Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nakup stanovanja, plačevanje kredita z najemnino od drugega

Nakup stanovanja, plačevanje kredita z najemnino od drugega

Sem potem kupila in je nekaj časa šlo kar dobro. Sedaj zaradi znane situacije ni gostov. Če se bo nadaljevalo, bom morala prodati. Za nekaj mesecem imam še.

Cim se je zacelo s korono, sem dala stanovanje v oglas in oddala za eno leto.

Večno aktualna tema, v kateri je veliko koristnih mnenj. Tole s korono je Airnbjevcem pošteno zagodlo. Po moje pri vseh kreditih in različnih investicijah zavisi tudi, kakšen človek si, koliko upaš tvegat. Sama sem ziheraš in ne bi mogla spati, če bi imela nad glavo kredit. Vzela bi ga le za res kratek čas in če bi bilo nujno. So pa nekateri s krediti, oddajanjem oziroma pametnimi naložbami veliko profitirali. Nekazeri so vložili tudi veliko dela in se s tem ravno v lepih letih, ko bi lahko več uživali, marsičemu odpovedali. Jim kar privoščim, da od tega nekaj imajo.

Lepo. Najprej sta delala po tri službe naenkrat, kupila vsak svojo garsonjero v Ljubljani na kredit za 10 let. Starši so jima odstopili stanovanje, kjer zdaj živijo. Preden sta čisto odplačala kredit za garsonjeri, sta kupila stanovanje v turističnem kraju, na kredit. Kredit za garsonjeri sta odplačevala z najemnino, prav tako pozneje kredit za vikend-stanovanje (50m2, ne neka mini luknjica). Ko sta odplačala ta kredit, sta kupila še eno stanovanje 50m2 v Ljubljani, kredit še odplačueta od najemnin od garsonjer. Kaj ti tu ni jasno?
[/quote]
Stanovanj ima 6 pa vedno katerega preprodaja in vsakih nekaj mesecev zasuži okrog 15000 K,v ostalih ima pa podnajemnike.
Ima dnarja kot dreka ,izvira iz bivše juge ,fura dobre makine, v službo hodi samo zaradi tega da mu delovna doba laufa,če pa tipa pogledaš poa misliš da še do 5 ne zna štet.
A jebi ga se je znajdu in take tudi jaz podpiram.

Tole se bere kot da je tip ob pravemčasu na pravem mestu in dovolj začetnega kapitala pred leti, da si je to lahko privoščil. Vsi nimamo te sreče. Je pa sigurno to fajn da lahko takole malo mešetariš… 😉

Je pa sedaj stanovanj za oddajo več kot dovolj, ker gostov zgleda še nekaj časa ne bo. Samo eni se ne zavedajo da bodo mogli cene znižat drugače bo ostalo to prazno.

New Report

Close