Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasilje nad ženskami

Nasilje nad ženskami


Kolikor jaz poslušam in berem o teh stvareh, se mi zdi, da obstajajo pri nas zelo velike razlike med različnimi okolji in se posledično tudi zelo drugačni vzorci prenašajo v vsako naslednjo generacijo. Recimo v okolju, v katerem sem jaz odraščala, nasilja ni bilo. Niti pri nas doma, niti pri mojih starih starših, niti pri mojih prastarših. Tudi v družinah mojih tet in stricev ter starih tet in starih stricev ga ni. Ravno tako ni bilo v nobeni od teh družin alkoholizma. Zdi se mi, da gre to dostikrat z roko v roki. Enostavno se nič od tega, kar ti opisuješ, pri nas ni smatralo za normalno in si verjetno tudi zaradi tega nobena ni izbrala nasilnega moža.
Če bi se zgodilo kaj takega, kar ti opisuješ, bi sorodniki pretepene ženske zagotovo šli v intervencijo.

Zakaj pa se moški zatekajo alkoholizmu? Ker so babe tako fine.

Moja mama je vedno govorila da moški ne tepe žensko ampak osla. Ko te prvič udari je konec.
Pa jih ima okoli 80. Pa so se ločevale tudi takrat, redkeje, ampak so se.

Dopuščam, da ima katera vgrajen vzorec iz otroštva, ki ga ne zna presekati. Dandanes poznam kar nekaj žensk na višjem nivoju, ki pridno držijo svojo betico moškemu. Ker se jim gre bolj za status, položaj, premoženje … Take ženske pa se mi ne smilijo.

Res je, mlajše generacije smo k sreči drugačne.
Redkokatera je še brez službe in doma gospodinji. Če imaš pa svoj denar se pa seveda lahko postaviš zase.
[/quote]

Tako je, vloge so zamenjane, sedaj jih pa fantje dobijo od deklet. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nasilje v druzini ni izkljucna domena enega spola. Je kar lepo “pravicno” porazdeljeno. Tudi zrtve.

Sem absolutno za to, da se govori o nasilju v druzbi, druzini, sluzbi, itd. Zato pa je izkljucno izpostavljanje zenskih zrtev in moskih storilcev navadna propaganda. Se vec. Gre za laz. Zato, ker se ve, da je vec zrtev nasilja med moskimi. Cemu potem govoriti izkljucno o zenskih zrtvah nasilja? Govorimo o zrtvah nasilja. Zrtev nasilja je zrtev ne glede na spol.

Evo to je resnica. Ženske prve provocirajo, potem ko dobijo jokajo. Torej če je potrebno zmanjšati nasilje nad ženskami se je treba prvo posvetiti nasilju žensk nad moškimi. Ko se bo zmanjšalo drugo se bo posledično prvo. Tako se iščejo samo privilegiji in dodatno božanje že razvajene riti. Same da bi kaj spremenile pri seb to ne, moški se pa morajo. Že spet solipsistična narava žensk. Jaz imam vedno prav, nisem nikoli kriva bla, bla ,bla . . .

Evo to je resnica. Ženske prve provocirajo, potem ko dobijo jokajo. Torej če je potrebno zmanjšati nasilje nad ženskami se je treba prvo posvetiti nasilju žensk nad moškimi. Ko se bo zmanjšalo drugo se bo posledično prvo. Tako se iščejo samo privilegiji in dodatno božanje že razvajene riti. Same da bi kaj spremenile pri seb to ne, moški se pa morajo. Že spet solipsistična narava žensk. Jaz imam vedno prav, nisem nikoli kriva bla, bla ,bla . . .
[/quote]
Pa se to. 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} najhujsih nasilnezev je produkt mater samohranilk. Oceta so si same izbrale. Same so se odlocile lociti. Same so se odlocile kako vzgajati. Rezultat pa je na dlani. Krivi so pa vsi drugi le one ne.


