Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nalepka otrok v avtu

nalepka otrok v avtu


Jaz vodim čisto enako (previdno), če ima avto pred mano nalepko z otroki ali pa ne. Celo dopuščam možnost, da bi se prej pičila v rit kakšnemu avtu z nalepko, ker bi buljila in se spraševala, a je to možno, kaj vse folk lepi po avtomobilih.


Jaz vodim čisto enako (previdno), če ima avto pred mano nalepko z otroki ali pa ne. Celo dopuščam možnost, da bi se prej pičila v rit kakšnemu avtu z nalepko, ker bi buljila in se spraševala, a je to možno, kaj vse folk lepi po avtomobilih.
[/quote]
Pardon, vozim

A prašiče pa lahko tako voziš, da jih premetava po vozilu???

Najboljša bi bila: norec za volanom

Zakaj bi vozila bolj strpno, če vem, da je pred mano v avtu otrok? Svašta. Še posebej pa mi je vseeno, če vidim tudi imena teh otrok, name prav nič psihično en vpliva. Res, včasih se mi zdi, da bi se prej v rit zabila takemu avtu, ker bi buljila v neumno neokusno nalepko. Večino časa pa teh otrok sploh v avtu ni, zakaj bi torej bila bolj strpna??? Vozim enako, samo mislim si marsikaj o mentalni revnosti nekaterih staršev ob takem avtu, to je vse.

Mislim, da je to glavni smisel nalepke. Pokazatelj mentalne revnosti oziroma duševne omejenosti staršev, ki lepijo take nalepke na avto.

bo težko razumel, zakaj je nalepka in se bo iz tega norčeval ter vihal z nosom, ampak jez vem, da je ravno ta nalepka 1 xrešila mojega malega, ko je gospod za menoj zavil iz ceste, da ne bi poškodoval mojega otroka. Po nesreči mi je rekel, zadnji moment sem videl in zavil raje dol kot pa da vas zadenem zadaj.

Ne samo bebavo ampak še kaj drugega.

Starši sploh ne pomislijo kako izpostavijo svoje otroke s temi imeni na avtu. Ugrabiteljem in posiljevalcem prav olajšate delo s tem. Tujec pozna ime vašega otroka in ga zlahka ogovori in ker ga nagovori po imenu ga otrok ne smatra več kot tujca.

Tudi nalepke otrok v avtu nimam. Sicer iz butastega razloga ampak vseeno… sem pa tja tudi jaz naredim kakšno neumnost na cesti in res ne želim, da oseba za mano ve, da vozi avto odrasla oseba, ki ima otroka 🙂

Se pravi, da zdaj dam tako nalepko na avto in se folk ne bo zaletaval vame?
Kako pa veš, da je res otrok notri ta trenutek?
Kako veš, da nalepka ni ostala na avtu že od prejšnjega lastnika?
A v primeru nesreče naj gasilci, policisti in enota reševalnih psov išče otroka v okolici avta dokler ga ne najde samo zato ker je nalepka na avtu?
A ostali ljudje smo manj vredni od otroka?

Se pravi, da zdaj dam tako nalepko na avto in se folk ne bo zaletaval vame?
Kako pa veš, da je res otrok notri ta trenutek?
Kako veš, da nalepka ni ostala na avtu že od prejšnjega lastnika?
A v primeru nesreče naj gasilci, policisti in enota reševalnih psov išče otroka v okolici avta dokler ga ne najde samo zato ker je nalepka na avtu?
A ostali ljudje smo manj vredni od otroka?
[/quote]

[img]http://www.artisticreflection.com/image/cache/data/Stickers/Adults_on_board_sticker_Installed-500×500.jpg[/img]

Se pravi, da zdaj dam tako nalepko na avto in se folk ne bo zaletaval vame?
Kako pa veš, da je res otrok notri ta trenutek?
Kako veš, da nalepka ni ostala na avtu že od prejšnjega lastnika?
A v primeru nesreče naj gasilci, policisti in enota reševalnih psov išče otroka v okolici avta dokler ga ne najde samo zato ker je nalepka na avtu?
A ostali ljudje smo manj vredni od otroka?
[/quote]

Odgovorila ti bom le na zadnje vprašanje, DA!

Za mene je prebavljiv samo napis:

No baby on bord – DUREX!

In podobne zaj…

:))

[img]https://www.majice4you.com/18714-large_default/no-baby-on-board-durex.jpg[/img]

Spet nekateri dokazujete, da premorete točno 3 možganske celice in/ali niti malo obzirnosti. Te nalepke obstajajo ze juhuhu časa, ali obstajajo v tujini ali ne, sploh ni pomembno. Res je, da so zadnja leta doživele neumne posodobitve kot je: “Luna in Mai v avtu”, a to ne zmanjša dejstva, da je dobro biti pazljiv, da s svojo neprimerno vožnjo ne ogrožaš voznika pred sabo s takšno nalepko. To pomeni, da jaz osebno, bom držala varnostno razdaljo, ne vozila “za ritjo”, da mi uspe prebrat imena vseh družinskih članov na nalepki, ker kaj me briga, ga izsiljevala s prehitevanjem in podobnimi neumnostmi. In NE BOM se spraševala, ali je otrok dejansko v avtu, v vrtcu ali na vrtni zabavi! Mislim, da še vedno velja pravilo, da s svojo vožnjo ne ogrožamo sebe in drugih udeležencev v prometu, kar še posebej velja za najmlajše!

