Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najbolj seksi moški med astološki znamenji

Najbolj seksi moški med astološki znamenji

1.Kozorog

2.Bik

3.Devica

Revija People je v 38 letni zgodovini izbiranja najbolj seksi moških, največkrat izbrala moške rojene med 22.12 in 19.1. – astrološko znamenje Kozorog.

Kaj pravite dame, je to res?

Jasno. Večina nas, migrantov, ima rojstni dan 1.1.

V svetovnem merilu je res nekaj čednih kozorogov, pri nas pa ravno ne. Upoštevati je treba tudi, da se nekatera astrološka znamenja raje ukvarjajo s šov biznisom kot druga oziroma so bolj medijsko izpostavljena. Če bi izbirali najlepšega zdravnika, veterinarja ali strojnega inženirja, bi bil verjetno drugačen rezultat.

Lev(ček). 🙂

Tudi ovni niso od muh. Škoda, da so po naravi egoisti. Dol jim visi, če prizadenejo partnerja.

1.biki

2.Škorpijoni

3.ovni

 

 

Katere idiotske pobirate…

Čedne/i, lepe/i, seksi ljudje so lahko rojeni  v vseh astroloških znamenjih, pišem za oba spola…

Kar nekaj naštevate…

 

Ja in ne. Lepota je itak stvar okusa. Pri tem pa imata kar veliko besede mars in venera, pa še kaj od aspektov zraven, hiše, … Zame so fatalni biki in škorpijoni, redko kateri ki ga poznam, mi ni lep, seksi. Dvomim, da gre za naključje.

Ovni so mi privlačni, ne bi pa nikoli živela z ovnom. Tehtnica, bik, ja…ostali niti pod razno. Za živet z nekom, se mora poklopiti precej več zadev kot le to, da rečeš, da ti je privlačen in seksi.

Ma kaki kozorogi, skorpijoni, device. Slavne bike si poglejte. Mmmmm. Vse bi si peljala domov.

Sam sem bik pa star 35 in samski. Če bi to držalo ne bi bil samski. Pa sem atletske postave

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno7550, 11.11.2023 ob 10:54

Sam sem bik pa star 35 in samski. Če bi to držalo ne bi bil samski. Pa sem atletske postave

O tem sem glih pisal prej…ena zgoraj napisala, kako bi si vse bike domov pripeljala, ker so baje vsi grrrr….upam, da ne bo pri nekaterih razočarana glede vizualnosti ali pri določenih glede karakterja…čeprav je bik…

Ovni so seksi, močna moška energija. Težki so tudi, jih je treba skoz po malem tepst🙂.

Si pač bolj mavričen te bo mogoče mon kura peljala domov.

 

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 11.11.2023 ob 10:15

1.biki

2.Škorpijoni

3.ovni

 

 

A imaš bikca doma? 😉

najbolj privlačni in zanesljivi moški so tehtnice…

Sej zato pa imam jaz toliko uspeha pri 18 in 20 letnih fantih.

Ker čeprav sem že v srednjih letih sem oboje našteto zgoraj. In znamenje in podznamenje.

Odgovor na objavo uporabnika
tudi219, 11.11.2023 ob 10:12

Tudi ovni niso od muh. Škoda, da so po naravi egoisti. Dol jim visi, če prizadenejo partnerja.

to ni egoist, ampak realno gleda na tvoj astrološki znak.

Ovni so zakon, nežni in dobri ljubimci, radi pomagajo pri gospodinjstvu, vzgoji otrok, vse- VSE… res pa je da ne trpijo zmerduš, ki se zmrdujejo za vsako figo, trmastih bab, zamerljivih… ovni so nežni radi imajo seks, večkrat kot je boljše je

pa ja

Odgovor na objavo uporabnika
Taurus347, 11.11.2023 ob 14:01

A imaš bikca doma? 😉

Nimam.

Odgovor na objavo uporabnika
U Č I T E L J I C A, 11.11.2023 ob 18:54

to ni egoist, ampak realno gleda na tvoj astrološki znak.

Ovni so zakon, nežni in dobri ljubimci, radi pomagajo pri gospodinjstvu, vzgoji otrok, vse- VSE… res pa je da ne trpijo zmerduš, ki se zmrdujejo za vsako figo, trmastih bab, zamerljivih… ovni so nežni radi imajo seks, večkrat kot je boljše je

Sem ovnovka, drži tudi zame.😁👍

Potrjujem da so ti najbolj seksi.

Odgovor na objavo uporabnika
Potrjujem, 12.11.2023 ob 02:02

Potrjujem da so ti najbolj seksi.

Po vsej verjetnosti si neumna baba.

Enako velja tudi za ženske, tehtnice, so nekaj posebnega.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 11.11.2023 ob 18:50

Sej zato pa imam jaz toliko uspeha pri 18 in 20 letnih fantih.

Ker čeprav sem že v srednjih letih sem oboje našteto zgoraj. In znamenje in podznamenje.

Kozorog in bik. Dvakrat rogato znamenje. Torej si vrag, ki mlade fante spelje na napačno pot.

New Report

Close