Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najboljša nebesna znamenja pri izbiri za življenjega partnerja

Najboljša nebesna znamenja pri izbiri za življenjega partnerja

Firbčnica na monu jo je našel ja lepo 🙂 A to neka Lotti, o njej se skos govori? 🙂

Ženske, ki jim je všeč Thorrr, so iz nebesnega znamenja Kure… 😉 heheh umiram Miles res 🙂
[/quote]

Miles umiram hehe kure pa daj 😉

Zartrose, pa saj moramo ta forum narediti zanimiv, no. :)) Jaz sem že pričakovala, da me bo kaka riba napadla, a se nobena ni javila.
[/quote]
Jah ne vem. Dostikrat zasledim, da opišeš vsako znamenje. Jaz vedno rečem isto- da ne moreš vse ljudi definirat z 12 opisi. Briga me, kaj pravi njegovo nebesno znamenje, meni se človek razkriva sam s svojimi dejanji.
No vidiš, pričakovala si ribji napad- torej le niso vse take kot jih opisuješ.

ribji napad pa daj no nehaj 🙂


Jah ne vem. Dostikrat zasledim, da opišeš vsako znamenje. Jaz vedno rečem isto- da ne moreš vse ljudi definirat z 12 opisi. Briga me, kaj pravi njegovo nebesno znamenje, meni se človek razkriva sam s svojimi dejanji.
No vidiš, pričakovala si ribji napad- torej le niso vse take kot jih opisuješ.
[/quote]

A ti misliš, da astrologinje in vedeževalke verjamejo tistemu, kar govorijo? Ne, one na račun tega samo dobro služijo. Zato, da dobro služiš, pa moraš odlično prodati zgodbo. 😉

A ti misliš, da astrologinje in vedeževalke verjamejo tistemu, kar govorijo? Ne, one na račun tega samo dobro služijo. Zato, da dobro služiš, pa moraš odlično prodati zgodbo. 😉
[/quote]

Res je Antilopa oni služijo. Redko keri temu res verjame. Eni jim, ne pa vsi. Vse za denar saj veš.

Če kdo resno jemlje horoskop, ga začnem jemati neresno… 😉
[/quote]
Se pravi če bi js začel resno o tem da je zemlja ravna, bi me začel jemat neresno? WTF, si ti normalen?

Je napisal da Lotti tko da bo verjetn držal 🙂 če je thor našel njo, pol mogoč tud jst najdem tle partnerja zase 😉


Device so nagnjene k analiziranju, so dlakocepske. Drugače so esteti in precej inteligentne. V seksu so pa…no ja…bolj švoh.
[/quote]

To res. So pa vrhunski pisatelji. Hemingwey etc.

A ti misliš, da astrologinje in vedeževalke verjamejo tistemu, kar govorijo? Ne, one na račun tega samo dobro služijo. Zato, da dobro služiš, pa moraš odlično prodati zgodbo. 😉
[/quote]
Jaz tako naivna nisem ;).

Seveda ne, ker te strelec prej zadane.
Pa potepata se oba rada.


o jaa, samo so po navadi zelo inteligenti in znajo zelo dobro prikrivat in manipulirat… Z biki v zvezo nikoli več…
[/quote]

Bik za družino vse. Kurba pa skrivaj. Je trmast. Ah, pa lepi so, oni in tehtnice.

Nestanovitni. Najboljši pravniki.

Je napisal da Lotti tko da bo verjetn držal 🙂 če je thor našel njo, pol mogoč tud jst najdem tle partnerja zase 😉
[/quote]

Firbčnica ja nikoli se ne ve 🙂 In pa vso srečo ti želim 🙂 Malo prej sem to zasledila 🙂

Seveda ne, ker te strelec prej zadane.
Pa potepata se oba rada.
[/quote]

Je tako je ja 🙂

Bik za družino vse. ****** pa skrivaj. Je trmast. Ah, pa lepi so, oni in tehtnice.
[/quote]

Biki na skrivaj? Pa kaki biki sonzo neki?

Biki na skrivaj? Pa kaki biki sonzo neki?
[/quote]

Tle majo tko trapast filter naštiman.
Biki so družinski, za familijo vse. Čez plot pa skačejo skrivaj.
Se najmanj ločujejo.
So pa najlepši v zodiaku, privlačni, seksi, lepotci.

Je tako je ja 🙂
[/quote]

Vem, ker streljam.
Edino to mi ni všeč, ker se vodnar izgubi, če gre samo po cigarete.
Na špagi ga pa ni za imet.
Stevpa pred časom, izumitelji.
Sedaj je doba vodnarja, naslednjih 2000 let. Prinesla bo zopet napredek človeštva in konec mračnjaštva.
Vatikan in njegovo islamsko invazijo se bo samo sesulo v prah.
Internet bo zmagal, obveščenost ljudi.

Tle majo tko trapast filter naštiman.
Biki so družinski, za familijo vse. Čez plot pa skačejo skrivaj.
Se najmanj ločujejo.
So pa najlepši v zodiaku, privlačni, seksi, lepotci.
[/quote]

Aha taki so sicer družinsk. Vem za enga ko vara žensko že leta, se pa lepega dela ja drži. Ampak da jih je tok teh. Ja kaj pa raki, ko so tudi družinski?

Aha si tudi vodnar aaa tako 🙂 Nas imeti na vrvici pa no go nikakor ne. Tisti, ki nas zaduši naj gre stran, ali pa gremo mi, če nič ne pomaga mu pa sami pokažemo vrata za odhod.Je doba vodnarjev ja je res.

Aha taki so sicer družinsk. Vem za enga ko vara žensko že leta, se pa lepega dela ja drži. Ampak da jih je tok teh. Ja kaj pa raki, ko so tudi družinski?
[/quote]

Tudi. Oboji so pa money makerji. Raki so bankirji, v resnici. Najboljši bankirji so iz račjih gnezd, kot prašički v kitajskem.
Bikom vlada venerca, kot tehtnicam, zato so tako fascinantni, privlačni.
Baje je pa tehtnici partner prvi, potem šele vse drugo.

Kašne so ga včas privlačle?

Komu mar za kurbirje. Najboljši ljubimci so škorpijon, definitivno!

New Report

Close