Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najboljša nebesna znamenja pri izbiri za življenjega partnerja

Najboljša nebesna znamenja pri izbiri za življenjega partnerja


Glih kontra….včasih se je še našla kaka taka, čeprav nobena ni rasturala….zdaj me pa nenormalno privlači nedolžna, neizkušena, z belo poltjo…
[/quote]

Bom predrzna … nedolžna, neizkušena, z belo poltjo – tole je opis tvoje bejbe?

Bom predrzna … nedolžna, neizkušena, z belo poltjo – tole je opis tvoje bejbe?
[/quote]
To je opis tipa ženske, ki me privlači….


To je opis tipa ženske, ki me privlači….
[/quote]

Torej je opis tvoje bejbe … drugače bi bil samski …
Sama sm tud belo polta, ampak neki mal izkušena … Bi bila zanimiva zate?

Torej je opis tvoje bejbe … drugače bi bil samski …
Sama sm tud belo polta, ampak neki mal izkušena … Bi bila zanimiva zate?
[/quote]

Bejba me ne moti …

Torej je opis tvoje bejbe … drugače bi bil samski …
Sama sm tud belo polta, ampak neki mal izkušena … Bi bila zanimiva zate?
[/quote]

Vedno sedim samo na enem stolu….in trenutno je to kraljevski…

Vedno sedim samo na enem stolu….in trenutno je to kraljevski…
[/quote]

Moških ki bi sedeli samo na enem stolu je skorajda nič, tako da kapo dol.
Ampak ti bom kljub temu neki svetovala … starejši deci pravjo, da jim je žal za vsako žensko s katero niso sexal čeprav bi lahko.
Poslušaj njihov nasvet da ti ne bo kdaj žal, za vse ki jih nisi, pa bi jih lahko.

Bom predrzna … si kdaj varal?

Device smo sploh najtabuljš 🙂 V sexu smo prave rakete, ampak le z osebo, ki nam sede in nikakor ne kar počez in z vsakim, ki mimo pride in ima 5 min časa za nas pohebat.
Smo zelo izbirčne kar v končni fazi pomeni, da imamo le najkvalitetnejše stvari in najboljše ljudi okoli sebe.
[/quote]

Točno tako je imam izkušnje.

Moških ki bi sedeli samo na enem stolu je skorajda nič, tako da kapo dol.
Ampak ti bom kljub temu neki svetovala … starejši deci pravjo, da jim je žal za vsako žensko s katero niso sexal čeprav bi lahko.
Poslušaj njihov nasvet da ti ne bo kdaj žal, za vse ki jih nisi, pa bi jih lahko.

Bom predrzna … si kdaj varal?
[/quote]
Moj moto : ne delaj stvari drugim, katere ne bi hotel da ti delajo drugi…in tega se držim že cel lajf in nič drugače ne bo…glede tega sem zelo striktno konzervativen…in ja, nikoli nisem sedel na dveh stolčkih…
Z zamujenimi priložnostmi v preteklosti se nisem nikoli obremenjeval. Čist všeč mi je ta pot, ki sem jo prehodil in je ne bi spreminjal, če bi imel možnost. Kar te ne ubije, te naredi močnejšega…


Moj moto : ne delaj stvari drugim, katere ne bi hotel da ti delajo drugi…in tega se držim že cel lajf in nič drugače ne bo…glede tega sem zelo striktno konzervativen…in ja, nikoli nisem sedel na dveh stolčkih…
Z zamujenimi priložnostmi v preteklosti se nisem nikoli obremenjeval. Čist všeč mi je ta pot, ki sem jo prehodil in je ne bi spreminjal, če bi imel možnost. Kar te ne ubije, te naredi močnejšega…
[/quote]

Supr je brat tvoje razmišljanje … ampak tor, poslušaj starejše, oni že vedo in, kako veš, da tvoja sedi samo na enem stolu?
Da ti ne bo kdaj žal.

Supr je brat tvoje razmišljanje … ampak tor, poslušaj starejše, oni že vedo in, kako veš, da tvoja sedi samo na enem stolu?
Da ti ne bo kdaj žal.
[/quote]
S tem se ne obremenjujem…dveh stolčkov ne more nihče preprečit, se pravi je brezveze o tem gruntat…treba se je pa trudit da partner ne začne mislit na drugi stolček…to velja za vse in za oba spola…
Zakaj bi poslušal starejše, če sem bolj brihten od njih…


S tem se ne obremenjujem…dveh stolčkov ne more nihče preprečit, se pravi je brezveze o tem gruntat…treba se je pa trudit da partner ne začne mislit na drugi stolček…to velja za vse in za oba spola…
Zakaj bi poslušal starejše, če sem bolj brihten od njih…
[/quote]

Starejši že vedo, lahk ti bo žal.
Velik boljše je de si privoščiš kokr da si ne in si potem zafrustriran.

Levi do zdaj najboljši. Znajo človeka izvleči iz dreka, zelo strastni, nežni, dajo ti vse, te občudujejo, ti dajo vedeti, da si vreden ampak imajo pa temno stran, da te vržejo tudi v svoj pekel.

Drugače, ko en možakar tukaj govori tudi jaz ne mara grobega seksa. Igrice so fantastične tudi brez grobosti.

Imam škorpijona, že skoraj 20 let- zagotovo ne kurbarija. Je pa znan v stilu: “napič pa unič” ( pa ne seksualno, da ne bo pomote)….. Odličen partner, oče, zaupljiv, deli znotraj svoje pirmarne družine vse i še več, do drugih deluje nedostopen na prvi pogled, čeprav sploh ni, ko ga spoznajo, če dobijo priložnost…

Imam pa slabo izkušnjo z devičnikom,ja -ravno ta se je izkazal za kurbirja… – pred 25 imi leti..

