Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nakupovanje 1x tedensko

nakupovanje 1x tedensko

Moja upokojenka s 400€ penzije v bloku se prehranjuje zelo raznoliko in porabi mesečno samo za sebe za hrano in čistila okoli 100€ – kupuje pa prašek Ariel in kvalitetno hrano, priznane blagovne znamke. Res pa je, da količinsko poje več kot pol manj od mojega najstnika :)[/quote]

Aja? In račune ji ti plačuješ? Hahaha.
Malo morgen:)[/quote]

Koliko pa misliš, da so položnice?

Cca 200 eurov, se si sam.

Tudi pri nas se kuha skoraj vsak dan enostavno zato, ker želim, da otrok pozna kuhano hrano in različne okuse. Pa naj bodo testenine, obara, meso, rižota ipd. Veliko otrok v šolah poje zelo malo, ker domače kuhane hrane ne “poznajo”, posledično je ne marajo. Čez teden se namreč doma ne kuha, čez vikend pa pripravljena hrana.

lp

Na žalost je to res,ljudje jedo vse preveč pripravljene industrijske hrane,ta pa je draga.Moja sorodnica še nikdar ni kaj pekla za svojo familijo,jedo samo instant hrano,mi imamo veliko manj denarja pa skuham vsak dan domačo hrano.Lahko je to samo krompirjeva juha ali krompirjev gulaš,pojemo ga z veseljem ,saj vedo da je skuhan z ljubeznijo in brez vsakih umetnih dodatkov.Za praznike pa obvezno orehova potica,seveda domača.

Jaz pa sem se odločila, da porabimo vse, res vse stare zaloge iz skrinje, špajza, se pravi, da kupim samo mleko, če bo potrebno še moko, ker pečemo kruh doma. To je moja odločitev za januar. Pa mislim, da bi šel še februar skozi, toliko hrane je doma na zalogi. Bomo videli.

New Report

Close