Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nakupovanje v Avstriji

Nakupovanje v Avstriji

Hkmmmm, brez zamere. Primark ti je bolj ali manj pofl, pa še za moške ni nobene izbire. Bila enkrat in nikoli več.
Upam, da se sališ, ko primerjaš Boss in Primark.
[/quote]

Spet kakšna Guči za po kuči tole pokomentirala…..

Če se mi iz Ljubljane vozimo v Primark, odkar so nam naši štajerski kolegi povedali zanj, VERJEMI da je vredno vsak kilometer vožnje.

Sam center Seirsberg je totalno brezvezen in isto lahko kupiš v LJ (Zara, H&M,..), ampak Primark je pa vrhunski za cene, ki so smešno nizke, kvaliteta pa sploh ni tako slaba. In to lahko povem kot moški, ki je nosil Armanije, Hugo Boss, Versace in ostale močno precenjene znamke.

Samo upam, da ne odprejo te trgovine v LJ, ker bo pol Ljubljane nosilo iste majice:)))
[/quote]

Na to lahko odgovorim samo: Blagor ubogim na duhu. :=) V oblake povzdigovat znamko na ravni Kika.

Na to lahko odgovorim samo: Blagor ubogim na duhu. :=) V oblake povzdigovat znamko na ravni Kika.
[/quote]

Ko boš imelo toliko oblačil Primarka v omari, kot mi nekateri, pa čeprav imamo tudi znamke po omarah, kot so Polo RL, Banana Republic, All Saints, Esprit, Boss, etc, ,jih nosilo cca 3 leta in ugotovilo, da so čisto ok , potem pa se oglasi spet kaj :))

Do takrat pa -guli ti po svoje na svoji riti, mi bomo pa po svoje 😛

Spet kakšna Guči za po kuči tole pokomentirala…..
[/quote]

Ne bo ti dano vedeti :))

Ne bo ti dano vedeti :))
[/quote]

NI treba biti dano vedeti, se izvoha že na daleč, kdaj hara tukaj gor… :P. Ko je tema o Primarku :PPPP

Tudi mene zanima, po kaj se vozite v primark, mirelo, ipd

Tisto, kar ti ne- le naj bo tako, čimdlje stran, bo za nas več ostalo 😛

Tisto, kar ti ne- le naj bo tako, čimdlje stran, bo za nas več ostalo 😛
[/quote]

Tipičen monovski odgovor. Namesto argumentov, neka užaljenost.
Kar naj ostane za vas, nisem tako bogata, da bi kupovala pofl. Da pa porabim 1 dan časa in tank bencina, da najdem 3 majčke solidne kvalitete vredne nakupa, pa ne vidim smisla.

Tipičen monovski odgovor. Namesto argumentov, neka užaljenost.
Kar naj ostane za vas, nisem tako bogata, da bi kupovala pofl. Da pa porabim 1 dan časa in tank bencina, da najdem 3 majčke solidne kvalitete vredne nakupa, pa ne vidim smisla.
[/quote]

Si pa tako bogata, da očitno kupuješ, v Mani, KIKU, Zari, Bershki,Pull&Bear, itd, itd – to pa je pofl zadnjih 10 let :). No, torej? ( Momogrede – šiva se v istih šivalnicah, kot za Primark, pa s kontejnerji gre overseas potem v Evropo – istih šivalnicah, za različne naročnike. :P)

Ker pa še več kot očitno nisi bila v Primarku, ker se verjetno nisi zapeljala do Graza, ker ti je to absurd, kot si že napisala, raje trati časa s svojim “kvačkanjem” o Primarku.

Si pa tako bogata, da očitno kupuješ, v Mani, KIKU, Zari, Bershki,Pull&Bear, itd, itd – to pa je pofl zadnjih 10 let :). No, torej? ( Momogrede – šiva se v istih šivalnicah, kot za Primark, pa s kontejnerji gre overseas potem v Evropo – istih šivalnicah, za različne naročnike. :P)

Ker pa še več kot očitno nisi bila v Primarku, ker se verjetno nisi zapeljala do Graza, ker ti je to absurd, kot si že napisala, raje ne trati časa s svojim “kvačkanjem” o Primarku.
[/quote]

PArdon, popravek – zgoraj bold…..
Pa upam, da boš sedaj zadovolj(e)na z odgovorom – imaš napisano kje se vse izdeluje 🙂

