Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najlonke

Najlonke

Ali je katera letos že začela prakticirati samostoječe nogavice za pod krilo? Jaz danes prvič letos v njih v službo 🙂 Zjutraj bila rahlo hladno, sedaj pa je že kar v redu.

MHMHMHMH:)

 

mhmh bi te bilo lepo videti v njih:)

 

Saj me niti ne poznaš 😂

Odgovor na objavo uporabnika
Enafrajla, 27.03.2024 ob 11:54

Ali je katera letos že začela prakticirati samostoječe nogavice za pod krilo? Jaz danes prvič letos v njih v službo 🙂 Zjutraj bila rahlo hladno, sedaj pa je že kar v redu.

Najlonke taksne in drugacne so top. V tem muhastem vremenu se vedno prav pridejo pod hlacami. Tudi samostojecke😉

Ne, jaz se zeankrat v puhovki okoli strasim

Letos parkrat za doma. Za ven še ne, bo pa prišel tudi ta čas. Mislim za samostoječke. Hlačne nogavice pa itak vsak dan.

Pozimi sem jih kar nekaj krat pod hlačami imela, večino sicer klasične, drugi teden pa zagotovo začnem kombinirati z oblekico in krilom

Jaz sem jih danes imela pod trenirko. Letos že parkrat pa pod dolgo kiklo.

 

Ali jih ima katera in jih tudi nosi tiste nogavice, ki se pripnejo na paščke? Drugače pa tudi jaz obožujem samostoječe, ampak letos še ni bilo pravega vremena, da bi jih oblekla.

Pod hlačami žr, pod krilom pa še ne, bodo morale biti malo višje temperature.

Katere vam ne lezejo dol? Jaz ima težave….zelo dolge vitke noge in mi ne stojijo gor…

Odgovor na objavo uporabnika
Tikipiki, 30.03.2024 ob 09:05

Katere vam ne lezejo dol? Jaz ima težave….zelo dolge vitke noge in mi ne stojijo gor…

 

Moraš kupit pravo številko in s silikonskom robom, pa nič ne lezejo dol.

Odgovor na objavo uporabnika
ne še, 30.03.2024 ob 09:12

 

Moraš kupit pravo številko in s silikonskom robom, pa nič ne lezejo dol.

Po parih pranjih tisti silikon izgubi vlogo. Tudi meni se je že zgodilo, da so mi zlezle dol, da sem jih imela pod koleni ali nad gležnji nabrane. Še dobro, da sem imela hlače oblečene.

Ne vem, v čem je fora, ampak nekaj erotičnega je v najlonkah nasploh in še posebej samostoječkah, skoraj vsaki ženski naredijo seksi noge in cela huda zgleda.

V bistvu je ful lahko bit ženska, samo najlonke daš gor pa petke in si, mogoče še malenkost mejkapa, mi se moramo pa matrat, trenirat in stradat za bicepse in trapeze in six-pack, cel lajf se učit in delat cele dneve za keš, pol se pa še pritožujejo ženske, da kok jim je težko. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna932, 30.03.2024 ob 14:55

Po parih pranjih tisti silikon izgubi vlogo. Tudi meni se je že zgodilo, da so mi zlezle dol, da sem jih imela pod koleni ali nad gležnji nabrane. Še dobro, da sem imela hlače oblečene.

 

Samostoječke nosim zelo dolgo časa, operem jih res velikokrat, ker jih dejansko po vsakem nošenju operem. Ročno! Topla voda, zelo malo  blagega pralnega sredstva za ročno pranje ali eventuelno pralni gel za barvasto perilo, jih na hitro namočim, predrgnem stopala, grem z dlanjo čez silikon in to je to. Ožamem jih tako, da jih stisnem v kepo in kepo stiskam, zložim po dolžini na tretjino in obesim čez pipo, da se malo ocedijo, potem pa na stojalo na ravnem sušim.

Debelejše nosim več let, silikon še vedno opravlja svojo funkcijo.

New Report

Close