Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu najin vihar

najin vihar

To…..to sem kot da pričakujem vse svoje življenje….to da te občudujem, ..obožujem…….da želim sex s tabo…..
Priznam…..obožujem ženske prsi….Rad sem jih božal, jih dražil, sesal in čutil, kako vršički rastejo v mojih ustih……
In s tabo………potopim se v sanje……..potim se vate….

Poljubljam jih……. Rahlo si privzdignila proti meni. Poljubljam vsako posebej, se dvigam in spuščam od ene proti drugi…. Nato počasi potujem navzdol proti tvoji mucici,,,, Navzdol od tvojih prsi, preko trebuha, proti robu tvoje negovane pi***.
Potujem po zunanjem robu tvoje črtice—- preko bokov in proti kolenu, kjer se pomaknem proti notranjosti in začnem spet pot navzgor. Pridem do roba gozdička … regiraš tako kot pričakujem…mednožje hočeš pritisniti proti mojem obrazu… vidim tvojo sočne vlažno pič** Nadaljujem s poljubljanjem in lizanjem po robovih ustnic ter se počasi
približujeml vršičku… KO sem ga dotaknem spustiš nekontroliran vzdih in se pritisniš močneje na moj obraz….
Svoj jezik uporabljam kot žlico, ko potujem po dolžini tvoje odprtinice,
hočem zajemati tvoje sokove, ki so mi tako všeč. Ko bi le bil moj
jezik daljši. Tako bi se lahko potopil globoko vateo in zajel sam izvor tvoje sladkosti. Njen okus me resnično spravlja v norost. Začenjam napad na tvjega ščegija…. Najprej se skoncentriram na
globje predele tvoje mucke. Pomočim svoj jezik globoko v njo, nato ga
umaknem in začnem krožiti okoli klitorisa in ližem njene ustnice ter jo takospravljam vse bliče vrhuncu. Spet in spet krožim z jezikom ter ližem, sesam,dražim in okušam njene sokove. Rad bi da ti pride na moj jezik. Rad bi okusil sokove iz njenih globin, rad bi čutil, kako tvoj klitoris raste in kako se stene ovijajo okoli mojega jezika….
Rad bi……. Da pritisnem svoje ustnice na rob tvoje mucein sesam iz te skodelice, dokler se orgazem tvoj ne poleže……
In ko bom prepričan….. da je konec počasi začnem pot navzgor po telesu…..te nežno poljubim ter se počasi uležem na hrbet….

In sedaj čakam tebe…..čakam tvoj poljub, tvojo strast…..tvojo željo….
Najin vihar

leta letijo - iščem stevardeso

nič ne bo, ker je prišel heksnšus!
hehe

Jutri boš ti barval pirhe ne pa perverzije “izvajal”;-)))))

pa POST je danes:)))))

Točno danes nič mesa,oziroma nič sexa.

New Report

Close