Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nakup pri electronic4you

nakup pri electronic4you

ojla, je že kdo od vas nakupoval preko strani electronic4you iz Avstrije?
sem si ogledala en avtoradio, sedaj me pa zanima, koliko so dejanski stroški dostave v Slo? na njihovi strani sicer piše 8,99€ ampak v pogojih poslovanja piše, da velja ta cena le za Avstrijo. Kako potem plačam dostvo v Slo? mi pošta zaračuna dodatek ? In koliko? če kdo ve, se priporočam!

Tule ti piše:

http://www.electronic4you.si/service-center/versandinfo/

Jaz kupila fotoaparat, bil več kot 50 eur cenejšji kot v Sloveniji. Potni stroški tudi zanemarljivi.

Mi smo šli iskat v Celovec. Zelo zadovoljni.

kupili dvakrat tekaško uro z gps – obakrat brez težav in s poštnino je bilo še vedno za vsaj 50€ ceneje kot v slo

Za enkrat z njimi dobre izkušnje. Enkrat prevzel v Celovcu, enkrat pa imel dostavo na dom.

Še moja nedavna izkušnja z electronic4you.

Tudi sam sem imel do nedavnega z njimi dobre izkušnje, no pri zadnjem naročilu pa je stvar drugačna.

Po enem mesecu od dneva nakupa še vedno nisem prejel izdelka, katerega sem že plačal!  Kljub večkratnem dopisovanju, da preverijo kje se paket nahaja, nisem dobil nobenega konkretnega odgovora. Pravijo, da ima pošta 4 tedne časa za odgovor na njihovo poizvedovanje.  Že prav, vendar oni oglašujejo, da je dobavni rok 2-4 dni v vsakem primeru pa izdelek dostavijo v 30 dneh – a je to potem zavajanje?

No pri meni žal ni tako in tudi gospa na oddelku za pomoč kupcem ni ravno konstruktivna za razreševanje težav. Težava je menda v tem, da je zaloga pošla, drugače bi mi takoj poslali drug izdelek, zaloga pa pride šele čez dober mesec. Podobnih izdelkov, ki pa jih imajo na zalogi, pa ne smejo poslati. Torej me čaka še vsaj en mesec čakanja???

Vrh ledene gore pa je njihov odgovor na vračilo kupnine in sicer, da mi lahko vrnejo kupnino šele takrat, ko bo pošta podala svoj odgovor – to je tisti, ki ga ni in bi moral priti že pred 14 dnevi – haloo?

Kljub temu, da imajo cenejše izdelke kot pri nas, zagotovo zaradi njihovega odnosa in napačne izbire kurirja nikoli več ne bom kupoval pri njih!

Ljudje – iz kitajske prej pride roba, kot tale moj paket iz Celovca.

Lep pozdrav,

Kupila ze par zadev, Dobra izkusnja do sedaj. Tudi okvarno smo imeli na parnem likalniku in so ga zamenjali z novim.

New Report

Close