Najdi forum

Naslovnica Forum Arhiv Glasba, film in fotografija najini mostovi

najini mostovi

Ali mogoče kdo ve, keteri so glavni igralci v tej seriji? Je že kje objavljeno? Nič mi ne najde.

Važno je tudi, kdo piše scenarij. Če je isti (sta dva) kot v Reki ljubezni,bo spet katastrofa. Mene tudi zanima, kateri igralci bodo.

Bridges Madison Countey, misliš?

Nima veze s tem filmom. Mimogrede, film in igralca so bili fantastični.
Tukaj gre za domačo serijo s tem naslovom. Koliko bo dobra, bomo videli. Ni se bati, da bi zasenčila zgoraj omenjeni film;).

Še ni nikjer napisano. Upam samo,da ne bo kakšni ženski lik odigrala ta ,ki je igrala Ireno torej Komarjeva in da ne bodo scenaristi Reke ljubezni ustvarili novo serijo.

Še ni nikjer napisano. Upam samo,da ne bo kakšni ženski lik odigrala ta ,ki je igrala Ireno torej Komarjeva in da ne bodo scenaristi Reke ljubezni ustvarili novo serijo.
[/quote]

Še za to vzeti istih scenaristov?!

Zdaj v Najinih mostovih, v novi nadaljevanki, ki prihaja po koncu serije Reka ljubezni, bom imela povsem drugo vlogo – sama nežnost in milina me bosta.

Zdaj v Najinih mostovih, v novi nadaljevanki, ki prihaja po koncu serije Reka ljubezni, bom imela povsem drugo vlogo – sama nežnost in milina me bosta.
[/quote]

A ona bo igrala ?((

To so naši prevedli Bridges Madison Countey v Najine mostove.

S tistimi nima nobene veze, razen naslova. Tudi igralcev pri nas ni tako dobrih kot M.S. in C .E

Ena na pol lj. zgodba, ki se dogaja nekje okrog Vipave.


…je odvisno od scenarista in igralcev.

A ona bo igrala ?((
[/quote]

Meni ona tudi ni všeč.

Tudi meni ne, v vlogah hudobnic sploh ne, ostale vloge ji pa ne ležijo.

Kje piše, da bo ona igrala? Mogoče pa ne bo! Saj kakšna stranska vloga še, v glavni je pa ne bi gledala.

Ali bo kakšna avdicija za igranje v seriji?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close