Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nakupovalno središče Aleja v Šiški bo kmalu odprto … se veselite …

Nakupovalno središče Aleja v Šiški bo kmalu odprto … se veselite …

Kdo je lenuh? A če ne znaš jezika, si avtomatsko lenuh?
[/quote]

Pejt si pogledat v Hofer in Lidl, kaj se to pravi delat. Ja, proti njim so Mercatorjevi delavci lenuhi. Tudi zaradi tega ne zahajam več v to štacuno, ker me pri srcu stisne ko vidim postopanje in držanje rok v žep.

Hvala ti za link. Kot se, da rzabrati bodo več ali manj enake trgovine kot v drugih središčih.
Novost bodo SuperDry (njihove hoodije kupujem v Londonu) , Tomi Hilfiger (upam da ne bodo samo stari modeli in XXL številke!) in Sport Vision.
Športni park na strehi ne zgleda slabo, kako bo v reali, pa je vprašanje?
[/quote]

Vse troje je že pri nas. Sport Vision še v taki vukojebini, kot je Novo mesto.

Itak, datum članka pa 9. 4. 2019. Sport Vision je zelo bedna trgovina, drugače. Dejansko ne bo čisto nič novega, sama stara jajca, povsod eno in isto.

Pejt si pogledat v Hofer in Lidl, kaj se to pravi delat. Ja, proti njim so Mercatorjevi delavci lenuhi. Tudi zaradi tega ne zahajam več v to štacuno, ker me pri srcu stisne ko vidim postopanje in držanje rok v žep.
[/quote]

Sem zadnjič opazovala v Mecatorju, ko je prodajalka v ravno črto zlagala konzerve.
Se je prav vidilo, da se dela …. da “kao” dela.
Ni polnila polic, ampak je prekladala konzerve iz leve na desno in od zadaj naprej.
Vse prešlatala, vmes pa vrtala nosu.
Ko prav vidiš, da nima kaj delati/početi …. in potem pač nekaj preklada …. zato da “kao” dela, če slučajno mimo pride šefica.
No, to prakso opažam tudi drugje.
Eno je polniti prazne police z robo, drugo pa, ko je vsem na očeh očitno, da prodajalec ne ve kaj bi sam s sabo in da ne gleda v luft (ker se ne spodobi) preklada škatle sem in tja.
In tja in sem. In sem in tja. Kao dekorira. Omg.
Tko, da pač mine 8 ur.
🤦‍♀️

Vse troje je že pri nas. Sport Vision še v taki vukojebini, kot je Novo mesto.
[/quote]

Aja?
Ok, za Tomija sem se zdaj spomnila, da je res v Supernovi … ampak nima nobenih normalnih številk in izbranih novejših kosov. Zelo majhna izbira.
Kje pa je SuperDry trgovina?

Odkar je Primark v Sloveniji v LJ BTC vidiš nemalokrat predvsem ob koncu vikendov italijanske in avstrijske registracije, pa tudi turistični avotbusi so sparkirani… Samo toliko.

Imam LJ registracijo, pa ne živim več v LJ; z namenom preseljena v oazni mir cca 10 km ziven LJ že več kot 10 let – balzam kar se prometnih migracij tiče 🙂 In tudi iz naslova onesnaževanja z zabasanostjo velikih trgovskih centrov ) V BTCju pa ni bil orpavljen nakup z moje strani že cca 8 mesecev:) Ni več potrebe, pa tudi gneća me mine. Je bilo raje opravljeno v Avstriji, ali pa Italiji. 🙂

Ljubljana je žal samo še senca same sebe.
[/quote]

Ja in pač so tuje tablice.. smo leta 2020 in ljudje potujejo kot nori. Pač si ogledajo mesto in grejo še v shopping a ni to današnja stalnica?? To pa ne pomeni da nas Ljubljančanov ni v večini tam.

Pojdi kdaj v Gradec, Umag, Palmanovo, Lignano, boš videla še ogromno več tujih tablic lol. Ali pa pojdi v kakšno naše slovensko obmejno mesto (recimo Nova Gorica), ko še slovenske besede ne slišiš več. Si res za luno.

