Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nakladači, še enkrat, trgovineSOPRAZNE. folk šeta za brezveze po kavicah

Nakladači, še enkrat, trgovineSOPRAZNE. folk šeta za brezveze po kavicah

rudnik dopoldne, tista supernova sameva, sploh te drage trgovine, bil sem v champion trgovini z oblekami, seveda nobenga notri, vprašam za flis jakno, ja pokaže, cena 60 evrov.kar imej jo sem si mislil in odšel. take flis jakne so v leklerku, seveda niso firma champion pa calvin clein po 8 do 12 evrov. šel sem po praktično vseh štacunah tam, saj jih ni veliko ene 10, v vsaki par ljudi not, ali nobenega, cene take da te prime vemo kam, kdo bo to kupoval a upokojenci pa tisti na minimalcih. to še za srednji sloj ni. to če nimaš vsaj 3 ali 4 jurje neto nimaš kaj tam delat. folk se tam šeta za brezveze, mal po kavicah in to je to. smo že v recesiji pa december mesec, ko naj bi se zapravljalo. 90 procent se jim sam šeta pa firbec pase, kupcev v trgovinah je za na prste preštet.

Dva tedna nazaj med vikendom vse zaparkirano, v Supernovi vsi lokali s hrano polni, trgovine malo manj.

Odgovor na objavo uporabnika
Prej, 05.12.2022 ob 16:20

Dva tedna nazaj med vikendom vse zaparkirano, v Supernovi vsi lokali s hrano polni, trgovine malo manj.

a ti imaš drgač sto pik. parkingi so polni od firbcev in kofetkarjev. v mestu ni tako kot na vasi ko ljudje delajo, zato tudi imajo, blokovski lenuh pač ne dela nič in se gre šetat po btc ju.

 

Še veliko prepoceni je vse!

Potem bi se pa moral danes, v ponedeljek opoldne, peljati skozi BTC. Bi se fajn načakal tako v avtu na cesti, kot v štacunah.

Sobota ob 11 – vse zabito.

Kdo bo kupoval? Zaposleni. Veš to je večina tistih ki hodijo dopoldan delat in zato v dopoldanskih urah nimajo časa šopingirati in kofetkat.

Odgovor na objavo uporabnika
be-te-ce, 05.12.2022 ob 16:32

Potem bi se pa moral danes, v ponedeljek opoldne, peljati skozi BTC. Bi se fajn načakal tako v avtu na cesti, kot v štacunah.

sami nakladači kle gor. folk nima za burek, kupujejo odpadno robo tapoceni zato je gužva, pa po kafičih tisti kofe pijejo za en evro pa pol to je vsa umetnost. 400 000 blokovcev se nagužva v en mali btc, ker nimajo doma kaj delat, normalno da je gužva, tistih nekaj sto parkir placov je hitro polnih

 

Ta “folk” ma 22 miljard eur na računih. Denarja je toliko kot še nikoli, avti najboljši do sedaj…smo na višku, tudi zaposlenost, plače, gostilne nabite.

Ampak bo šlo dol…vedno gre.

Odgovor na objavo uporabnika
blokovski nakladači so, 05.12.2022 ob 16:17

rudnik dopoldne, tista supernova sameva, sploh te drage trgovine, bil sem v champion trgovini z oblekami, seveda nobenga notri, vprašam za flis jakno, ja pokaže, cena 60 evrov.kar imej jo sem si mislil in odšel. take flis jakne so v leklerku, seveda niso firma champion pa calvin clein po 8 do 12 evrov. šel sem po praktično vseh štacunah tam, saj jih ni veliko ene 10, v vsaki par ljudi not, ali nobenega, cene take da te prime vemo kam, kdo bo to kupoval a upokojenci pa tisti na minimalcih. to še za srednji sloj ni. to če nimaš vsaj 3 ali 4 jurje neto nimaš kaj tam delat. folk se tam šeta za brezveze, mal po kavicah in to je to. smo že v recesiji pa december mesec, ko naj bi se zapravljalo. 90 procent se jim sam šeta pa firbec pase, kupcev v trgovinah je za na prste preštet.

Sicer mi ni jasno, zakaj si sploh zavil v trgovino, kjer prodajajo znamke, če sanjaš o flisu za 10 €?  Zate je bolje, da v take trgovine ne hodiš.

Sicer pa, kolikor opažam, se tudi dražje cunje prodajajo, že nekaj puloverjev nad 100 € nisem našla, ker so bile prodane številke.  Ostanejo neke mini 34 ali pa največje.  S čevlji je enako, kar nekaj modelov imajo samo 36 in 40, 41 številko.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6598, 05.12.2022 ob 20:54

Ta “folk” ma 22 miljard eur na računih. Denarja je toliko kot še nikoli, avti najboljši do sedaj…smo na višku, tudi zaposlenost, plače, gostilne nabite.

