovor na objavo uporabnika
Vse ostalo, 07.03.2023 ob 17:58

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 07.03.2023 ob 17:30

Najbolj bizarne pa so smrti mladih ljudi in športnikov.

Debilni zagovorniki covid zločina ste sigurno ponosni nase.

https://www.telegraf.rs/vesti/srbija/3640231-mlada-doktorka-iz-lebana-iznenada-preminula

https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudbal/jos-jedna-tuzna-vijest-pogodila-bosnu-i-hercegovinu-preminula-mlada-fudbalerka-841037

Vse ostalo bi še šlo, čeprav je bilo marsikaj neumno. Pač daš masko gor, tudi palčko v nos, ne kupuješ gat in kosilnic, ne ješ na ulici. Meni je bilo po svoje super: delo od doma, ni bilo treba hoditi na obiske, niti jih sprejemati. Ampak ko so začeli s teženjem s cepljenjem, se mi je pa krepko dvignil pritisk. Ni bilo treba biti strokovnjak, da si sestavil 1 + 1 in ti je bilo jasno ozadje. Veliki zaslužki s cepivi z začasnim(!) dovoljenjem za uporabo. Veliki nateg s širšim ozadjem. Ki žal še vedno ni popolnoma končan.

 

Ravno to je problem, da ste si nabijali nagobčnike in vrtali po nosu. Brez sodelovanja hlapčevske črede, ne bi bilo covid terorja.

Dve leti sem s pomilovanjem gledal vso to zabito hlapčevsko čredo z nabitimi nagobčniki po trgovinah in celo zunaj. Meni ni bilo jasno, kaj ti bo prekleti nagobčnik zunaj, sredi ničesar ?

 

 

Vsa so bila bizarna.. istocasno pa jih tisti, ki so jih vsilili ljudstvu niso ne upostevali ne bili kaznovani.. vsi vemo, da obicna raja je bila

Policijska ura. Po 9 uri zvečer ne smeš ven. Ko smo se vozili iz popoldanske smene po deseti uri zvečer, nas je ustavil policaj in preveril, če se RES vračamo iz službe. 🙂

Pa se ena bizarna. Tako hitro so spreminjali pravila, da iz minute v minuto ni nihče več vedel pri čem je. 🙂 Pa še tisti, ki so določali ta bizarna pravila niso vsi enako vedeli, kdaj se je kakšna zadeva spet spremenila, hehe….

Pa še ta. Ko sem kakšnega sprehajalca v naravi videla z masko gor. 🙂

Veliko starejsih ljudi je z masko vozilo kolo, masko cist zagihtano cez nos usta prisopihajo mimo tebe.. in je blo tko ocitno, da bi jih prej to pomankanje zraka onesposobilo kot pa kovid.. strah ki so ga razsejal med ljudmi, svobodo ki so nam jo vzeli, osnovne pravice, ki so nam bile kratene, dohodek ki nam je bil prisilno odvzet, ker smo bili zaprti ali ker so izgubili sluzbe.. vse to je se najbolj bizarno..

Odgovor na objavo uporabnika
Covid19, 07.03.2023 ob 13:26

Kdo se lahko spomni najbolj bizarnih covid pravil.

zaprti v občine, prepovedana prodaja štumfov pa gat, ure, ko imajo penzionisti prednost v trgovinah, policijska ura, maske v hosti, obvezne rokavice v trgovini, potrdilo da lahko greš v službo.

 

še kaj?

po bitki je še navaden vojak general ☺
V različnih državah so imeli različna pravila druženja, obiskovanja … ta epedimija se je pojavila po cca 100 letih in to zelo močno po vsem svetu. In pandemija se pač odpravlja z izolacijo ljudi – kdor bolezen preživi je živ kdor ne pa pač ni živ. Bistvo je v zožanju širjenja virusa.

Joj res prijetna tema…sem se kar nasmejala in spomnila kako je moja ožja družina bila ves čas histerije na tapeti…

Nismo se cepili, redno družili, nikoli imeli mask, prehajali občine, večina storitev, za katere si rabil test smo uredili brez, nemoteno delali med množico ljudi in do sedaj še vsi neokuženi (no mogoče smo bili, pa se nismo testirali in ne vemo)…za kar nekaj ljudi smo nabavljali gradbene materiale, da so ljudje doma renovirali… Se prav spomnim, ko sem šla takoj na začetku k mami na obisk – v drugo občino – mož kriči za mano, da če se mi meša je prepoved… pa sem mu samo odvrnila, da če me do večera ne bo domov – so me zaprli, ker se policistom utrga v dabatiranju z mano o omejitvah in nezakonitih prepovedih.

Zdi se mi pa, da nas je ta plandemija doletela pravi čas – sem spoznala koliko ljudi razmišlja s svojo glavo in koliko je res primitivcev. Tudi otroci v družini so bili takih let, da so doživeli kako pokvarjena vlada in stroka dela z ljudmi, kako pomembno je lastno razmišljanje in včasih tudi ne sledenje večini ampak se je tudi ko je težko in tudi če si v majhni majhni manjšini potrebno postaviti zase.

Ni bilo pravilo, ampak tisti Kacinov pripetljaj “pejmo se mal hecat” !

Ko se je že zdelo, da bo oblasti končno zmanjkalo domišljije, je prišel nov dan in nova butasta pravila. Iz dneva v dan….

Veliko ste jih že našteli, ampak meni ena najbolj bizarnih je bila, ko si moral v lokalu nositi masko do mize, potem si pa lahko tri ure tam sedel brez maske. Razen, če si šel na wc ….. Komur niti takrat ni prebilo, mu pa res ni pomoči.

 
Kako in v kolikšni meri so bili Pfizerjevi poskusi lažni?

Od »prirejanja« in ponarejanja podatkov o preskušanjih do priročnega izpuščanja oseb, ki so utrpele neželene dogodke – vključno s smrtjo – iz podatkov, ni dvoma, da so bila Pfizerjeva preskušanja cepiva goljufiva. Bodo ti goljufi – ki so leta 2022 zaslužili rekordnih 100 milijard dolarjev – kdaj ustavljeni in privedeni pred sodišče?
 

New Report

Close