Ko boš imelo toliko oblačil Primarka v omari, kot mi nekateri, pa čeprav imamo tudi znamke po omarah, kot so Polo RL, Banana Republic, All Saints, Esprit, Boss, etc, ,jih nosilo cca 3 leta in ugotovilo, da so čisto ok , potem pa se oglasi spet kaj :))

Do takrat pa -guli ti po svoje na svoji riti, mi bomo pa po svoje 😛
[/quote]

Bejba, jih imam – za doma, ker sem v tujini slučajno šla mimo. :))) In za doma so čisto okej. Tako nora, da bi se vozila 3 ure po oblačila ranga, ki ga dobim za vsakim vogalom, pa res nisem. 🙂

Bejba, jih imam – za doma, ker sem v tujini slučajno šla mimo. :))) In za doma so čisto okej. Tako nora, da bi se vozila 3 ure po oblačila ranga, ki ga dobim za vsakim vogalom, pa res nisem. 🙂
[/quote]

Ne ti men “bejba”, ker nisva ovčadi skupaj pasli.
A če kupujem v Primarku, misliš, da mi lahko napišeš “bejba” ? LOL – get some popcorn….

Jaz pa ravno tukaj ne kupjem nič, ker ne maram uniformiranosti – pri nas “trgovinski stilist”i izbirajo dosti preveč omejene kolekcije v večjih količinah, ne poznajo dovolj folka, nismo vsi po istem kopitu- potem pa greš naokoli (Slovenija je pač majhna) in vidiš v enem dnevu 5 ljudi ali otrok v popolnoma enakem kosu oblačila. Uniformiranost.

Že ko uč vržem na obešalnike kskšnega Newyorkerja v Avstriji ( je izbira popolnoma drugačna – več izbire v manj kosih), kot pri nas. Hči občasno kaj tam izbere.

No, “uniformiranost” se mi pri Primarku še ni zgodila, pa kupujem že cca 5 let, tudi v UK in na Škotskem, ko sem tam. Je pa res, da je tam izbira ogromna, cele blagovnice so Primark, celo dve povezani v eno, dosti večje in več izbire, kot v Avstriji, ali Nemčiji…

Ne ti men “bejba”, ker nisva ovčadi skupaj pasli.
A če kupujem v Primarku, misliš, da mi lahko napišeš “bejba” ? LOL – get some popcorn….

Jaz pa ravno tukaj ne kupjem nič, ker ne maram uniformiranosti – pri nas “trgovinski stilist”i izbirajo dosti preveč omejene kolekcije v večjih količinah, ne poznajo dovolj folka, nismo vsi po istem kopitu- potem pa greš naokoli (Slovenija je pač majhna) in vidiš v enem dnevu 5 ljudi ali otrok v popolnoma enakem kosu oblačila. Uniformiranost.

Že ko uč vržem na obešalnike kskšnega Newyorkerja v Avstriji ( je izbira popolnoma drugačna – več izbire v manj kosih), kot pri nas. Hči občasno kaj tam izbere.

No, “uniformiranost” se mi pri Primarku še ni zgodila, pa kupujem že cca 5 let, tudi v UK in na Škotskem, ko sem tam. Je pa res, da je tam izbira ogromna, cele blagovnice so Primark, celo dve povezani v eno, dosti večje in več izbire, kot v Avstriji, ali Nemčiji…
[/quote]

Še ena od monovk, ki bo jetra pustila v temi s pofl robo :)))

Ne ti men “bejba”, ker nisva ovčadi skupaj pasli.
A če kupujem v Primarku, misliš, da mi lahko napišeš “bejba” ? LOL – get some popcorn….

Jaz pa ravno tukaj ne kupjem nič, ker ne maram uniformiranosti – pri nas “trgovinski stilist”i izbirajo dosti preveč omejene kolekcije v večjih količinah, ne poznajo dovolj folka, nismo vsi po istem kopitu- potem pa greš naokoli (Slovenija je pač majhna) in vidiš v enem dnevu 5 ljudi ali otrok v popolnoma enakem kosu oblačila. Uniformiranost.

Že ko uč vržem na obešalnike kskšnega Newyorkerja v Avstriji ( je izbira popolnoma drugačna – več izbire v manj kosih), kot pri nas. Hči občasno kaj tam izbere.

