Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najbolj čudne kombinacije, ki pa noro pašejo skupaj?

Najbolj čudne kombinacije, ki pa noro pašejo skupaj?

Pečen krompirček in sladoled…njam…

Svakova kombinacija – ajmoht in štrudl ali palačinke in to hkrati. V eni roki žlica za ajmoht v drugi pa palačinka / štrudl.

Moj najljubsi zajtrk pa je kruh namazan z zdanka sirom in ne vrh pasteto.

Šmorna sicer nikoli ne delam z vanilijevim sladkorjem, pa jem ga samega, brez kompota ali solate.

Sladkam pa marelične/slivove cmoke ali pa krompirjeve svaljke, ki jih jem z zeleno solato.

Bela štruca (če se da samo sredica) in čips..

Bel kruh namazan z maslom, gor trdo kuhano jajce, zraven pa mrzel kakav…

Brez šunke in potice + hren zraven ni velike noči…

Kruh, pašteta in čebula, pa še mal kumaric kislih…

Evo še ena dobra:

Iverka (crispy rezina ali kaj podobnega), sir in sveža paprika

Siri – sploh francoski plesnivi – in hruške oz. jabolka.

Kisla jabolka (Granny Smith) + Nutella.

Piščanec z jabolki in čebulo – kot priloga k rižu.

super kombinacija za na palačinke: nutella in skuta

Rezina ananasa v hamburgerju. Njam!

potica s šunko je klasičen koroški velikonočni zajtrk, vsi priženjeni pa hecno gledajo, ko se domorodci bašemo s tem

🙂

Fižolova juha + kozarec mleka mmmmm

Pa še hren z jajci ne sme manjkat :)) In partner, čeprav iz drugega konca SLO, vsako leto komaj čaka na tak zajtrk …

Pa dobra kombinacija zdaj je tudi hren z jabolki..

Pa še hren z jajci ne sme manjkat :)) In partner, čeprav iz drugega konca SLO, vsako leto komaj čaka na tak zajtrk …

Pa dobra kombinacija zdaj je tudi hren z jabolki..[/quote]

jaaaaa, hren z jajci, bučnim oljem in kisom…. mmmm
🙂

Tista kisla smetana in marmelada tako ni nič drugega kot neka variacija povsem normalne in poznane kombinacije kajmaka in marmelade 😉
Drugače pa npr. suha salama in temna (grenka) čokolada :p

Juha in solata. Marsikdo tega ne more oziroma mu je čudno, meni je pa čisto normalno.

Včeraj za malico kruh z namazom in rdeča pesa za solato.

palačinke nadevane z nutelo in mletimi arašidi

Ne žanjite zaslug, za to kombinacijo. Sem z drugega konca, pa je tudi pri nas to normalno. 😉

a ni kajmak in marmelada kao čudna kombinacija? iz tistega filma se mi zdi, da je bilo to izpostavljeno kot kao nekaj težko združljivega…

Ne, je kar običajna, zelo pogosta kombinacija 😉

Podobno, le da je kajmak slan, kisla smetana pa ne.

Moj sin v sirovo štručko namaže evrokrem.

Nič od naštetega me mi fasciniralo.

Tenstan krompir in marmelada.

Danes v kavarni dobila servirano kavo z mlekom in med …nisem vedla kam naj ga dam…a v kavo?? še kdo to pije tako?? ali je ta kavarna specialna?
seveda je bilo zraven tudi 3 vrečke cukra…tu mač:)

V navaden jogurt zamešana kurkuma in čili paprika v prahu.

TUC ali drugi krekerji namazani z marmelado, ali medom, ali karamelo, ali stopljeno noisette čokolado

Domače biskvitno pecivo brez dodatkov, po vrhu namazano z arašidovim maslom

domači sorbet iz čičerike ali rdečega kidney kuhanega fižola (slankastosladek, brez dodanega sladkorja), prelit z domačimi toplimi malinami ali javorjevim sirupom, z malo sveže mete

Navadne grisine namakam v med ali v javorjev sirup, ali v vroč ali ohlajen in razmešan puding iz burbonske vanilije

New Report

Close