Moje znamenje je bik, a ne rinem z glavo skozi zid .

Imam škorpijona, že skoraj 20 let- zagotovo ne kurbarija. Je pa znan v stilu: “napič pa unič” ( pa ne seksualno, da ne bo pomote)….. Odličen partner, oče, zaupljiv, deli znotraj svoje pirmarne družine vse i še več, do drugih deluje nedostopen na prvi pogled, čeprav sploh ni, ko ga spoznajo, če dobijo priložnost…

Imam pa slabo izkušnjo z devičnikom,ja -ravno ta se je izkazal za kurbirja… – pred 25 imi leti..

Moje znamenje je bik, a ne rinem z glavo skozi zid .
[/quote]

pa še dodatek: seks z možem the best ever, z devičnikom niti ne. Seks nam je tudi bikom pomemben.

pa še dodatek: seks z možem the best ever, z devičnikom niti ne. Seks nam je tudi bikom pomemben.
[/quote]

Res je. Biki so odlični v seksu. Čutni in strastni. Za device se ravno tako strinjam, da so švoh na tem področju. Moj bivši si je pred vsako akcijo zlagal obleko. Preveč so nesproščeni, če pa so že, so čudaški. Najbolj zanič so ovni. Katastrofa.

Prepirate se za oslovo senco.
V vseh odgovorih je razbrati edino to, da so vsa znamenja zanič in vsa oh in sploh….v glavnem brez veze in brez smisla. Ssm poznam veliko ljudi in če primerjam njihove lastnosti z znamenji, vidim samo to, da v vsakem znamenju najdem super ljudi in max idiote…kako naj potem rečem, da je neko znamenje boljše od drugega in boolj kompatibilno z mano…


Točno tako. naivno je misliti, da bo toliko ljudi padlo v točno 12 opisov.
Jaz sem čisti kisk svojega znamenja ;). Hahaha.

Firbčna ja sem firbčna in to fejst hehe 🙂 same firbčnice hehe 🙂

heh kok pa se te ljudje poleg tega da so tok zasanjani sploh ne znajo sprostit in jim takoj dol pade grozno. To mi je tolko žensk reklo že za njih da adio pamet. Zelo slaba izkušnja z enim najslabša. Poleg tega pa tako lažejo vedno da je katastrofa. Meni so obupni in ženske mi isto vse rečejo. Vse jih pustijo te bebce lažnive, hinavske in še za sex niti niso. Ma niso za nič uporabni res ne. Pa še nič doma ne naredijo, katastrofa od katastrofe so te ljudje.

Levi te ščitijo in vse. Vseeno pa preveč posesivni fantje, ego imajo do neba in še dlje. Vse mora biti po njihovo in prehitro užaljeni. Ne gremo za skupaj niti slučajno

Tole se pa strinjam!
Najslabše izkušnje imam z ribaki in ribami. In če misliš, da hočejo druga znamenja vse po njihovo, čaki da spoznaš ribe. Katastrofa! Drugega mnenja sploh ne slišijo, kaj šele, da bi mogoče razmislili iz drugega kota. Izredni čustveni manipulatorji. In za vse njihove težave je vedno nekdo drug kriv.
Pa čisto vse osebe, v znamenju rib, ki jih poznam, varajo.
Sem šele po res slabih izkušnjah s temi ljudimi, začela gledati kaj je kdo po horoskopu. In skupni imenovalec vseh teh je znamenje v horoskopu: ribe.
Če mi človek reče, da je riba po horoskopu, je moja naslednja reakcija: Fuck NO!

Tole se pa strinjam!
Najslabše izkušnje imam z ribaki in ribami. In če misliš, da hočejo druga znamenja vse po njihovo, čaki da spoznaš ribe. Katastrofa! Drugega mnenja sploh ne slišijo, kaj šele, da bi mogoče razmislili iz drugega kota. Izredni čustveni manipulatorji. In za vse njihove težave je vedno nekdo drug kriv.
Pa čisto vse osebe, v znamenju rib, ki jih poznam, varajo.
Sem šele po res slabih izkušnjah s temi ljudimi, začela gledati kaj je kdo po horoskopu. In skupni imenovalec vseh teh je znamenje v horoskopu: ribe.
Če mi človek reče, da je riba po horoskopu, je moja naslednja reakcija: ****** NO!
[/quote]

Za ribe je značilno tole: drama, jok, drama, jok, še mal drame in še mal joka….;)) Njim ne smeš ničesar reči, oni pa lahko govorijo o drugih vse, kar se spomnijo.

Za ribe je značilno tole: drama, jok, drama, jok, še mal drame in še mal joka….;)) Njim ne smeš ničesar reči, oni pa lahko govorijo o drugih vse, kar se spomnijo.
[/quote]

Evo, ja, toooočno to!

Res je. Biki so odlični v seksu. Čutni in strastni. Za device se ravno tako strinjam, da so švoh na tem področju. Moj bivši si je pred vsako akcijo zlagal obleko. Preveč so nesproščeni, če pa so že, so čudaški. Najbolj zanič so ovni. Katastrofa.
[/quote]

Si kar predstavljam, da si nekaj potencialnih (dobrih) partnerjev odslovila zaradi neustreznega datuma rojstva… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Za ribe je značilno tole: drama, jok, drama, jok, še mal drame in še mal joka….;)) Njim ne smeš ničesar reči, oni pa lahko govorijo o drugih vse, kar se spomnijo.
[/quote]

Če kdo resno jemlje horoskop, ga začnem jemati neresno… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close