Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najstniška nosečnost

Najstniška nosečnost

Zanimivo, da mi vračaš z mojim besedami namenjenimi prej tebi :))) itak svoje obrambe niti nimaš :)))

Sicer se pa tvoja obrambna besedišča meni ali komurkoli drugim tu ponavljajo, napisat vsakemu isto, kadar si užaljen je že tvoj “zaščitni znak”

Slabo presojaš, mislim vse presojaš po istem kopitu. 🙂

Obrni nov list, v novo poglavje, dečko 🙂
[/quote]

Obrambe? Se pravi, dajem ti občutek, da vodim vojno proti tebi… :-\ To pa ni dobro za dialog, če boš se spravila z nožem nadme. Sicer pa drži, vsak ima pravico do svojega mnenja. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

a si malo pozabil, da kontracepcija lahko zataji? Meni namrec je. Sem sicer bila polnoletna ampak po cifri se najstnik (teen).

Avtorica objave… po moje bo treba locit med mlajsimi najstnicami, ki jim to lahko zruka zivljenje in starejsimi, ki smo pac studirale z otrokom v narocju. Se vedno sem z istim, imava vec otrok. Pozitivna izkusnja. Najbrz temu ne bi bilo tako, ce bi bila jaz takrat 15 ali 16. V najstniskih letih vsako leto steje, sploh je pa velika razlika med zacetkom in koncem srednje sole, recimo.

izprseno … Preveč pišem po navdihu, ne čitam za nazaj in ne popravljam napak.
Ženske, a mi zamerite, ker sem moški z napakami? 🙂
[/quote]
glede na tvoj nik si fantek z napakami 🙂 ampak sej izkušnje še pridejo … z leti jih je vedno več … posledično pa potrebe po pametovanju vedno manj 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Zatajila kontracepcija vs. nezaščiteni spolni odnos
Kakšna je povezava? Točno, na 2. imaš vpliv.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close