Ampak bo šlo dol…vedno gre.

plandemiki so to izračunali že pred mnogimi leti, nategujejo vas že desetletja, če ne stoletja. teh 22 mlijard vsak mesec realno skopni za 100 milijonov.inflacija papca. saj menda nisi eden tistih, ki verjame, da je inflacija 10 procent letno. po eni strani je to pravilno, sem zadovoljen. boste vsaj kmalu brez denarja tudi bogati pa tisti, ki so celo življenje pili vodo , da imajo danes 50 jurjev na računu. ena moja žlahta je bila taka, požrtna pa škrt, da bi kakec izpod riti pož….., no pa ni nič nesla s sabo, denar je šel pa v roke njenega sovražnika, beri moža pijanca od njene hčere.

 

Odgovor na objavo uporabnika
bla bla bla, 05.12.2022 ob 21:03

Sicer mi ni jasno, zakaj si sploh zavil v trgovino, kjer prodajajo znamke, če sanjaš o flisu za 10 €?  Zate je bolje, da v take trgovine ne hodiš.

Sicer pa, kolikor opažam, se tudi dražje cunje prodajajo, že nekaj puloverjev nad 100 € nisem našla, ker so bile prodane številke.  Ostanejo neke mini 34 ali pa največje.  S čevlji je enako, kar nekaj modelov imajo samo 36 in 40, 41 številko.

 

vedno kupujem najceneje, ker več vredno ni. nisem eden tistih, ki bi za flis jakno na kateri piše ena firma in je sešita za 1 evr, kje drugje kot na kitajskem ali tajvanu pa indonetiji in še kje, da bi jo plačal 60 evrov. ne bom navajal trgovine, jeseni sem v eni izmed trgovin v btc kupil 40 majic po en evro, bila je razprodaja, vsakih po 10 imava s sestro, ostalih 20 pa je za cunje za po tleh brisat. zdej iščem flis jakne za 5 do 10 evrov, nekaj zame nekaj pa za pa za muca da gor spi, flis je topel zdej za pozimi je to super. pa tak lepo tačke, krempeljce notri zapika pa grabi.

Če bi bilo to res, trgovin tam ne bi bilo. Ker noben ne plačuje zaposlenih in najemnin ter obratovalnih stroškov kar tako, zaradi lepšega. Že to da misliš da je 60e draga jakna in da si je srednji sloj ni zmožen privoščiti vse pove o tvojem omejenem dojemanju sveta okoli sebe. Nisi zmožen videti izven svoje realnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
resnica210, 06.12.2022 ob 14:28

Če bi bilo to res, trgovin tam ne bi bilo. Ker noben ne plačuje zaposlenih in najemnin ter obratovalnih stroškov kar tako, zaradi lepšega. Že to da misliš da je 60e draga jakna in da si je srednji sloj ni zmožen privoščiti vse pove o tvojem omejenem dojemanju sveta okoli sebe. Nisi zmožen videti izven svoje realnosti.

izšolana in naučena po slovensko. bodi poštena in ne razmišljaj preveč, da ti ne raznese tisto lepo glavico. kakšna trgovina pere denar za mafijo. malo manjšo ali malo večjo, takšno in drugačno. ta stavek je pa za tiste, ki so malo bolj svetski in ki so pravljice pustili v predalu že pred mnigmi leti. kje sem to slišal, pri spovedi g župnik so mi povedali

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
še ena naivna deklica, 06.12.2022 ob 14:35

izšolana in naučena po slovensko. bodi poštena in ne razmišljaj preveč, da ti ne raznese tisto lepo glavico. kakšna trgovina pere denar za mafijo. malo manjšo ali malo večjo, takšno in drugačno. ta stavek je pa za tiste, ki so malo bolj svetski in ki so pravljice pustili v predalu že pred mnigmi leti. kje sem to slišal, pri spovedi g župnik so mi povedali

 

 

Kakšno mafijo? Katero? Katera trgovina?

Dva tedna nazaj so bili “črni petek” popusti, zato je bilo vse polno.

Nekoč najboljši december za prodajo, se je sedaj premaknil na november. Iz prve roke iz prodajnih rezultatov naše firme vam povem, da je bil letošnji november slabši kot lanski november. Tudi prvi dnevi decembra so razočarali. Ni ni, recesija se je začela. Zadnji žebelj v krsto bodo zabili pa komunisti, ko bodo dvignili minalno plačo, menda za 20 – 25 %. Se bojim da se nam ponavlja katastrofalno zadnje četrtletje leta 2009, ko je mašina zaribala in smo se v firmi 3 mesece samo gledali….

Odgovor na objavo uporabnika
Božo, 05.12.2022 ob 16:27

Še veliko prepoceni je vse!

Potem se jeziš, če ti napišemo da si konj.

A res? A še niste dojeli, da so bili to volilci z juga?

Keš bo šel mimo vas, tko kot do sedaj. To ni nič zastonj. Ne propaganda, NIČ, nič ni zastonj. Ampak dojeli itak nikoli ne boste. Brez veze.

New Report

Close