Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu najboljše so poročene

najboljše so poročene

resnica ali mit povečini mladin fantkov ?

cc

leta letijo - iščem stevardeso

poročena na frišno 1 teden, ali v na koruzi še pri 35-ih?
katere maš v mislih?

p.s. spucej si kaselc : )

Pri tem imajo mladi fantki prav:-))

jutro mala…okej poročena je lahko tudi tista, ki pač živi v resni zvezi….

no, tvoje mnenje pa je še vedno skrivnost?

če me boš še izzivala, bom pa povedal tudi svojega…..

govotiva pa o ženskah,gospodinjah če tako hočeš..hahah

tebe tud kaj zebe?

leta letijo - iščem stevardeso

ti neb vedla, se bolj slabo spoznam na gospodinje

veš, da to me vedno bolj bega…..

tole okoli mladih fantkov….a je mogoče kaj na tem, da so jim našim zanamcev njihove mamice -beri zdajšnja gospodinje- nekako vcepile v glavo, da so ne vem recimo grdi in da so kot taki itak samo še uprabni za starejše dame..hahah

si me štekal?

ej..stari……za petek velja?al bošđ spet žamoču..grrrrrrrrr

leta letijo - iščem stevardeso

niso mit sam mladim fantkom, najraje jih imajo tudi poročeni vezani moški, ker poročena mu ne bo štale delala, ker je ima že doma dovolj;)

večja nevarnost so poročenim moškim, samske ljubice, ker….imajo preveč časa za razmišljanje, kaj vse bi on še moral naredit za njeno pozornost…in se da zgodit, da nazadnje pokličejo njegovo gospodinjo in ji odprejo obzorja:)

Za mladega samskega fantka je pa važno, da je starejša, ne pa tako, da je poročena!
Take po 30 začnejo pač “dišat” mladcem od 18 naprej pa vse do onih, ki že po 3 hodijo:)

postajaš zanimiva…..haha…..

no odgovor pa še vedno čakam…..

leta letijo - iščem stevardeso

Resnica!

teb je mama tudi kaj vcepla v glavco?

Al teb pr 20 niso ble všeč one….luštne, urejene, mlade gospe…prec po 30:)

Je pa res, da…takrat ko ste vi bli mladi….so že pr 20 zgledale ….mamske:)

Zdej pač ima tudi 50-letnica možnost zgledat sexy in mladostno, pa je ne zakurjo na grmadi:)

do neke mere bi se še strinjal…..

sam po pravici povej…..a ni lepše pogleda mlado ljubico, ki je ni treba skrivat 8kot obratno poročene to počnejo s fantki,,haha)…

se pa strinjam, da imajo poročene ( si ti tudi?) rahlo prednost pri tem, ko osvajate malde fantičke……ker se vam ni treba tako bati zavrnitve, kot na to gledamo moški (hvalabogu se pri maldih punčkah to ne zgodi poredko..haha)….ker tiste poročene pač potem tisto kar iščejo dobijo doma, pri svojem dragem…hehehe

strinjaš?

leta letijo - iščem stevardeso

Haha stari, veš da velja:-))

če pa zdaj z njo potegneš…matervola

te nekaj takege ne pomladi, mirelca draga?

njamsiiiiiiiiiiiiiii

leta letijo - iščem stevardeso

pa kot da vse ve:-)))

Ja, tudi okrog štedilnika se več ne sukajo nevedne, ki se jih da obrnt:-)))

morda se v naslednjem lajfu rodim z lulčkom, pa ti bom lahko poročala kaj pa kako, samo spomni me enkrat pri 15-ih.

sam mislim da me ne bodo tako kaznovali : )

glej…ne strinjam se:)

poročen …naj ima mlado al staro….jo bo itak skrival:)
isto poročena, naj ima starega, poročenega moža zdolgočasene gospodinje ali naj ima mladega sosedovega petelinčka….ga bo skrivala….

samski….pa se tako moški, kot ženska…radi pokažemo drugim, če nam je uspelo ujet mlajšega…naj bo to punčko al (gospodinja) fantka:)

Potem tisto…da lažje dobimo poročene mladega…hm….zdej tko…men mladi ne potegnejo, zato sem že marsikatero ponudbo morala zavrnit:)
Torej…so mladi lahko tudi zavrnjeni, kljub svojim mladostnim napetim kvalitetam:)

zdej tudi to bi se dalo razpravljat…kaj je za koga stara gospodinja al mlada punca al mlada mamica:))) pa star dedec, mlad dedec:))))
ker ene so gospodinje že kar z 20, ko se poročijo in pustijo oplodit;)

Men, če mi je kak poročen všeč si ga vzamem (in vedno dobim)… ..tudi zdej imam ločenega-ločil se je pa zarad mene…tko, da niso vsi kul zasedeni, tud če so si jih lahko vzameš….

Razumljivo in sprejemljivo – govora je o moških !

Bo kar džalo,da so najboljše že oddane in poročene.

Đizus. No comment.

Imaš fetiš na poročene moške zapeljivka?Najbrž tvoja kvaliteta čisto prevzame osvajanega.

Resnica!

Tukaj se pa ne podpišem,kako veš,da so vse oddane?

Da so najboljše poročene misliš v tem smislu,da se se poročene rade znorijo z mladimi fantki,da zadržijo to zase.No,ok se strinjam,ampak večina jih je pa totalno zafrustriranih,ki nimajo pojma kaj je sex in zakaj se sexa,pa zakaj jo majo.Živijo še vedno v jugo časih ,ko je sam noge narazen dala,ha,ha,ha….

Uh, nikoli nisem marala mladih fantkov……. :))))))) mal heca, čeprav je res.

Sicer pa lahko dodam to, da je čisto vseeno, ali je kdo poročen ali ne; če je v sexu zadovoljen in če se s partnerjem sexualno (in tudi drugače) ujemata, potem tak človek (pa naj bo ženska ali moški) ne išče avantur in ne bo šel/šla z drugim f.ukat.
Da bi naj bili poročeni ( to vellja enako za moške kot za ženske) najboljši, pa je poanta v tem, da so o tem tiho in da skoka čez plot pač ne obešajo na velik zvon; pa bilo kak sex že doživijo ali ga nudijo.

Z eno besedo; NAJBOLJŠE (i) SO POROČENI (e) je pač samo en stavek, ki ne pove čisto nič!

Najboljše so…ženske z velikim Ž.
;-))

New Report

Close