Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nakupovanje v Avstriji

Nakupovanje v Avstriji

Ma kaj v avstriji, na skotskem nakupi, ko je tam. Kot tista, ki mehcalec iz amerike vlece :))))
[/quote]

Trpiš, več kot očitno.. Veš kaj pravi rek: “Neka pate, neka pate!”……. 😀

v bliđino Graz-a jih ni. Maš ciser nek Outlet Factory na Kalvarienbergstrasse, pa Nike Factory outlet v Murpark….

V Avstriji so taprave taveliki outleti: Salzburg mcArthur Glen, Parndorf pri Dunaju – McArthur Glen in fashion outlet- Durgega v Avstriji večjega in vrednega obiska med outleti ni.
[/quote]

hvala za odg. (in resnost :)) Salzburg, Dunaj sta zame žal predaleč, ampak če bi se pa kje mimo vozila, je pa fajn, da imam informacijo.

Jaz zelo dobro razumem, kaj v sodobnem svetu pomeni iti po kokice ali pa da je nekdo “salty” – ti očitno ne 😛
[/quote]

Torej opisuješ sebe? Ker jaz se smejem in zabavam, ti pa mene zmerjaš, da imam tolsto rit, ker ti intelekt pač ne nese dlje od babjih žaljivk na najbolj primitivnem nivoju. Bolj “salty” že ne moreš bit.

Torej opisuješ sebe? Ker jaz se smejem in zabavam, ti pa mene zmerjaš, da imam tolsto rit, ker ti intelekt pač ne nese dlje od babjih žaljivk na najbolj primitivnem nivoju. Bolj “salty” že ne moreš bit.
[/quote]

Žal s teboj ne morem in ne mislim komunicirati, ker je tvoj IQ na nezavidjivo nizki ravni. Stay salty – it fits you 🙂

Hkmmmm, brez zamere. Primark ti je bolj ali manj pofl, pa še za moške ni nobene izbire. Bila enkrat in nikoli več.
Upam, da se sališ, ko primerjaš Boss in Primark.
[/quote]

Ne, ne šalim se. Sem moški, ki dam precej na kvaliteto materiala. Ne pa znamk. Moške cote so večinoma šivane v Turčiji, precej bolje kot Armani iz Tajske ali Boss iz Nepala.

Se pa strinjam – moški oddelek je 3x manjši, kot ženski. Pa recimo, obutev ni na ravni blagovnih znamk. Za dober čevelj ali supergo še vedno odštejem 150 eur min.

Podpiranje slovenskih trgovcev z nabitimi maržami, da si gradijo vile na Bledu, delavce pa plačujejo po 600 eur – NE HVALA.

New Report

Close