Pa se to. 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} najhujsih nasilnezev je produkt mater samohranilk. Oceta so si same izbrale. Same so se odlocile lociti. Same so se odlocile kako vzgajati. Rezultat pa je na dlani. Krivi so pa vsi drugi le one ne.
[/quote]

Študije tudi kažejo, da ženske privlačijo razni bad boyi, medtem ko se za nice guye ne zmenijo. Pravzaprav so same sebi žrtve. Potem ko so znucane pa že spet tarnajo da so moški prasci, ker jih Nice guyi nočejo. Copatarji jim dajejo potuho. Redki so tisti, ki poznajo resnico in jim znajo povedat kar jim gre.

…kar velja tako za moške, kot za ženske uporabnike. In vendar je žalitev s strani moških x-krat večje. Ne merilo, ampak razmerje je pa enako.
Slavni argument “ženske so pa bolj psihično nasilne” je lari fari, ali vsaj nedokazljiv.
[/quote]
Spet ena in ista lajna… Ženske bolj ali manj nikoli nič krive. Vedno so uboge žrtve, ki se jim dogaja krivica. Vso to tvoje nakladanje spominja na razvajenega otroka. Točno tako razmišlja razvajen otrok.
Eno samo stokanje, izkrivljen pogled in zanikanje dejstev.


Spet ena in ista lajna… Ženske bolj ali manj nikoli nič krive. Vedno so uboge žrtve, ki se jim dogaja krivica. Vso to tvoje nakladanje spominja na razvajenega otroka. Točno tako razmišlja razvajen otrok.
Eno samo stokanje, izkrivljen pogled in zanikanje dejstev.
[/quote]

Kdo ti je kriv, če ne znaš uporabljati Excella.

Absolutno je več žrtev med moškimi. 80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} umorjenih je moških.
Tega čisto nihče ne zanika.


Spet ena in ista lajna… Ženske bolj ali manj nikoli nič krive. Vedno so uboge žrtve, ki se jim dogaja krivica. Vso to tvoje nakladanje spominja na razvajenega otroka. Točno tako razmišlja razvajen otrok.
Eno samo stokanje, izkrivljen pogled in zanikanje dejstev.
[/quote]
Dokler je vecina moskih feniminizanih servilnezev, ki zenske podpirajo ne glede na njihovo obnasanje in razmisljanje, bodo imele vse bolj in bolj iskrivljen pogled na realnost. Dejstva, ki zensko ne pokazeje v luci zrtve, pa bodo ignorirana.

In dokler bo moski, ki si drzne odkrito spregovoriti o ignoriranih dejstvih, ozmerjan ne le s strani zensk ampak tudi vecine moskih, do pozitivnih sprememb vsekakor ne bo prislo. Zato pa bo rasel ostotek MGTOW populacije. Od servilnezev pa se bo iz dneva v dna vec pricakovalo. In prej bodo zavrzeni.

Jaz odšla z dvema otrokoma od nasilnega partnerja.Ni lahko je bilo težko a sem zbrala pogum.Veliko mi je pomagal ,CSD,policija,sosedje,družina.Polagam roko na srce,če vesta,da se kje dogaja kakršnokoli nasilje spregovorite.Pri meni je bilo največ psihičnega,nazadnje pa alkohol….postavljamo se na noge .Se vedno pa ne razumem zakaj se mora žrtev umikati ne pa storilec.Lep dan

…kar velja tako za moške, kot za ženske uporabnike. In vendar je žalitev s strani moških x-krat večje. Ne merilo, ampak razmerje je pa enako.
Slavni argument “ženske so pa bolj psihično nasilne” je lari fari, ali vsaj nedokazljiv.
[/quote]

Hehe… ko si fizično šibkejši pač razviješ druge načine maltretiranja.
Glej, z nekaj ženskami sem imel razmerja v svojem življenju in še nisem naletel na tako, ki bi vsakdanje reči v odnosu dojemala kot prijateljske in tako tudi ravnala. In ja… ko je je mislila, da me je nadvladal si je dala duška, psihično. 😉
To o psihičnem nasilju kar drži.

Vedno se umakne manj nasilna oseba. Žal je tako in tako vedno bo v medčloveških odnosih.