Aja?
Ok, za Tomija sem se zdaj spomnila, da je res v Supernovi … ampak nima nobenih normalnih številk in izbranih novejših kosov. Zelo majhna izbira.
Kje pa je SuperDry trgovina?
[/quote]

Vem za Koper. Lahko je še kje. Drugače ima pa njihove stvari tudi Sportina.

Si se kaj prijavljal za službo v teh novih centrih?

Si se kaj prijavljal za službo v teh novih centrih?
[/quote]

sem

Kdo je lenuh? A če ne znaš jezika, si avtomatsko lenuh?
[/quote]

Seveda si len, če se ti ne da naučiti jezika okolja, v katerem delaš.

Odkar je Primark v Sloveniji v LJ BTC vidiš nemalokrat predvsem ob koncu vikendov italijanske in avstrijske registracije, pa tudi turistični avotbusi so sparkirani… Samo toliko.

Imam LJ registracijo, pa ne živim več v LJ; z namenom preseljena v oazni mir cca 10 km ziven LJ že več kot 10 let – balzam kar se prometnih migracij tiče 🙂 In tudi iz naslova onesnaževanja z zabasanostjo velikih trgovskih centrov ) V BTCju pa ni bil orpavljen nakup z moje strani že cca 8 mesecev:) Ni več potrebe, pa tudi gneća me mine. Je bilo raje opravljeno v Avstriji, ali pa Italiji. 🙂

Ljubljana je žal samo še senca same sebe.
[/quote]

Srbske in hrvaške avtobuse.
Tisti ki kritizirate nov shoping center v Šiški- nimate prav. Razbremenil se bo BTC. Vsaj mi ki se vozimo v btc v Mullerja ne bomo delali gneče ker bomo lahko šli peš ali z biciklom.

Poleg tega se v Šiški in Dravljah gradijo nova stanovanja. Vsi novonaseljeni bodo potrebovali trgovine, vrtce in osnovne šole.
Sama stavba mi je všeč. Je nizka in ne zastira sonca. Tudi novonastala stanovanja so nizka. Prav pašejo v naše ruralno okolje.

Ja in pač so tuje tablice.. smo leta 2020 in ljudje potujejo kot nori. Pač si ogledajo mesto in grejo še v shopping a ni to današnja stalnica?? To pa ne pomeni da nas Ljubljančanov ni v večini tam.

Pojdi kdaj v Gradec, Umag, Palmanovo, Lignano, boš videla še ogromno več tujih tablic lol. Ali pa pojdi v kakšno naše slovensko obmejno mesto (recimo Nova Gorica), ko še slovenske besede ne slišiš več. Si res za luno.
[/quote]

Pojdi kdaj v Lecce, ali pa v Galipoli, pa morda Sorrento – tudi najdeš tuje n slovenske tablice, celo slovenske, si morš mislit 😛 Pa najdeš tudi slovenski jezik – mene napirmer 🙂 mojo skoraj vsako leto 😛

Amerike ti pa ne bom … samo še tri države z moje strani neobdelane “in vitro”… tako da….

Neka i tvoje dupe vidi malo više svijeta pre nego savjetuješ ovdje :PP

Tkole je in bo 🙂
Super, da bom šla lahko peš v Milerja, Dajhmana, rada brkljam po CA, čeprav njihove reklame na pročelju nisem zasledila, fajn bo za kakšno občasno hitro pijačko ali poceni obrok, upam da bo kak ponudnik hrane več, kot običajni trije. Itak že leta po Lj koristim bus, kolo, poleti hojo, avto imam v garažni hiši za nujne primere, tako da se za gužvo ne sekiram preveč. Do sedaj sem se vedno morala peljati ali na Rudnik ali v BTC, tako da upam, da bodo imeli kaj več ponudbe, kot jo je trenutno videti.

A to ste v marketing oddelku spisali? 🙂

Aja?
Ok, za Tomija sem se zdaj spomnila, da je res v Supernovi … ampak nima nobenih normalnih številk in izbranih novejših kosov. Zelo majhna izbira.
Kje pa je SuperDry trgovina?
[/quote]

Zanimivo, jaz pa v TH najdem kar dosti aktualnih kosov, ki si jih sicer najprej ogledam v njihovi spletni trgovini… In tudi številke imajo, vsaj od 36 do 44 oz. xs-xl, jih zmeraj vidim. kakšno številko pa nosiš?

