Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu napofu*** razocaran

napofu*** razocaran

hahha…je nedavno tega izjavila ena od udeležemk tega foruma…
pa kljub temu, da neče nič pripomoret k tej gozni ugotoviti….bom…..pa NE ZARADI NJE……opa….tudi zaradi nje ampak ZA VSE PUNČKE…TOLE NAPISAL….

IN ČE…. Ali ko boš našla odgovor na vprašanje, ki ga ni………prosim pocukaj me za rokav
in mi povej ……povej mi o občutkih o soncu, dežju ….o tvojih solzah, za katere ne ve nihče……
Takrat mi zaupaj svojo dušo…….ker telo daješ drugemu…..

Kajti……če nočeš priznati tega, kar čutiš in to, kar si..potem poglej stran vsakokrat, ko srce ti zahrepeni. ……in seksaj z njim……

Boš raje iskala dan, ko se našla…..Ko booš občutila dlan, za katero si želiš, da te poboža po licu…Takrat se zavedi in priznam, da, ljubezen je minljiva……

Za današnji dan…..pa…….Naj te gane v srce……….da mogoče sanja nekdo nekje……..da boš občutila veter ki ti bo razmiršil lase……..da boš sanjala dlani, ki se bodo dotikale Tvojega telesa….. In teh sledov dotikov ne boš pozabila, ko boš zaprla oči….
In ne čakaj več na noč, da to lahko narediš. ….Ustavi se v največji gneči in občuti kako te odrivajo na levo in na desno..In Ti zamiži in čuti te odrive, kot, da so moji

Sem jaz prezrl čustvo v tebi, ki je nekje globoko zanikano?

No ………sexali bomo pa jutri…hi

Ps…..če imaš zvočnike…….

leta letijo - iščem stevardeso

S čim imaš ti probleme zadnje čase razočaran?

Spet si pri tistem, kar sem skoz trdila, da mora bit združeno, pa tebi nikakor ni jasno. Kjer je srce, je tudi telo…to je najlepše:)

Če bi tvoja “punčka”, za katero meniš, da doma dobi samo sex, ljubezen pa ji nudš lahko le ti…..res tako razdvojena, je skrajni čas, da jo še v posteljo spraviš, stran od tujca, ki je ne razume, ki mu samo hladno daje telo…v zameno za kdo ve kaj;) kar ti…..mogoče nimaš???

Zakaj, razočaran, venomer trdiš, da v nekem zdravem partnerstvu ni obojega….duhovne in telesne ljubezni(ali sexa)…..zakaj tako vztrajno ločuješ in enkrat ljubice v tvoji glavi hrepenijo po tvojem telesu, drugič po tvoji ljubezni, srčku:))))

Globoko si zabredel. Reši odnos s svojo neuslišano ljubeznijo, zgleda da je resno:)

jutro…

cmoka…

kaj naj že rešim?

leta letijo - iščem stevardeso

muci:)*

reši se muk:) pa najdi eno, ki te bo ljubila in sexala kot boginja:)

če me pa nobena nea mara…..smrk

a boginje obstajajo?

leta letijo - iščem stevardeso

obstajajo prave ŽENSKE:) ki se ljubijo in sexajo tako, da misliš da si v nebesih:)))))))

seveda, mora tudi moska stran kaj bogovskega pokazat:))))))

kdaj imaš čas?

leta letijo - iščem stevardeso

če niti ne veš kakšna sem….kaj boš z mano? Kaj če sem js 150kg težka, 70 let stara, zafrustrirana baba, ki leži doma, s svojim prenosnikom in ima bujno domišlijo? Bi se kar dobil?

Al pa 100 kilogramski nabildan psihopat:))) ki se na skrivaj oblači mamine spodnjice?;)

Preden človeka spoznaš, se mu ponujati:) otročje;)

New Report

Close