Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ NAJBOLJ POMEMBNA OBJAVA – ODPRI!!!

NAJBOLJ POMEMBNA OBJAVA – ODPRI!!!

Pozdravljeni,

Ker odpiram s.p  razmišljam, da bi poleg osnovne dejavnosti ob prostem času še dostavljal za Wolt ali Glovo. Zanima me, s katerim izmed teh dveh podjetij se bolj splača sodelovati?

Predvsem me zanima mnenje tistih, ki dostavljajo z avtomobilom. Kako je s prevzemom v restavracijah, ki se nahajajo v samem centru, do koder ni dostopa z avtomobilom?

Vesel bom kakršnegakoli mnenja ali nasveta. Tudi od tistih, ki mogoče poznajo koga, ki se s tem ukvarja. Hvala

Odgovor na objavo uporabnika
delivery, 26.03.2024 ob 11:52

Pozdravljeni,

Ker odpiram s.p  razmišljam, da bi poleg osnovne dejavnosti ob prostem času še dostavljal za Wolt ali Glovo. Zanima me, s katerim izmed teh dveh podjetij se bolj splača sodelovati?

Predvsem me zanima mnenje tistih, ki dostavljajo z avtomobilom. Kako je s prevzemom v restavracijah, ki se nahajajo v samem centru, do koder ni dostopa z avtomobilom?

Vesel bom kakršnegakoli mnenja ali nasveta. Tudi od tistih, ki mogoče poznajo koga, ki se s tem ukvarja. Hvala

lej, folk si nategnil, da odpirajo ta tvoj zelo pomemben post- zato ne boš dobil odgovora- v o s u

sem objavil že 2 temi in ne odgovori nihče, torej sem poskusil še tako, vidi se da slovenski narod nerad pomaga sočloveku, brez problema pa komentira 90% bednih objav

 

alo

Očitno tu ni nikogar, ki bi bil tako delaven. Pojdi na Alter vprašat ali pa na Slo -tech.

Tam najdeš bolj marljive in iznajdljive osebe.

Po mojem je to čista beda. Kdor rabi takšne vrste prevoze ima raje človeka, ki je vedno na razpolago. Ne vem no …  Tu definitivno ne bo denarja (mogoče sem preveč pesimistična), ampak z avtom se ti ne bo splačalo delati takšnih prevozov.

 

 

New Report

Close