Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Najnovejša Golobova usmeritev glede kapitala Slovencev

Najnovejša Golobova usmeritev glede kapitala Slovencev

forbes.n1info.si/novice/golob-eden-glavnih-izzivov-je-sprostiti-ogromna-varcevalna-sredstva-slovencev/

Matr je luštn na tej fotki. 101 % žensk pod 60 ga bo volil. Tiste nad 60 so že slabovidne, pa jim je janša bolj všeč

Mafija dela na tem, kako zabiti hlapčevski čredi vzeti vse, da ne bo imela ničesar in bo srečna.

Ker pri nas ni Putina, zato imamo le svobodo in blagostanje.

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 20.04.2024 ob 08:16

Mafija dela na tem, kako zabiti hlapčevski čredi vzeti vse, da ne bo imela ničesar in bo srečna.

Ker pri nas ni Putina, zato imamo le svobodo in blagostanje.

 

Tebi bi pa Putin že lahko nakazal kako žepnino za reklamo, ki mu jo delaš.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1326, 20.04.2024 ob 07:48

forbes.n1info.si/novice/golob-eden-glavnih-izzivov-je-sprostiti-ogromna-varcevalna-sredstva-slovencev/

Luštn? Kje to vidiš, da je Golob luštn? Arabski žrebec ga v vsem prekaša! Tudi v pameti in redu!

Lej kako perfekt frizuro ma. Ti  je res kosovski doktor s tisto krompirjasto glavo všeč? Potem si verjetno čez 60

Ja imamo. Ti si dokaz za to. Moten nesposoben luzer, katerega futramo, mu nudimo streho nad glavo in še net plačujemo da lahko svojo motenost deli z nami. Višek priviligiranosti si. Sediš na riti, serješ in ješ, vse na tuj račun, in potem še po teh istih bevskaš po mediju katerega ti le ti plačujejo. Kje imaš še tako priviligirane ljudi kot jih imamo mi? Če bi se rodil skoraj kjer koli drugje izven tvojega osovraženega zahoda bi bil že par metrov pod zemljo. Ali pa nekje v eni kleti zaprt in bi svojo motenost samo s sabo delil in s tistim kosom kruha, ki bi ti ga vrgli čez lino.

Včasih je bil res za pogledat in tudi deloval je bistro, a me vseeno ni prepričal, da bi volila njega oziroma njegove 🙂 Tole me pa ne prepriča. Kot omenja že Robi9, mislim, da gre še za eno pot, kako ljudi elegantno prepeljati žejne čez vodo oziroma jim izpuliti denar tako, da bodo še veseli.

Kdo govori o Golobovem izgledu, tema so njegova dejanja, ki so očitno napirjena proti lastnemu narodu.

Ne vem kaj je čudnega. Pač samo tradicijo nadaljuje. Na tej zemljici se je od nekdaj kradlo tistim ki ustvarjajo. Ker so očitno ti ki so pokradli že vse popušili v 70+ letih….rabijo spet narediti načrt kako krasti, ker ustvariti njihovi potomci itak nič niso zmožni. Še obdržat pokradenega ne :).

Plan jim je nagrabit čim več denarja zase, medtem pa hočejo spravit ljudi na kolena in jih osiromašit.

*

Povišanje DDV je za zdravnike, ker nimajo od kje vzet da njim dajejo, pa potem jemljejo tam kjer narod res nič ne more.

Vprašanje tudi zakaj je Klakočarjeva pozvala Jakliča k odstopu.

Tale Golob je smotan ko točak. Očitno je tudi zelo nesposoben človek ,  ki se v politiki nikakor ne znajde. Njegove laži, časovnice , prazne obljube,  streljanje kozlov so njegov zaščitni znak. Narod je pa obupan, stavkajo že vsi.

S temi devizami so prav obsedeni.

Poznam precej ljudi na borzi, MF ipd., in vam potem, da takšne obsedenosti s temi devizami, kot je trenutno, še nisem videl.

Ja je tega za cca. 30 mrd USD, tisti % ali 2% provizij pa jih tako srbita, da komaj živijo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
tradicija, 20.04.2024 ob 11:36

Ne vem kaj je čudnega. Pač samo tradicijo nadaljuje. Na tej zemljici se je od nekdaj kradlo tistim ki ustvarjajo. Ker so očitno ti ki so pokradli že vse popušili v 70+ letih….rabijo spet narediti načrt kako krasti, ker ustvariti njihovi potomci itak nič niso zmožni. Še obdržat pokradenega ne :).

Če pa v sosednji teme berem, kako je super v tej mafijski državi.

Kot zgleda, je ta mafijska država samo raj za mafijo in nepoštene debile, ki živijo na račun delovnih ljudi.

Debili pravijo, da naj pošteni in delovni gremo v Rusijo. Ker so pa debili debili, ne vedo, da ne bodo potem več imeli od koga krasti in se okoriščati, ko ne bo več poštenih ljudi. Še za Pingo sok in sendvič več ne bo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 20.04.2024 ob 13:05

Če pa v sosednji teme berem, kako je super v tej mafijski državi.

Kot zgleda, je ta mafijska država samo raj za mafijo in nepoštene debile, ki živijo na račun delovnih ljudi.

Debili pravijo, da naj pošteni in delovni gremo v Rusijo. Ker so pa debili debili, ne vedo, da ne bodo potem več imeli od koga krasti in se okoriščati, ko ne bo več poštenih ljudi. Še za Pingo sok in sendvič več ne bo.

 

Kdo pa tebi krade? Kaj točno? Od socialne ti kradejo? Pridni pa delovni si rekel. Bevskanje po netu medtem ko te drugi futrajo ni delo. Verjamem da misliš da je, glede na to da ti plačujemo da obstajaš in bevskaš, ampak ni delo.

Odgovor na objavo uporabnika
kaj ima s tabo, 20.04.2024 ob 13:08

Kdo pa tebi krade? Kaj točno? Od socialne ti kradejo? Pridni pa delovni si rekel. Bevskanje po netu medtem ko te drugi futrajo ni delo. Verjamem da misliš da je, glede na to da ti plačujemo da obstajaš in bevskaš, ampak ni delo.

Debilno retardirano.

Čebinarjem  promanjkuje denarja, pa bi radi stegovali svoje kremplje po težko prisluženem denarju poštenih državljanov.

Lusten? A si na glavo padel? Bolj kot njegova ne/lepota me skrbi, da bi rad stegnil svoje prste so po nasih tezko prisluzenih prihrankih. To je moj sklad za penzijo, on bi ga pa kar pohopsal.  Jaz nikomur vec ne zaupam, zato tace stran!

Jaz bi mu dala par evričev, če si ga lahko sposodim za eno noč. Potem bi mu pa dala še kaj drugega.

New Report

Close