Nalepka, Otrok v avtu je razširjena samo v Sloveniji, zunaj to zelo redko vidiš, še bolj poredko pa imena teh otrok, žal nismo samo posebneži v stilu vožnje temveč tudi v okraševanju avtomobila s temi bedarijami, najbolj smešno in žalostno pa je, da ta nalepka tudi pod razno ne bo preprečila nesreče, dobesedno smešna pa je razlaga, da je nalepka zato, da reševalci vedo, da je v avtu otrok in temu primerno ukrepajo, draga avtorica te bedaste razlage, predno pridejo reševalci je okoli razbitega avtomobila vsaj 10 oseb, ki nudijo pomoč in prepričan sem, da jo nudijo tudi otroku, v skrajnem primeru bi pa tudi reševalcem takoj povedali, da je v avtu otrok in to predno bi reševalci sploh pristopili do nesreče.

Jaz prebivam nekaj manj kot dvajset let v Nemčiji. Personalizirane nalepke z imeni otrok so skorajda na vsakem avtu. Če pa ni imen otrok, pa bereš: dedek in babica v avtu, maturant ( in letnica) v avtu in podobne traparije.

:)))) nalepka otrok v avtu, da je kamen spotike????

Niti najmanj me ne moti…..kaj vse vidim napisano….kar imajo nalepljeno “odrasli otroci”

valentino rossi….doctor
urejam vrtičke….hihihihi
poslušam radio…saj sem ::::
najboljši raido v mestu::::
I love miami city ali ponosen sem, da sem::::

Odgovorila ti bom le na zadnje vprašanje, DA!
[/quote]

Si kdaj hodila na prvo pomoč? Veš, da se rešuje človeško življenje in prednost ima bolj ogroženi, ne glede na to ali gre za otroka ali za odraslo osebo.

Priporočam gradivo v branje, da kdaj ne boš začudena in se zgražala po forumih, ko bodo reševali druge, tvoj sonček bo pa sedel in čakal.

Se nimam namena zaletavat v avte pa je vseeno ali imajo nalepko ali so brez;)

Imam nalepko otrok v avtu. Nalepka je navaden opozorilni trikotnik.
Bel z rdečim robom. Brez te nalepke sploh nisem hotela iz porodnišnice.
Zdi se mi, da če bo zaradi nalepke kdo vsaj malenkost bolj strpwn, ali imel vsaj malo večjo varnostno, da sem dosegla svoj namen.

A pred tem, kar se ti je zgodilo v porodnišnici so se pa vsi zaletavali vate?

Moja hči je že šestnajst in je preživela brez te nalepke. Podobno vsi, ki jih poznam.

Mnogo bolj toleriram fore v stilu srečna mama maturanta ali mama študenta na Harvardu. Vsaj imaš biti na kaj ponosen in se pohvalit. Da je to fora razumem. Ampak da te nalepke varujejo pred nesrečo….

Seveda, eni imajo poleg imena še fotografijo, da v morebitni nesreči gasilcu olajšajo delo.

In jaj to tebe briga, če se ona počuti tako bolj varno. Kaj to tebe briga!

A pred tem, kar se ti je zgodilo v porodnišnici so se pa vsi zaletavali vate?

Moja hči je že šestnajst in je preživela brez te nalepke. Podobno vsi, ki jih poznam.

Mnogo bolj toleriram fore v stilu srečna mama maturanta ali mama študenta na Harvardu. Vsaj imaš biti na kaj ponosen in se pohvalit. Da je to fora razumem. Ampak da te nalepke varujejo pred nesrečo….
[/quote]In kaj to tebe briga, če se tako počuti bolj varno? In kaj to tebe briga!!

Nalepke ponavadi opazimo in jih beremo na parkiranih avtih. Med voznjo je treba biti pozoren na kaj drugega kot na to, s cim ima kdo okrancljano vozilo. Ampak ce je nekomu vsec, da ima na avtu dve kontrastni crti ali 46 ali tablico “Abraham”, ali pa nalepko “princeska v avtu”, pa naj ima, saj s tem nikomur nic ne skodi.

Večina ljudi ima varnostno razdaljo zaradi sebe, ne zaradi ljudi v avtu pred seboj.

Ne vem no, eni tako pišete, kot da bi bilo folku vseeno za njih same in njihove avtomobile in bi se kar zaletavali vsepovprek, razen če je v sosednjem avtu otrok, to pa potem previdni postanejo.

New Report

Close