Kako si pa tako prepričana, da je tam 3/4 prišlekov.
Seveda, tu na Monu noben itak ne hodi v shoppinge. V BTCju večinoma LJ registrske. Kdo pa hodi tja? Itak, da je nekaj tud tujcev ampak večinoma smo sami Ljubljančani tam.

V resni je ravno obratno, 3/4 nas je Ljubljančanov tam, 1/4 je prišlekov. To, da Ljubljančani hodimo samo v muzeje in na razstave pa prodajaj komu drugemu.

In še nekaj, Ljubljana je predaleč od vseh ostalih držav, da bi se tujcem splačalo voziti 2 uri za nakup, itak pa imajo v svoji državi vse Mullerje, H&M in podoben šrot.
[/quote]

Statistike nisem nisem delal, se pa najdejo tudi razni Hrvati in cvičkarji. Bi dejal, da je Ljubljančanov (torej tistih, ki res tam živijo in nednevnih, tedenskih migrantov in okoličanov) mogoče polovica. In potem gredo v BTC oziroma zraven turit še Ikeo…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

da jo zgradijo v Mariboru.

Še en hlev za potrošniške ovce. Šiškarjem bo prinesel samo prometni infarkt. Že zdaj je Celovška ob špicah obup, zdaj pa najbolje, da od Mednega do centra postavijo kar parkomate.

Sem iz Šiške oz. Šentvida, pa me v tem kolosu ne bodo videli. Sta mi lokalni Mercator in bližnji Hofer čisto dovolj. Za vse ostalo je tukaj splet. Me zmrazi, če samo pomislim, na ves tisti hrup, direndaj, lightshow, zvočno posiljevanje iz zvočnikov in shiny happy people kuliso.

C&A in NY ni v Aleji. Od gostincev bo par Azijcev, Lars, McD, Teta Frida, Zvezda.

Razmišljam popolnoma enako. Življenje je prekratko, da bi ga zapravljaja v teh štalah potrošništva.

V Ljubljani manjka prestižnih trgovin. In to zelo.

Bodo odprli ta ne-bo-di-ga treba mastodont, ki bo uničil celo sosesko Šiška in spravljal ob živce prebivalce, ki si želijo le mir in pretočne ulice.

Kaj bo na dan odprtja. Slovence bo zajel virus nakupovalne blaznosti, zabili bodo vse ulice v Šiški, v trgovinah pa zašvicani in zasopihani lezli eden čez drugega ter se pulili za razno kramo in šaro po blaznih popustih.
[img]https://i.pinimg.com/originals/b2/a5/64/b2a56445e908d6ba8c93badf618d9f26.jpg[/img]

Manjkajo tudi elegantne trgovine s kakovostno robo po konkurenčnih cenah.

Srbske in hrvaške avtobuse.
Tisti ki kritizirate nov shoping center v Šiški- nimate prav. Razbremenil se bo BTC. Vsaj mi ki se vozimo v btc v Mullerja ne bomo delali gneče ker bomo lahko šli peš ali z biciklom.

Poleg tega se v Šiški in Dravljah gradijo nova stanovanja. Vsi novonaseljeni bodo potrebovali trgovine, vrtce in osnovne šole.
Sama stavba mi je všeč. Je nizka in ne zastira sonca. Tudi novonastala stanovanja so nizka. Prav pašejo v naše ruralno okolje.
[/quote]

Novonaseljeni bodo potrebovali trgovine, vrtce in šole? Gradijo pa samo trgovine! Vidiš kakšen vrtec v gradnji, kakšno šolo?

Glede na to, da ne bo nobene nove trgovine notri, vse že videno (mislim predvsem za oblačila) je to itak brez veze. To bo napajališče za Celovške dvore, svoje otroke bodo pošiljali notri, da bodo vseskozi v igralnicah in bodo imeli zastonj varstvo še popoldne, to je pa tudi vse!!!

New Report

Close