Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nalepka otrok v avtu

nalepka otrok v avtu

In kaj to tebe briga, če se tako počuti bolj varno? In kaj to tebe briga!!
[/quote]

V bistvu me ne briga. Neumni ljudje me dejansko ne brigajo, samo včasih me zabavajo. Pisari pa krščene neumnosti po forumu in zato imam pravico komentirat. Bo šlo?

Imela si srečo, da je za tabo vozil superman. Hočeš reči, da je človek očitno bil nepazljiv ali pač nekaj je bilo na cesti in je kazalo, da se bo zaletel v tvoj avto, nato je v upočasnjenem posnetku zagledal nalepko na avtu in avto obrnil raje v jarek? Eni gledate televizijo malo preveč.

Nihče se nalašč ne zaleti v en avto, če pa nalepko vidi, se pa ne bo zaletel. To je največja oslarija. Ko pride do nesreče, pride do nesreče in če lahko preprečiš, preprečiš ne glede na to, kako nepomembna ali pomembna oseba je v avtu pred teboj. Eni niti pod razno nočejo veverice ali mačka na cesti povozit, raje v jarek avto obrnejo, če lahko, pa maček nima nalepke otrok v avtu na hrbtu.

Eni majkemi res mislite, da se ves svet vrti okoli vaših otrok.

ima na avtu nalepko: V avtu se vozi Jay, Moni, Dany vsi trije so psi. No njegova ljubica pa ima na avtu nalepko, v avtu se vozi Ana, to je pa njuna hči.


No če že misliš, da koristi, je povsem dovolj nalepka “otrok v avtu”, ni treba zraven načečkat še vseh imen pa jih opremit še s kakšnimi princi ali princeskami. V glavnem je v tej temi govora, da je to neumno do konca.

Jaz pa sploh nisem vedela, da moram voziti previdno in strpno, če imam pred sabo avto s tako nalepko. Mislila sem, da folk pač to gor lepi kar tako, iz fore, zaradi lepšega, ker so tako ponosni na novega frocka ali kaj podobnega. Kaj pa zdaj? Kaj boste storile zdaj tiste, ki mislite, da ste tako varne, da si ne bi brez te nalepke upale na cesto? Ko ste ugotovile, da vas nalepka sploh ne ščiti?

Pa jaz jo vsaj vidim. Kakšen zadet voznik, in tega se je treba bat, ne mene, je sploh videl ne bo.

Kaj pa, če pride do trčenja čelno? Tudi to se lahko zgodi. Ali pa da ti pač odspredaj nekdo maha, blenda in hupa, torej ni niti malo strpen. Morda bi veljalo nalepko nalepit tudi na sprednjo šipo? Tudi ob strani morda. Kaj pa, če reševalci od spredaj ali od strani pristopijo k vozilu in ne vidijo nalepke?

Morda bi sploh velepomembne matere vozile avto samo tako, da bi ob obeh straneh iz avta mahale na štilu plenice. Mislim, da bi eno to delovalo.

podpiram te nalepke … na prednjem steklu, da jo voznik vidi

New Report

Close