Hehe… ko si fizično šibkejši pač razviješ druge načine maltretiranja.
Glej, z nekaj ženskami sem imel razmerja v svojem življenju in še nisem naletel na tako, ki bi vsakdanje reči v odnosu dojemala kot prijateljske in tako tudi ravnala. In ja… ko je je mislila, da me je nadvladal si je dala duška, psihično. 😉
To o psihičnem nasilju kar drži.
[/quote]

Pa niti poskusiš ne pomisliti, da imajo ženske zelo podobne izkušnje tvojim?
Škoda.

Hehe… ko si fizično šibkejši pač razviješ druge načine maltretiranja.
Glej, z nekaj ženskami sem imel razmerja v svojem življenju in še nisem naletel na tako, ki bi vsakdanje reči v odnosu dojemala kot prijateljske in tako tudi ravnala. In ja… ko je je mislila, da me je nadvladal si je dala duška, psihično. 😉
To o psihičnem nasilju kar drži.
[/quote]

Potem se je za vprašati, kaj zate so vsakdanje stvari. Ljudje ene navade pri sebi sprejmemo kot nekaj običajnega, pa pri večini drugih niso sprejemljive. Da ne slepomišimo, pa povej, katere so te vsakdanje stvari.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Absolutno je več žrtev med moškimi. 80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} umorjenih je moških.
Tega čisto nihče ne zanika.
[/quote]

no samo teh 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} umorjenih moških so žrtve drugih moških, le v kakšnem izjemnem primeru ženske. Sicer tega jokavci monovski niso sposobni sprocesirati.

no samo teh 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} umorjenih moških so žrtve drugih moških, le v kakšnem izjemnem primeru ženske. Sicer tega jokavci monovski niso sposobni sprocesirati.
[/quote]
In to ravno na tistih koncih sveta, kjer je najmanj feminizma.

no samo teh 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} umorjenih moških so žrtve drugih moških, le v kakšnem izjemnem primeru ženske. Sicer tega jokavci monovski niso sposobni sprocesirati.
[/quote]

Pa saj to je moj point.
Sem že v enem ali dveh od prejšnjih postov to napisala.
Poanta dxy in ostalih jokavčkov je “ej zakaj govorimo samo o nasilju nad ženskami, ko je pa nasilja nad moškimi več?” – moj odgovor je bil pa: “fantje, zmente se med sabo, ženske pa pustite na miru”. Ker oni hočjo to prikazat, kot da so ŽENSKE tiste, ki zganjajo nasilje nad moškimi (haha) in se torej nimajo pravice pritoževati (haha)
Ma res so klovni, no.

ne poznam nobene ženske, ki bi bila žrtev nasilja, spolnega nadlegovanja ali mobinga. Nasprotno, kadarkoli gre tema o tem, one ne vedo ničesar, niso nobene žrtve, so samostojne, samozavestne ženske.

Pa niti poskusiš ne pomisliti, da imajo ženske zelo podobne izkušnje tvojim?
Škoda.
[/quote]
Nimajo. Ženske so psihično močnejše. Se že po jamranju tu gor vidi.

Babe se nekaj napihujejo, kako manj nasilna je družba, ki je feminizirana. V resnici je za pojav in obstoj feminizma pogoj moška strpnost. V nasilnih patriarhalnih družbah feminizma ni! Treba je razločevati vzrok in posledico. Nimajo emancipirane ženske zaslug za manj nasilja v družbi, ampak so tolerantni, nenasilni moški pogoj, da do emancipacije sploh lahko pride.


Nimajo. Ženske so psihično močnejše. Se že po jamranju tu gor vidi.
[/quote]

Kar ne pomeni, da nimajo izkušenj s psihičnim nasiljem, samo prenašajo ga bolje.

Pa niti poskusiš ne pomisliti, da imajo ženske zelo podobne izkušnje tvojim?
Škoda.
[/quote]

Seveda jih imajo. Tega ne zanikam. Je pa velika razlika, ko greš iskat pravico na sodišče. Jaz bi moral za vsako reč tožiti pa čeprav je v interesu mojih otrok, gospa pa je zlahka speljala reč po svoje.
…in kot sem napisal: Ugotovil sem, da nima smisla, zaprl to poglavje mojega življenja in šel naprej.

New Report

Close