No, “uniformiranost” se mi pri Primarku še ni zgodila, pa kupujem že cca 5 let, tudi v UK in na Škotskem, ko sem tam. Je pa res, da je tam izbira ogromna, cele blagovnice so Primark, celo dve povezani v eno, dosti večje in več izbire, kot v Avstriji, ali Nemčiji…
[/quote]

Aahahahaha, noče bit uniformirana v oblačilih za doma. :))) Ne, bejba rabi “kolekcije”, ki se jih pri nas ne dobi. Padla s stola. :))) Hvala za smeh na ta čudovit božični dan. Da še pri cunjah za vsak dan tako komplicirate in se posebčkate – priceless. Daj še kaj napiši. A po krpe za prah tudi hodiš v Avstrijo, da ne boš imela enake kot soseda? :))) Mora biti tudi to “iz posebne kolekcije”?

Še ena od monovk, ki bo jetra pustila v temi s pofl robo :)))
[/quote]

Tvoja jetra pa še očitno majo kaj bolj strupenega za predelat, ker si tako prstjena…..

Pofl zate, hvalabogu. Za več, kar imam pa v svoji garderobni omari in za koliko, se pa ne mislim na tvoj primitivni nivo spuščat. Ker ti tudi ne bo doumljivo.

Aahahahaha, noče bit uniformirana v oblačilih za doma. :))) Ne, bejba rabi “kolekcije”, ki se jih pri nas ne dobi. Padla s stola. :))) Hvala za smeh na ta čudovit božični dan. Da še pri cunjah za vsak dan tako komplicirate in se posebčkate – priceless. Daj še kaj napiši. A po krpe za prah tudi hodiš v Avstrijo, da ne boš imela enake kot soseda? :))) Mora biti tudi to “iz posebne kolekcije”?
[/quote]

Ma kaj v avstriji, na skotskem nakupi, ko je tam. Kot tista, ki mehcalec iz amerike vlece :))))

Aahahahaha, noče bit uniformirana v oblačilih za doma. :))) Ne, bejba rabi “kolekcije”, ki se jih pri nas ne dobi. Padla s stola. :))) Hvala za smeh na ta čudovit božični dan. Da še pri cunjah za vsak dan tako komplicirate in se posebčkate – priceless. Daj še kaj napiši. A po krpe za prah tudi hodiš v Avstrijo, da ne boš imela enake kot soseda? :))) Mora biti tudi to “iz posebne kolekcije”?
[/quote]

Točno tako – ugrizni se v svojo tolsto rit, če se lahko – jaz jo dosežem, ti pa očitno ne in lahko samo drpkaš svoje frustracije po forumu 😛

Grem po kokice…..

Ma kaj v avstriji, na skotskem nakupi, ko je tam. Kot tista, ki mehcalec iz amerike vlece :))))
[/quote]

A že dolgo nisi dobila, da si tako sitna? 😀

Točno tako – ugrizni se v svojo tolsto rit, če se lahko – jaz jo dosežem, ti pa očitno ne in lahko samo drpkaš svoje frustracije po forumu 😛

Grem po kokice…..
[/quote]

A to protezo ven vzameš, da se za svojo rit lahko ugrizneš :)))
Od kokic rit raste


A že dolgo nisi dobila, da si tako sitna?

ne ne, sem lih včeraj s tvojim …

A to protezo ven vzameš, da se za svojo rit lahko ugrizneš :)))
Od kokic rit raste
[/quote]

Nikoli, če niso soljene….

Točno tako – ugrizni se v svojo tolsto rit, če se lahko – jaz jo dosežem, ti pa očitno ne in lahko samo drpkaš svoje frustracije po forumu 😛

Grem po kokice…..
[/quote]

Padla s stola še enkrat. Po kokice greš, ko se dva prepirata, ne ko se ti kao trudiš sodelovati v prepiru. :)) Ne uporabljaj izrazov, sploh modernih, ki jih ne razumeš.

hej, eno resno vprašanje: outleti v bližini Gradca? kje, kako do tja, kaj se najde….? hvalaaaaaaa!

Padla s stola še enkrat. Po kokice greš, ko se dva prepirata, ne ko se ti kao trudiš sodelovati v prepiru. :)) Ne uporabljaj izrazov, sploh modernih, ki jih ne razumeš.
[/quote]

Jaz zelo dobro razumem, kaj v sodobnem svetu pomeni iti po kokice ali pa da je nekdo “salty” – ti očitno ne 😛

v bliđino Graz-a jih ni. Maš ciser nek Outlet Factory na Kalvarienbergstrasse, pa Nike Factory outlet v Murpark….

V Avstriji so taprave taveliki outleti: Salzburg mcArthur Glen, Parndorf pri Dunaju – McArthur Glen in fashion outlet- Durgega v Avstriji večjega in vrednega obiska med outleti ni.

New Report

Close