Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek naš narod dokumente hrani

naš narod dokumente hrani

Megla se vse bolj redči.

Kakšna navodila je dajal mladi 28-letni Kučan novinarjem in medijem v zvezi poročanja in kaj govori starec Kučan mladim SD sedaj.

Naš narod dokumente hrani.

ah, sedaj mi je pa res jasno, zakaj si JJ želi, ne zahteva poslušnost medijev, očitno je dobro poslušal učne ure, ane???:)))))))

Zadnji, ki lahko Milanu Kučanu očitajo zlorabo medijev, so prav RTVSLOjevci, ki nam servirajo Janeza Janšo skupaj z njegovim dežurnim “ulizivačem” Vladimirjem Voduškom na RTVSLO približno toliko pogosto kot tuno Calvo
Le dvomim, da Janša za reklamo tudi toliko plača.

Črno na belem napisano kako in kaj je bilo diktirano. Pa tebi in ninej pač nič ne pomaga, tulita in častita tega, očitno že senilnega starca, če pa to ni je pa dokazal, da je, ko je “bolj star, tudi bolj nor” in, da ne drži vedno, da je starost modrost.

Ko se oglasi, vam “serje klobase”, ta sinjeokec.

En mal mem, poslušaj mojo modrost.
Komunisti so v osemdesetih popušili, ker jim ni pravočasno postalo jasno, da je bilo druge svetovne vojne konec pred štiridesetimi leti.
Tvoji bodo popušili pa na tokratnih volitvah, ker jim ni jasno, da se ne morejo leta 2008 sklicevat na razmere v letu 1969, štekaš?
Milan Kučan meni čisto dol visi. Ampak, kot je pa nekdo pred mano napisal, eni dobite živčni zlom, čim v gozdičku samo kukavica zakuka Ku… Ku…

značilno zate, ko prebereš kaj kar ti paše, popolnoma verjameš, če ti pa ne paše so pa mediji in novinarji krivi, ker blatijo reveže nič krive, ejejej.

no ja vse je mogoče, ampak imeti pri 28 letih tako veliko moč je pa sploh popolno. JJ še pri 50 ne uspeva, kljub dobri vzgoji.:)))

Ne podcenjujte “sinjeokca”, svarim vas, ne podcenjujte ga. On nikoli ne bo pozabljen upokojenec iz Murgel, kot tudi njegov vzornik, veliki gobar, ni bil.

ja seveda ne, ima preveč zaslug, pa še dobro karmo!:)

A si ti že polnoleten???

Eni znorijo že, če se vrabček oglasi.

Kar se pa pušenja tiče (na volitvah mislim) se pa v celoti strinjam s teboj.

Čiv, čiv….

code5,
1. RTV Slovenija je javni medij in ne privatni. Tako sporoča eno in drugo – končno.

2. komunistom še danes ni jasno to kar navajaš. Si pa vse povedal z besedo “pravočasno”.

3. Sinjeokec Kučan tudi meni dol visi in večini Slovencem. SDS b zmagala.

4. Je prišlo do živčnega zloma, pri ninej 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Njen Kučan se pa res ne laže. “Ima preveč zaslug pa še dobro karmo”. Bljak…

Ovajal je že kot srednješolec. Tako, da je imel “tako veliko moč” že zelo zgodaj. Očitno kompleks ne velikega človeka. Dokazovanje. Glista.

Naš narod dokumente hrani.

Se pa strinjam z mmml.

hahaha, a jaz da sem dobila živčni zlom, a bejš no, če ga kdo dobiva si to ti.

a dej no RTV slovenija, da je javni zavod, od kdaj pa, a veš da nisem vedla. Pa saj jaz nimam nič proti, vi nonstop trobite, kako so mediji na strani levice.

vem pa nekaj zagotovo, da JJ mu pa ni uspelo prav nič naučit, pa ne vem zakaj, al je tolk bukav, al pa ni sposoben oponašati tega malčka, kakor ga radi imenujete. Ja karizmo pa ma, pa će ti iz gat skočiš.:)))

evo ti še malo branja, pa čeprav nimam navade lepiti linkov:

http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/337452

hahaha, a jaz da sem dobila živčni zlom, a bejš no, če ga kdo dobiva si to ti.

a dej no RTV slovenija, da je javni zavod, od kdaj pa, a veš da nisem vedla. Pa saj jaz nimam nič proti, vi nonstop trobite, kako so mediji na strani levice.

vem pa nekaj zagotovo, da JJ mu pa ni uspelo prav nič naučit, pa ne vem zakaj, al je tolk bukav, al pa ni sposoben oponašati tega malčka, kakor ga radi imenujete. Ja karizmo pa ma, pa će ti iz gat skočiš.:)))

evo ti še malo branja, pa čeprav nimam navade lepiti linkov:

http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/337452%5B/quote%5D

hahahaha, sem še jaz prebrala, pa komentarje tudi.:-)))))))))))

Palčki imajo res kompleks manjvrednosti, še posebej voni iz Murgl:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

New Report

Close